Modrček za dojenje/blazinice za dojenje (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


Anonimen -> Modrček za dojenje/blazinice za dojenje (4.11.2011 12:09:47)

Helou nosečke!

Počasi nakupujem vse potrebno, da me bebika ne prehiti, trenutno me zanimajo modrčki za dojenje.... Iščem nekaj kvalitetnega; konkretno, naletela sem na tega http://www.da-da.si/node/20. A je v redu? Ga ima katera? Vaše izkušnje??

Pa še nekaj, ima katera namen uporabljati pralne blazinice za dojenje??

Hvala za odgovore...

LP




miami10 -> RE: Modrček za dojenje/blazinice za dojenje (4.11.2011 12:44:17)

Zdravo...jst sicer nimam izkušenj s temi in nobenimi ostali modrci za dojenje, ampak ne vem če bi si ga upala kupit "na slepo"...moje mnenje
sicer pa ne bom uporabljala pralnih blazinic ampak za 1x uporabo...

lp




Medea10 -> RE: Modrček za dojenje/blazinice za dojenje (4.11.2011 12:51:49)

Tud jaz si jih ne bi "upala" kupit na slepo. A si že šla pogledat tiste v DM ali pa v Mullerja? Jaz sem si v prvi nosečnosti kupila 1 modrc v eni x trgovini (je stal malo več kot 5€) in je bil res res udoben, za nič ga ne menjam. Zdaj tiste trgovine žal več ni zato sem kupila še 2 od Mullerja in sta tud ta 2 vredu in udobna.

Glede pralnih blazinic pa ne bi vedla kako so... Jaz jih ne bi želela imet, že tako je zadost pranja pri novorojenčku (+večji otrok) in se mi ne bi niti najmanj ljubilo še te drobnarije zlagat al pa še po možnosti likat. Jaz sem imela tako kot predhodnica tiste za enkratno uporabo. Premočijo itak vse, če ne menjaš pravi čas [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




beti 1 -> RE: Modrček za dojenje/blazinice za dojenje (4.11.2011 13:10:27)

Živ!

Jaz sem imela posebne zahteve, sem hotela  bombažnega s čipkami, ali vsaj z vzorcem in sem si jih naročila iz OTTO kataloga. Sem na začetku 7. meseca in jih že 1 mesec pridno nosim. Tudi v prvi nosečnosti sem si jih kupila preko kataloga in ni blo nobenih težav. Sem jih potem eni posodila in je bila še ona navdušena. Če ti je všeč, ga kar naroči, vedno imaš pravico vračila v 2 tednih brez razlage, tako da kaj dosti nimaš za izgubiti, razen mogoče poštnine.
Glede blazinic jaz sem vedno uporabljala pralne, od Aventa so mi ble super. Ker sem kar precej hodila k staršem sem jih kupila več, tako da nikoli nisem imela težav s pranjem. Tistih par blazinic se pri celem stroju sploh ne pozna. Je pa res, da mi jih ni bilo treba menjati po vsakem dojenju, ker mi melko ni toliko teklo. Dokler mi je, sem si pa bradavico pritisnila not, pa je nehalo.




naja17 -> RE: Modrček za dojenje/blazinice za dojenje (4.11.2011 14:22:43)

Jaz sem jih sicer kupila v HMju in DMju, za te da-da sem zasledila same pozitivne izkušnje, tko da če si upaš naročit, kar. Pa še v neki Alisa trgovini tud veliko kopujejo, so tud zadovoljne uporabnice.

Za pralne blazinice pa tko, v naslednji nosečnosti jih nabavim, ker sem zmetala še in še denarja za chiccotove, k so mi ble edine ok, pa bi blo bolš, da bi mela pralne, ne pa panika, če jih zmanjka, pa še vsakič k sem ceno vidla za neki k mi je roma v koš v enem dnevu...




