Gratis foto knjižica... (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


enisat -> Gratis foto knjižica... (22.10.2011 7:25:19)

Pozdrav,

ali lahko nekdo opiše postopek, kako se naroči gratis foto knjižica DM.

Hvala v naprej!




andea -> RE: Gratis foto knjižica... (22.10.2011 13:21:45)

Najbolje bo, da jih pokličeš in vprašaš. Lahko da moraš vnest kako kodo ali ko prvo knjigo vzameš oz jo plačaš dabiš kodo ali pa če moraš potem samo na blagajni povedat ali pa kaj pokazat.

Jst sem včeraj dvignila koledar izdelan pri njih, na katerega naj bi dobila popust. Na njem je bla navedena polna cena, potem sem pa na blagajni vprašala če ni nič popusta. Pa je rekla da je in mi je šele potem obračunala popust. Me pa zanima kaj bi bilo, če ne bi vprašala.




m_o_i -> RE: Gratis foto knjižica... (22.10.2011 14:18:05)

isto bi ti na blagajni obracunala popust [sm=smiley1.gif]

mene vedno presenetijo, ko razvijam fotografije(kakih 3x letno); narocujem jih preko neta in res nikoli ne gledam, ce je kak popust-obracunajo mi ga pa vedno[sm=bravo.gif]




Lara28 -> RE: Gratis foto knjižica... (22.10.2011 14:45:31)

e imaš bon za to brezplačno knjžico? Jaz sem normalno naročila, pa potem ko sem šla dvignit pač namesto plačila dala ta kupon. Moraš pa naročit točno ta format kot piše...




*bubi* -> RE: Gratis foto knjižica... (22.10.2011 19:50:16)

IZVIRNO SPOROČILO: enisat

kako se naroči gratis foto knjižica DM.



V skladu s ponudbo.... če imaš kupon, na njem piše, katera knjižica je gratis.
Če je bila reklama, tam piše, kaj je gratis (npr. 1+1 gratis ali kaj podobnega)


Obračunajo pa res vedno prodajalke same na blagajni, tudi če niste vedele za akcijo.

Iz spletne strani si moraš naložiti program CeWe, oblikuješ knjižico in jo preko interneta pošlješ v naročilo. Program moraš nujno naložiti iz DMove spletne strani, ker se avtomatsko prenesejo določeni podatki. Isti program namreč uporabljajo tudi nekateri drugi ponudniki.  

Oblikovanje ni zahtevno, imaš tudi čarovnika, ki ti sam razvrsti slikice. V tem primeru ti priporočam, da si že prej pripraviš eno mapico in daš not samo tiste slikice, ki jih želiš vključiti v fotoknjigo. Potem samo dodaš še kakšne napise in je pripravljeno.




enisat -> RE: Gratis foto knjižica... (22.10.2011 20:56:36)

Hvala za odgovore!




enisat -> RE: Gratis foto knjižica... (22.10.2011 23:27:06)

Kje pa najdem številko na bonu (samo gratis piše gor)...




*bubi* -> RE: Gratis foto knjižica... (23.10.2011 10:07:33)

IZVIRNO SPOROČILO: enisat

Kje pa najdem številko na bonu (samo gratis piše gor)...


V tem primeru boš bon uveljavljala na blagajni. Ko naročiš se bo izpisala neka cena, tudi na izdelku pri prevzemu bo ta cena. Na blagajni pa obračuna popust v višini 100% (če je gratis). BTW: od kod imaš bon?




enisat -> RE: Gratis foto knjižica... (23.10.2011 11:31:36)

Knjižica bonov od 0-6 mesecev. Dobila sem plenice, hladilno mazilo in bon za fotoknjigo...

Hvala lepa za izčrpna navodila in informacije!!!




*bubi* -> RE: Gratis foto knjižica... (23.10.2011 18:49:42)

V tem primeru boš na blagajni bon uveljavljala. Samo pazi, da boš res pravi format in pravo obliko naročila, tudi število strani je verjetno predpisano.




Stran: [1]