trenirka hlace, st.92 (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


malaMravljica -> trenirka hlace, st.92 (14.11.2011 18:22:02)

zanima me, kje oz katere znamke spodnjih delov trenirk kupujete od st 92 dalje. Rada bi vzela nekaj, da bo 100 % bombaz, kvalitetno, ne sv. modra barva, da se pere na 60 je verjetno ze znanstvena fantastika. Pa se za fantka je kar se otezi zadevo.

Do sedaj sem mu kupovala od Esprit, tisti model s siroko elestiko, gre sedaj pozimi tako lepo gor, da hrbet ne gleda ven, materjal dober, po 1 letu uporabe je se vedno ista, pere se na 60 st. Sam ta model sicer delajo do st 92, ki pa je itak vedno razprodana.




Anonimen -> RE: trenirka hlace, st.92 (14.11.2011 18:24:25)

Jaz sem zdajle tamali kupila eno trenirko in ene hlače od trenirke v Idexe in moram rečt, da so prav fajn. Fajn material pa fajn se pere, pa za razliko od večine hlač, so v pasu dovolj ozke, da tamali ostanejo na riti [sm=smiley36.gif]




malaMravljica -> RE: trenirka hlace, st.92 (14.11.2011 18:34:45)

Ja, tudi to ja, da nekako vsaj gor na riti mu ostane, ker nu tudi jaz ene dvojne hlace na kolenih lovim.
Otika, je to trgovina ali znamka?




Anonimen -> RE: trenirka hlace, st.92 (14.11.2011 18:43:14)

Oboje je [sm=smiley2.gif]
Drugače se pa ravno sedaj spet pripravljam, da na Nextu par spodnjih delov trenirkic nabavim, ker imajo res tak fajn kroj za našo suhljo pa še za pozimi so fine iz pliša. Sem pa pred kratkim na http://www.clothingattesco.com ene nabavile, ki so sicer iz ful fajnega materiala, samo so pa tako široke v pasu, da bi dve naši flenči vanje spravila [sm=smiley36.gif]




Katy78 -> RE: trenirka hlace, st.92 (14.11.2011 19:15:09)

V Sparu in Mercatorju se da dobiti precej kvalitetne sp. dele trenirk, ampak je treba res fajn pogledat, saj imajo različne znamke. Drugače so pa meni fajn tudi Clar, pri nas jih imajo v BC.




Stran: [1]