Teta M -> RE: Modrček za dojenje/blazinice za dojenje (5.11.2011 11:58:40)

Tudi jaz sem jih kupila v Mullerju,sem pa slišala da so tudi iz Dm-a ok....




pixma -> RE: Modrček za dojenje/blazinice za dojenje (6.11.2011 19:59:06)

Sama sem modrček za dojenje kupila pri Popek.si. Prvega sem šla probat v njihovo trgovino v BTC-ju in ker sem bila zelo zadovoljna, sem še preko spleta pri njih kupila enega od firme Hotmilk za malo lepše priložnosti. Sta bila oba tako dobra, da jih še zdaj kdaj oblečem[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




DanijelaNeli -> RE: Modrček za dojenje/blazinice za dojenje (6.11.2011 20:16:27)

Meni so bile najboljše spodnje majčke v kombinaciji športnega modrca iz H&M-a.Imajo jih v kompletu po 2 kosa.Smešna cena...

Če ne pa za doma sem imela modrce iz Mullerja in DM-a.





Sončica66 -> RE: Modrček za dojenje/blazinice za dojenje (7.11.2011 13:09:48)

Jaz sem kupila 2 čipkasta bombažna v H&M, so bili znižani na 7€ in jih tudi že pridno nosim... 




vdrugomami -> RE: Modrček za dojenje/blazinice za dojenje (7.11.2011 14:01:14)

Jaz te od da-da nosim praktično že od polovice nosečnosti. So mi res fenomenalni, opora super, ful prav pa mi pride tudi tisti priloženi podaljšek, ker po velikosti mi ustreza S, mi pa je dosti bolj komot s podaljškom... Aja, glede velikosti in naročanja po spletu pa ne vidim nobenih težav; jaz že itak kar precej kupujem preko spleta, vedno se držim njihovih napotkov glede izbire velikosti in še nikoli nisem imela težav. Itak pa stvar lahko vedno vrneš...

V glavnem, jaz bom vzela še kakšnega, ko se prične dojenje, pričakujem pa konec leta.

Glede pralnih blazinic pa tako kot je napisala naja17, jaz sem tudi prvič zmetala ful denarja za tiste za enkratno uporabo, tako da bom tokrat dala priložnost pralnim....

Lp




kokosh -> RE: Modrček za dojenje/blazinice za dojenje (8.11.2011 20:48:54)

Morda bo kateri v pomoč - bombažne modrčke za dojenje v večjih številkah ima tudi Leclerc (v Lj). 




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (8.11.2011 22:31:06)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




beti 1 -> RE: Modrček za dojenje/blazinice za dojenje (9.11.2011 11:22:59)

Gromska: po opisu so Aventove




korinca -> RE: Modrček za dojenje/blazinice za dojenje (11.11.2011 18:24:18)

prvega sem dobila, pa mi ni bil všeč, enga kupila od lisce pa mi spet ni najboljši, enga kupla v leclercu ,e žuli kost, daleč najboljši mi je mulerjev, pa še najcenejši[sm=smiley1.gif]
Tisti z da-da pa mi že na pogled niso všeč ( je verjetno res udoben, ampak mi taki modrci ne nardijo lepe oblike prsi)




*pujsapepa* -> RE: Modrček za dojenje/blazinice za dojenje (12.11.2011 14:27:49)

Imam te modrce v vseh treh barvah in so enkratni! Brez šivov, ki vedno žulijo in super elastični in raztegljivi. Nosila sem jih že med nosečnostjo, pa so rasli z mano, brez problemov so prenesli tudi začetni naval mleka in posledično ekstremno razbohotenje (skormož je navdušen[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]).
Pa pri mladičkih št. 1 in 2 sem preizkusila malo morje modrčkov. Od vseh poceni (spar, dm, mueller), pa do liscinih, alisinih ... Pa sem zdaj vse stran zmetala in imam samo te. Ni ga čez udobje!

Kar pa se blazinic tiče, pa kombiniram. Imam 3 pare bambusnih racmanovih, ki so udobne, zelo prijetne za nosit, fejst vpojne, res pa so malo velike in se gubajo, tako da pod ozkimi majčkami ne zgleda fajn. Tako da imam še chiccotove. Od vseh so mi te najboljše, pa tudi najdražje[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image].




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (12.11.2011 16:48:48)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Stran: [1]