nintendo ds (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


tinadvojčica -> nintendo ds (27.10.2011 22:08:58)

Pozdravljene!
Nujno potrebujem nintendo, pa me zanima če katera ve, kje je kakšna huda akcija. Smo hčerki obljubili za rojstni dan predno sem videla ceno!

Hvala in lep večer!




Brinčika -> RE: nintendo ds (27.10.2011 23:50:53)

Smo danes kupili naši za rojstni dan komplet Nintendo wii sports resort, je kar nekaj igric gor, mala pa je bila fulll vesela in obvlada , najcenejši v Big Bangu 159 eur, pa še če imaš kaki kuponček še minus 20 eur dol.




pupika -> RE: nintendo ds (28.10.2011 8:09:04)

Mi smo ga kupili lani v mullerju za 130E, nintendo dsi, kjer ima tudi fotoaparat in snemalnik za govor. Pa še ena igrica je bila priložena. Drugače pa so igrice kar malo drage, najcenejša pride okoli 20E.




*bubi* -> RE: nintendo ds (28.10.2011 10:35:33)

IZVIRNO SPOROČILO: pupika


Drugače pa so igrice kar malo drage, najcenejša pride okoli 20E.


RAvno v tem je hec..... to lahko sprašiš denarja [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




Lara28 -> RE: nintendo ds (28.10.2011 13:29:13)

Obstajajo tudi trgovine, ki prodajajo "odklenjene" konzole. V tem primeru ti igric ni treba kupovat, ampak jih lahko snameš z neta. Vem da je v štartu malo dražja (če se ne motim cca.50 eur), ampak pol prišparaš. Je ne spletna stran, kjer majo to gor za kupit, samo ne vem kako se ji reče, ke to moj bolj spremlja. Drugače pa mi tudi kupujemo eno tako konzolo, samo se še nismo točno odločili katero . V igri je pa ta nintendo navaden ali pa wii.




Lara28 -> RE: nintendo ds (28.10.2011 13:32:48)

Evo sem se spomnila spletne strani goblin.si




urška -> RE: nintendo ds (28.10.2011 16:27:16)

moj sin ima nintendo 3ds. kupljen v milerju. mislim, da se ti tam najbolj splača vzet, ker dobiš potem 3% bonusa na nakup.
sicer so pa igrice že od 10 evrov naprej. jaz sem mojemu sinu kupila megamind za 9,99 in je bil čisto navdušen.
je pa res najceneje kupit tisto skrekano kartico in igrice dobit na netu.




Stran: [1]