COCLEAN nosni aspirator ali kaj podobnega - poznate? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


špelin@ -> COCLEAN nosni aspirator ali kaj podobnega - poznate? (23.8.2005 18:30:02)

Ker ima naša mala deklinca (stara skoraj 3 mesece) obupno zamašen nosek in ji že več kot en teden večkrat dnevno dobesedno nalivamo nosek s fiziološko ter ji nato s tisto nič kaj učinkovito mučilno pripravo :hudicek: v obliki nosne črpalkice, ki jo je treba stiskati in TISOČKRAT riniti v mali nosek, "pumpamo" smrkelj :((:((:(( , sem se odločila, da povprašam, če kdo ve, kje (dvomim, da pri nas - mogoče v Avstriji?) prodajajo električni aspirator za nosek.

Našla sem tale artikel:
http://www.hanapr.co.kr/eng/pd/sp.html

Nekje na netu sem zasledila, da je cena na ameriškem tržišču (proizvajalec navaja, da je bil izdelek prej na evropskem kot na ameriškem tržišču!) 35 USD.

Torej: kje kupiti električni aspirator za nos???

Hvala za pomoč 8)




Maša -> COCLEAN nosni aspirator ali kaj podobnega - poznate? (23.8.2005 19:48:45)

Zakaj ne probaš s palčko za nos!?:zmeden2:




Marogica -> COCLEAN nosni aspirator ali kaj podobnega - poznate? (23.8.2005 20:08:28)

Mi imamo pumpico, ki se priključi na sesalec. Zveni smešno, vendar je super. Seveda je tako prirejena, da ne vleče 1400 vatov smrklja iz noseka. Smo pa nesli naši pediatrinji pokazat in je bila navdušena. Pa seveda na sebi sem sprobala. Imaš občutk, da te nekaj žgečka. Naš ne joka nikoli, ker mu nič v nosek ne tiščimo, temveč samo nastavimo na nosnico, ostalo opravi sesalec.
Stane pa 1.000 SIT




niki5 -> COCLEAN nosni aspirator ali kaj podobnega - poznate? (23.8.2005 20:13:31)

Marogica, kje si pa kupila?




Marogica -> COCLEAN nosni aspirator ali kaj podobnega - poznate? (23.8.2005 20:35:25)

Nam so prinesli prijatelji iz Madžarske, ki so to tudi pri svojih otrocih uporabljali. Res super stvar. Če bi imela, bom povprašala. Mi javi privat




špelin@ -> COCLEAN nosni aspirator ali kaj podobnega - poznate? (23.8.2005 21:29:24)

S palčko? Ne razumem, kako bi s palčko dobila kaj iz sinusov :zmeden2: Nima muck v nosnicah, ampak konkreten smrkelj v sinusih. Se od zunaj niti ne vidi ;)




špelin@ -> COCLEAN nosni aspirator ali kaj podobnega - poznate? (23.8.2005 21:30:02)

Marogica, sem ti poslala PM ;)




špelin@ -> COCLEAN nosni aspirator ali kaj podobnega - poznate? (24.8.2005 9:10:24)

Hej, a tale zadeva za na sesalnik izgleda kaj podono temule:
http://cgi.ebay.com/baby-nasal-aspirator_W0QQitemZ7708119014QQcategoryZ45452QQrdZ1QQcmdZViewItem#ebayphotohosting

:rozica:




Marogica -> COCLEAN nosni aspirator ali kaj podobnega - poznate? (24.8.2005 9:20:42)

Ne, ni tako direktno prikljućen na sesalec, in otrok ni v bližini sesalca, ker je cevčica dolga ca 1 m. Najbrž je podoben princip in ist je prozoren, vendar je del, ki pride v nosek malo manjši. Ta, ki si ga podala v linku se mi ne zdi primeren za dojenčka




špelin@ -> COCLEAN nosni aspirator ali kaj podobnega - poznate? (24.8.2005 9:22:50)

Saj je itak dobavljiv le predaleč od nas ;) Iz ZDA ga pa res ne bi mogla privleč v kratkem času.




Stran: [1]