Rdece znamenje na glavi (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


smrka -> Rdece znamenje na glavi (24.8.2005 0:30:52)

Na sredini glave v lasiscu ma moja tamala rdece znamenje podobno kot materino znamenje, sam da je temno rdece barve... zdravnik pravi da bo zginilo tam nekje do 2. leta starosti in da bo malo rastlo z rastjo njene glavice. A ima se ker otrocek kaj takega in zakaj do tega pride?
smrka




Anonimen -> Rdece znamenje na glavi (24.8.2005 0:40:56)

Ja, naš piki ima tudi tako znamenje od rojstva. Zdaj je pri 7 mesecih rahlo zbledelo. So rekli po porodu, da bo verjetno izginilo, potem pa je pediatrinja rekla, da ni nujno, da bo izginilo. Ima pa ful blond laske in še bolj redke, tako da se kar vidi skozi. Pa smo že navajeni, nas sploh več ne moti.

Nimam pa pojma, zakaj do tega pride.;)




CUKRČEK -> Rdece znamenje na glavi (24.8.2005 6:17:50)

Baje, da je to ognjeno znamenje....tako je rekel pediater za našo:duda: , ki tudi ima pikco na nogi in med laski. Izgine nikoli .....zbledi pa, zato ni moteč.




ditkaaida -> Rdece znamenje na glavi (24.8.2005 6:24:18)

Teh zadev - znamenj je več vrst pravijo: štorkljin ugris, ki ga ima veliko novorojenčkov ( naš ga ima zadaj na vratu, tudi hči ga je imela) in izgine do dveh let. Ognjeno znamenje menda nikoli čist ne zgine in je druge vrste kot štorkljin ugris.
Lep pozdrav




Lunca1 -> Rdece znamenje na glavi (24.8.2005 6:51:49)

tudi če ne bo izginilo, je tako ali tako pod lasmi, a ne




BaniT -> Rdece znamenje na glavi (24.8.2005 7:34:19)

Jaz sem ga imela na hrbtu (veliko za eno prstno blazinico), pa mi je izginilo. Mislim, da nekje do 8-10 leta, ker se kaneje ne spomnim več, da bi ga imela.

LP; BaniT




tadejaa -> Rdece znamenje na glavi (24.8.2005 10:30:33)

Todi moja hči ima na glavi znamenje že od rojstva.Je rdeče barve,malo izstopa in zelo podobno jagodi.Pediatrinja ji ga redno pregleduje in zaenkrat ga moramo pač pustiti na miru.Paziti je samo potrebno,da ga ne drgneš z glavnikom.
Sicer se pa itak ne pusti preveč česati:).
No zdaj je stara že 7 let,vendar se ji znamenje od rojstva ni veliko spremenilo.
Svetujem ti,da ga pustite na miru in da ga vedno,ko ste pri zdravniku pokažete.




Anonimen -> Rdece znamenje na glavi (24.8.2005 11:27:32)

Filip ima štorkljin ugriz na čelu (če pogledaš sličice, ko je bil mlajši je še bolj vidno). No, do sedaj je malo zbledelo, še zmeraj pa se mu kar fajn pozna, ker ima res ogromnega.




Stran: [1]