|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zobozdravnik in bolniška
22.10.2011 12:19:16   
Jassika
Mal bom zasmetila, vprašam pa tuki k vas je več, drugje ni odgovora, žal user posted image Uapm, da ni že blo teme, pa sem jo spregledelala...
Zanima me, če katera ve, ali mi na dan obiska zobozdravnika pripada bolniška? Namreč čakalne dobe so dolge, tako imam pregled sredi novembra. Naročila sem se pa včeraj ker se je nekaj dogajalo pod plombo: odpadel mi je del plombe in del zoba. Sicer nekih bolečin nimam, ampak vprašanje kaj bo čez 1 mesec.  Mam pa pregled sredi dopoldneva tako da se mi ne splača it prej na šiht al pa potem, ker nimam ravno blizu. No, zato pa me zanima, če mi pripada bolniška za ta dan, ker dopusta ne bi rada dajala, ampak prišparala za bolj na koncu user posted image . Kdo ve?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zobozdravnik in bolniška
22.10.2011 13:10:15   
ANITA D.
Ne pripada ti bolniška,treba bo vzet dopust!


_____________________________

04.09.2006 ob 19.10 uri se je nama pridružila Ines,
10.05.2010 ob 13.42 uri pa še Maša , 21.04.2011 ob 22.06 pa še ta zadnji član Denis

(odgovor članu Jassika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zobozdravnik in bolniška
22.10.2011 18:01:55   
Jassika
ANITA hvala. Veš mogoče tudi, kaj če gre za urgenco? Če se mi recimo zgodi, da me prej tako zelo začne bolet, da ne bo za zdržat? A tudi v tem primeru ostane isto?

(odgovor članu ANITA D.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zobozdravnik in bolniška
22.10.2011 18:34:37   
jar
a ni tako, da za en dan odsotnosti zaradi bolezni sploh ne moreš dobit bolniške?

jaz vzamem tisti dan dopust, koristim pač dan zase. poleg zobarja ali ginekologa si privoščim jutranje lenarjenje, pa kavica v miru, pa kakšen nakup opravim mimogrede.

(odgovor članu Jassika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zobozdravnik in bolniška
22.10.2011 19:02:47   
nusi
za zobarja ne vem, ampak za pregled pri gin, pa dobiš bolniško

(odgovor članu jar)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zobozdravnik in bolniška
22.10.2011 19:16:14   
Jassika
Hvala obema - ja za gin. pregled tudi jaz vem, pa sem zato tko mislila, da mi ne bi blo treba dat dneva dopusta, ker ga že za gin. pregled nikoli ne vzamem - se vedno zmenim za popoldne, ampak pri G to gre - pri zobarju pa na žalost ne.  iIcer pa ni panike, če bo treba bom seveda dala dan dopusta, sam zanimalo me je pač user posted image

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
22.10.2011 19:17:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu jar)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Sladoled
F*R*U

kateri okus sladoleda vam je najljubši?

čokolada (24%)

vanilija (18%)

jagoda (9%)

lešnik (19%)

stračatela (18%)

gozdni sadeži (11%)


Število vseh glasov: 212

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!