|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kupim otroško mizico...
9.11.2011 12:32:18   
somic
nujno kupim otroško mizico s stolčkom ali z dvema stolčkoma

lahko kaj takšnega http://www.mojalbum.com/somic/kupim-mizico-in-stolcke

ni pa nujno da je ravno takšno, vglavnem da je na takšen način

lahko pa tudi, če katera ve, kje bi kupila.

jaz išče, pa ne najdem, ikea mi je pa čisto odveč user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 9.11.2011 19:31:25 >


_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KUPIM!!!
9.11.2011 12:59:26   
Star_a
Rutar,baby center ipd trgovine

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KUPIM!!!
9.11.2011 13:23:19   
ksenija12
ampak Ikea je najcenejša:) Takšna lesena mizica(komplet) bo kjerkoli pri nas okoli 50eur,, ne me držat za besedo, ampak bistveno dražje kot tam, Ikea jih je imela iz kolekcije Swala po 24.90 eur, ampak res pa je, da ne vem, če jih še imajo. To vem, ker smo teh mizic nakupili 'malo morje', jih prebarvali in so res odlične. V Bauhausu prodajajo lesene stolčke z naslonjalom(mislim da je eden okoli 14eur), potem moraš samo še mizico dobit.

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu Star_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KUPIM!!!
11.11.2011 11:22:43   
MorjeMorje
jaz sem v Ikei našla mizico+2 stola za 18€...leseno in zgleda ok

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KUPIM!!!
11.11.2011 13:58:51   
somic
ikea mi je predalaeč user posted image

vem za to ponudbo, iščem koga ki bi šel in mi prinesel to

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu MorjeMorje)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KUPIM!!!
11.11.2011 20:19:10   
m_o_i
tocno te(talesene) sem dva tedna nazaj kupila v Dipo-tu user posted image
vzeli smo komplet-stolcek, klopca in mizica;bile so neke kao otvoritvene cene in je vse skupaj prislo nekih 27€(redne cene bi nanesle cca. 50€).
stolcek je bil znizan iz 10 na 5, mizica iz 18 na 10, klopca iz 20 na 12 . nekaj takega...

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KUPIM!!!
22.11.2011 8:26:51   
dreamhorse
Ikea se ti najbolj splača... tudi jaz sem kupila mizo in dva stola (leseno) za cca 20 eur... Ima ju že več kot leto dni in še vedno so kot novi.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?