Ima kdo to posteljo? (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Ekaz -> Ima kdo to posteljo? (28.10.2011 14:15:41)

http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/S99827959/

Ima kdo do posteljo? Kako ste zadovoljni? Na pogled mi deluje precej nestabilna. Do katerega leta starosti otročka ste jo uporabljali? Kje se sploh dobi jogi širine 80 Cm?




pomlad08 -> RE: Ima kdo to posteljo? (28.10.2011 14:33:28)

Mi je nimamo, ima pa jo nečakinja. Kokr vem, to posteljo podaljšuješ, tako da jo imaš lahko kar veliko let. Jogi pa kupiš v ikei, tam imajo vse možne dimenzije za te različne variante otroških postelj.




1buba -> RE: Ima kdo to posteljo? (28.10.2011 14:33:51)

Jogi širine 80 cm ni problem dobiti, z možem imava zakonsko posteljo širine 160 cm in imava jogi 2x 80 cm, dobila sva pri Meblo. Eno moja kolegica je pa za svojega otroka kupila ravno tako posteljo, pa so bile pripombe predvsem na tiste kovinske stranice pri glavi in nogah- predvsem pri glavi in so dali blazinice za ublažitev nočnih trkov. Po moje je to lahko postelja za do konca osnovne šole- za deklico.




urška -> RE: Ima kdo to posteljo? (28.10.2011 16:39:43)

prijateljica ima tako ikeino samo taveliko širine 180 cm. in pravi da je čist fajn stabilna. tako da predivdevam da je ta otroška tudi. sicer pa jogi, ki noter paše dobiš v ikei. sploh, če boš posteljo najprej uporabljala "skrčeno" - ker ta postelja "raste z otrokom."  




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (28.10.2011 18:13:28)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Felicita -> RE: Ima kdo to posteljo? (28.10.2011 18:19:36)

IZVIRNO SPOROČILO: MILLEENA


IZVIRNO SPOROČILO: 1buba

Jogi širine 80 cm ni problem dobiti, z možem imava zakonsko posteljo širine 160 cm in imava jogi 2x 80 cm, dobila sva pri Meblo. Eno moja kolegica je pa za svojega otroka kupila ravno tako posteljo, pa so bile pripombe predvsem na tiste kovinske stranice pri glavi in nogah- predvsem pri glavi in so dali blazinice za ublažitev nočnih trkov. Po moje je to lahko postelja za do konca osnovne šole- za deklico.

Punce na koncu OŠ so že prave "dunde" in po mojem ne več za takšno posteljo. Ne vem no - še moja, ki je 2. razredu se mi zdi da ne paše več not. Drugače pa "ja" posteljica je čist OK in tudi stabilna.


zakaj pa ne? postla je max dolga 206 cm, tko da za dolžino ni problem... razen če misliš da je širina? čeprov jest sm do svojega 18ga leta spala na 190x90 cm jogiju pa mi nič ne fali pa tut tesno mi ni blo nikol (razen ko je moj prihajov k meni spat, ampak ajde).




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (28.10.2011 18:56:26)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Stran: [1]