|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pokulan kljub plenicam
23.8.2005 21:20:33   
p&b
Ima katera podobne težave kot jaz in sicer ne vsak dan pa vendar pogosto se mi sedaj 9 mesečni sin zjutraj zbudi moker od lulanja,čez dan je ok.verjetno je vzrok v tem ker rad spi na boku in verjetno na robu plenička ne popivna urina.Uporabljala sem ves čas papmerske sedaj pa sem jih zamenjala za libero,ki so mi zelo všeč,pa vseeno se občasno zbudi moker.
Ima katera kakšen nasvet?
Hvala in lepo mirno noč.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   pokulan kljub plenicam
23.8.2005 21:27:20   
epahor
OJLA!
Mogoče je pa vzrok v tem,ker ga ponoči ne previjaš!
Ali pa v tem,da kakšen dan popije več kot druge dni!
Pri naši Anji je oboje možno!Pa tudi pri Blažu sem ugotovila,da če kakšen dan popije več čaja je drugo jutro sigurno moker skozi in skozi!

Lp od Barbare

(odgovor članu p&b)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   pokulan kljub plenicam
23.8.2005 21:40:48   
Jančika_
Jaz ga že skoraj od začetka ne previjam ponoči, saj se ponoči spi, a ne. Pa ni bil skoraj nikoli polulan.

Pomembno je, da pleničko nekako dodatno pritrdiš, da se ne more premakniti in da se mu med nogicami čimbolj prilega. Jaz to naredim s štorkljinimi pokrivnimi hlačkami, ker dihajo in imajo ježke, s katerimi lahko reguliram, kako tesno ga povijem. Nekatere prisegajo na povijalno plenico čez pleničko.

Poskusi, po moje bo pomagalo. Naš je bil prej tudi nekajkrat polulan, ko je ležal na boku in je šlo mimo, odkar pa ima plenico dodatno pritrjeno, je OK.

(odgovor članu p&b)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   pokulan kljub plenicam
23.8.2005 21:44:58   
Magi*
smo imeli te probleme, z plenicami Pampers Activ Fit teh problemov ne poznamo več. seveda je ponoči ne previjam.

(odgovor članu p&b)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   pokulan kljub plenicam
23.8.2005 21:45:04   
Mojca100
Ko je bil naš :duda: zjutraj polulan, sem mu za ponoči dajala malo večje pleničke, potem pa jih je bilo treba kmalu zamenjati tudi za čez dan. Mogoče rabite večjo številko?

(odgovor članu p&b)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   pokulan kljub plenicam
23.8.2005 22:29:16   
Ajnaa
pri nas je isto. Uporabljam plenice Babylove in je mala velikokrat zjutraj polulan čez plenico. spi pa vedno na boku, vendar dokaj mirno. Bom šla nabavit te štorklja hlačke za po plenici. Mislite, da se lahko prehladi, ko je takole polulana ponoči? Jaz je namreč ne kontroliram, pustim jo spati, jo pa preoblečem, ko začne jokati in vidim, da je mokra. Saj niti ne vem koliko poprej pride skozi.

(odgovor članu p&b)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   pokulan kljub plenicam
23.8.2005 22:49:58   
frutka_
Kupi večjo št. pleničk, ki so bolj vpojne!

(odgovor članu p&b)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   pokulan kljub plenicam
24.8.2005 8:21:41   
Marogica
Kot prvo se postavlja vprašanje, če tvoj sin ponoči dosti pije ali je-tudi to je lahko razlog, da potem več lula in plenička premoči.
To kar si ti navedla, bi tudi lahko bil vzrok, ker leži na boku.
Mi mu damo vedno bodi, ne pa majčk, ki dodatno "fiksira" pleničko.
Jaz mu večje pleničke ne bi dala, ker so prevelike in se težje prilagodijo telesu

(odgovor članu p&b)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?