barbie&lego razstava na GR (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


ksenjak -> barbie&lego razstava na GR (13.10.2011 8:36:49)

Pozdrav!
Malo sem šla pogledat na internet o zgoraj omenjeni razstavi, ki bo trajala od 23.-27.11..
Zdaj mi pa nekaj ni jasno, zakaj nakup vstopnic že vnaprej in zakaj se ob nakupu pojavi sedežni red? Se pravi, ne razumem za kakšno razstavo potem gre, če piše, da traja od 9.00 - 19.00.

Hvala in lp




petruska -> RE: barbie&lego razstava na GR (13.10.2011 9:16:01)

Spodaj na linku imaš še predlog za razstavo lego umetnin, ki bo jutri in v nedeljo v OŠ Koseze. Pa še veliko drugega se bo dogajalo.
kockafest
http://bansi.si/novica/3236


Za v nedeljo pa predlog za zmajev dan na gradu.
zmaji
http://bansi.si/novica/3255




ksenjak -> RE: barbie&lego razstava na GR (13.10.2011 10:09:31)

Samo to ne gre za isto razstavo, za katero sprašujem jaz. Ta bo šele konec novembra.

lp




Anonimen -> RE: barbie&lego razstava na GR (13.10.2011 11:12:07)

prvo kot prvo, kako je lahko druzinska vstopnica za 4 ljudi cenejsa od vstopnice za enega cloveka?

Drugo, ce hoces izbrati druzinsko meni sploh ne potegne, ce izberem eno druzinsko mi rece, da sem izbrala premalo ljudi za ta popust, ce izberem stiri je pa isto...po moje jim nekaj ne dela...

Sicer pa sem pri izbiri za posamezno vstopnico dobila brez tezave vstopnico, nobenih sedezev...

spodaj imas email organizatorja, morda bi veljalo kontaktirati njega in vprasati kaj in kako.




ksenjak -> RE: barbie&lego razstava na GR (13.10.2011 11:43:33)

IZVIRNO SPOROČILO: bibasiba

prvo kot prvo, kako je lahko druzinska vstopnica za 4 ljudi cenejsa od vstopnice za enega cloveka?

Drugo, ce hoces izbrati druzinsko meni sploh ne potegne, ce izberem eno druzinsko mi rece, da sem izbrala premalo ljudi za ta popust, ce izberem stiri je pa isto...po moje jim nekaj ne dela...

Sicer pa sem pri izbiri za posamezno vstopnico dobila brez tezave vstopnico, nobenih sedezev...

spodaj imas email organizatorja, morda bi veljalo kontaktirati njega in vprasati kaj in kako.



Jaz sem to razumela kot cenejšo vstopnico, če pride družina, vendar je cena po osebi. Če pa plačaš recimo samo za dva pa je cena po osebi dražja. Zakaj pa ni prijelo pa ne bi vedela. Jaz potem sploh nisem šla naprej v nakup, ker nisem nič več razumela.

lp




mateyka -> RE: barbie&lego razstava na GR (13.10.2011 15:44:12)

ja, res je - to je cena na osebo. samo je pa neumno narejeno imo, to je skupinska karta (za difolt 4 ljudi) in ni logično, da moraš izbrati številko 4 tam kjer piše količina. smisel ima da kupiš komplet, (količina 1) saj manj kot 4 itak ne moreš..
potem te pa spusti naprej (ko izbereš 4)..

a če vzamemo to karto (za 4), pridemo pa trije, a nas vseeno spustijo not?




bori2 -> RE: barbie&lego razstava na GR (20.10.2011 14:59:47)

Mene pa še vedno zanima zakaj je potrebno karte kupiti vnaprej in to za točno določen dan.

Ve katera?




ksenjak -> RE: barbie&lego razstava na GR (21.10.2011 6:43:47)

Nimam pojma, sem jih pa ravno včeraj kupila. 4x po 6,5 EUR za dva odrasla in dva otroka.

lp




zmajcy_ -> RE: barbie&lego razstava na GR (21.10.2011 12:20:07)

a katera ve ali imajo mejhni otroc zastonj? ( še ni eno leto )




petruska -> RE: barbie&lego razstava na GR (27.10.2011 8:16:57)

http://1nadan.si/ponudba/Ljubljana/864?slotId=11&isPreview=False




zmajcy_ -> RE: barbie&lego razstava na GR (27.10.2011 10:13:08)

Če bo še katerga zanimalo imajo otroci do enega leta zastonj vstop!

