Just (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


FLOWR12 -> Just (8.11.2011 14:40:25)

Punce, ali ima mogoče katera napisano kako se uporablja kakšen njihov proizvod. Je že kar nekaj časa odkar sem bila na predstaviti in sedaj sem čisto pozabila za kaj vse se rabijo določeni proizvodi.
Da pa ne bo zgledalo kot reklama mi lajko pišete tudi na ZS.

Hvala




Sacherca -> RE: Just (8.11.2011 14:57:21)

Jaz imam na mailu kako se vse uporablja.Poslji mi svoj mail naslov na zs pa ti posljem [sm=smiley1.gif]




tajtaja -> RE: Just (8.11.2011 17:42:58)

Kaj pa Avon, kaj uporabljate?
Jaz sem zadnjič imela priložnost si ogledat njihov katalog, ampak ker sem do nekaterih novosti kar skeptična, nisem še nič naročila. Čeprav so me ene stvari kar mikale, ampak nisem prepričana, da vse, kar piše, tudi drži. Pa parfumi tam ko podrgneš, blazno dišijo, če pa so v resnici tudi taki, pa obstojni, pa je tudi vprašanje.
Najboljše, da mi odgovori kakšna zadovoljna ali nezadovoljna uporabnica.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Spark -> RE: Just (8.11.2011 20:52:12)

Saherca, a bi meni tudi poslala mail? Imam nekaj krem, pa ne vem kaj naj z njimi. Na spletu pa se mi zdi pomanjkljiv opis.




m_o_i -> RE: Just (8.11.2011 21:57:48)

avona oz. teh izdelkov ne poznam v detajle, vem pa za Oriflame, da kupljeni parfum disi isto kot tisti "podrgnjeni" papir[sm=bravo.gif]




Sacherca -> RE: Just (8.11.2011 22:43:59)


IZVIRNO SPOROČILO: Spark

Saherca, a bi meni tudi poslala mail? Imam nekaj krem, pa ne vem kaj naj z njimi. Na spletu pa se mi zdi pomanjkljiv opis.

seveda [sm=smiley1.gif]




Spark -> RE: Just (8.11.2011 22:49:05)

Sem ti poslala na ZS svoj mail.
Hvala




Julija08 -> RE: Just (9.11.2011 9:57:54)

IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

avona oz. teh izdelkov ne poznam v detajle, vem pa za Oriflame, da kupljeni parfum disi isto kot tisti "podrgnjeni" papir[sm=bravo.gif]



meni tudi prosim:

gvandreja@gmail.com

hvala [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




BellaB -> RE: Just (9.11.2011 15:16:20)


IZVIRNO SPOROČILO: tajtaja

Kaj pa Avon, kaj uporabljate?
Jaz sem zadnjič imela priložnost si ogledat njihov katalog, ampak ker sem do nekaterih novosti kar skeptična, nisem še nič naročila. Čeprav so me ene stvari kar mikale, ampak nisem prepričana, da vse, kar piše, tudi drži. Pa parfumi tam ko podrgneš, blazno dišijo, če pa so v resnici tudi taki, pa obstojni, pa je tudi vprašanje.
Najboljše, da mi odgovori kakšna zadovoljna ali nezadovoljna uporabnica.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]


Jaz sem uporabnica njihovih proizvodov ze vrsto let in morm rect da sem vecinoma zadovoljna. Kakor pac komu pase. Tudi prfumi so nekateri ful obstojni, nekateri mal manj.




m_o_i -> RE: Just (9.11.2011 21:32:18)

huala, tortica[sm=smiley31.gif]




naty71 -> RE: Just (11.11.2011 13:31:15)

oj! Glede justa, kako in za kaj se uporablja, ne vem kakšne izdelke imaš doma??? napiši mi pa ti bom posredovala kako in za kaj se uporabljajo...
l.p  Naty  

moj e-mail je nato71@gmail.com




Stran: [1]