Škoda ker ta kupon ne velja za vikend[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




Barik@ -> RE: barbie&lego razstava na GR (28.10.2011 12:04:30)

Malo sem brala o tej razstavi na netu in je baje največ Barbik.
Se je pa moj ravno vrnil iz razstave na Nizozemskem, to pa je razstava. Tiste, ki poznate Celjski MOS, si lahko predstavljate na taki površini razstavljene kocke.
Evo, še fotoreportaža www.kocke.eu




ksenjak -> RE: barbie&lego razstava na GR (24.11.2011 8:32:36)

Jaz sem pa tako razočarana. Berem komentarje ljudi, ki so že bili in prav vsi pravijo, da se sploh ne splača hodit.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley19.gif[/image] Mi imamo pa karte za soboto in otroka se veselita že cel mesec.

Mi je tako hudo za njiju. Baje lego kock skoraj ni, vse pa se baje da dobit v vsaki večji trgovini. Se pravi, nič novega, nič posebnega.

Res razočarana nad organizatorjem, če je to vse res. Pa ni to nek majhen denar.

lp




bori2 -> RE: barbie&lego razstava na GR (24.11.2011 11:26:08)

Ajej, mi gremo v soboto,...




andea -> RE: barbie&lego razstava na GR (24.11.2011 11:49:09)

A lahko karte gor kupiš, mislim na GR, ker ne vem, kateri dan bomo šli.




Najaa -> RE: barbie&lego razstava na GR (24.11.2011 13:26:04)

Po tem, kar sem vidla na tv o tej razstavi in kar mi je kolegica rekla... ne splača se.




Ženkica -> RE: barbie&lego razstava na GR (24.11.2011 14:24:26)

Mi smo dobili karte zastonj, zato tudi gremo (v soboto), sicer pa ne bi šli. 




Anonimen -> RE: barbie&lego razstava na GR (24.11.2011 14:27:55)

IZVIRNO SPOROČILO: andea

A lahko karte gor kupiš, mislim na GR, ker ne vem, kateri dan bomo šli.


Tole tudi mene zanima, ker namerava moa mami tamalo ta vikend peljat, pa da ne bosta potem z dolgim nosom šli domou.

Drugače pa kar sem jaz brala je razstava barbik precej obsežna in če vas zanimajo pretežno barbike, se splača ... če vas pa zanimajo lego kocke, je pa bolj bedno vse skupaj.




november2010 -> RE: barbie&lego razstava na GR (24.11.2011 15:53:06)

Mi smo bili danes in sem bila razočarana, tud otrok ni nič kaj hudo navdušilo.... barbik je kar nekaj, legokock pa ravno za vzorec.... vse se mi zdi zelo neurejeno in neorganizirano... sem kupila karte po poovični ceni pa tudi toliko ni bilo vrredno.




Naja31 -> RE: barbie&lego razstava na GR (24.11.2011 20:50:23)

Mi smo tudi bili danes.
Na srečo sem kupila karte po polovični ceni, pa se mi ne zdi tako grozno.
Barbik je kar nekaj, Lega je zelo malo, ravno toliko, da so privabili še fantovsko publiko.
Prostor je neprimeren, gužva je bila že danes neznosna, kako bo šele čez vikend.
Meni se vse zdi kot en velik poskus kako glupim staršem izvabiti čim več denarja iz žepa.
Mi smo končali v pol ure.

Otroka sta bila pa zadovoljna. To pa je pomembno.




botrca -> RE: barbie&lego razstava na GR (28.11.2011 18:54:46)

To ste vidli: (je na fb objavil en znanec)

POZOR!
Razstava barbik in lego kock je EN VELIK NATEG. En mal barbik pa za vzorec LEGO kock, skozi si v manj kot 15 minutah...dali "po*******" 27 EUR za to sranje (že pišem pritožbo). Spodaj slika polovice razstave lego kock.

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s320_x_320/305472_2377732797679_1081405611_2475153_767518134_n.jpg




Stran: [1]