osnovno zavarovanje (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Alisa -> osnovno zavarovanje (6.10.2011 21:35:25)

Ostala sem brez službe in tako tud brez zavarovanja, ker sem poročena se ne morem zavarovat kot občan ampak preko moža, ali kdo ve kaj mora nest v službo, katere papirje? Za otroka vem da sem morala dat rojstni list, kaj pa v mojem primeru pa ne vem. Hvala za odgovore!




majčica1508 -> RE: osnovno zavarovanje (7.10.2011 10:44:51)

Če prejemaš denarno nadomestilo,še ne rabiš biti obvezno zavarovana...ker si že v sklopu tega denarnega nadomestila...




liliana -> RE: osnovno zavarovanje (7.10.2011 10:55:46)

IZVIRNO SPOROČILO: Alisa

Ostala sem brez službe in tako tud brez zavarovanja, ker sem poročena se ne morem zavarovat kot občan ampak preko moža, ali kdo ve kaj mora nest v službo, katere papirje? Za otroka vem da sem morala dat rojstni list, kaj pa v mojem primeru pa ne vem. Hvala za odgovore!


Mu bodo v kadrovski ali na računovodstu v službi povedali kaj rabiš.....meni se zdi, da je potrebena le tvoja EMŠO.....najlažje pa je, da se pokliče na ZZZS in tam točno povedo kaj rabijo, če v službi tega ne vedo.....




Alisa -> RE: osnovno zavarovanje (7.10.2011 22:22:28)

IZVIRNO SPOROČILO: majčica1508

Če prejemaš denarno nadomestilo,še ne rabiš biti obvezno zavarovana...ker si že v sklopu tega denarnega nadomestila...


ne denarnega nadomestila nimam več, tako da si moram zdaj sama uredit.





Alisa -> RE: osnovno zavarovanje (7.10.2011 22:24:13)

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Alisa

Ostala sem brez službe in tako tud brez zavarovanja, ker sem poročena se ne morem zavarovat kot občan ampak preko moža, ali kdo ve kaj mora nest v službo, katere papirje? Za otroka vem da sem morala dat rojstni list, kaj pa v mojem primeru pa ne vem. Hvala za odgovore!


Mu bodo v kadrovski ali na računovodstu v službi povedali kaj rabiš.....meni se zdi, da je potrebena le tvoja EMŠO.....najlažje pa je, da se pokliče na ZZZS in tam točno povedo kaj rabijo, če v službi tega ne vedo.....


no zdaj sem zvedla, da rabim neko izjavo podpisat, pa kopijo potrdila da sva poročena in ne sme bit starejši od 1 mesca? To zadnje glih ne razumem, bom pa na zzzs morala še poklicat ja.
hvala za odgovore.




blak -> RE: osnovno zavarovanje (8.10.2011 0:41:32)

IZVIRNO SPOROČILO: Alisa

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Alisa

Ostala sem brez službe in tako tud brez zavarovanja, ker sem poročena se ne morem zavarovat kot občan ampak preko moža, ali kdo ve kaj mora nest v službo, katere papirje? Za otroka vem da sem morala dat rojstni list, kaj pa v mojem primeru pa ne vem. Hvala za odgovore!


Mu bodo v kadrovski ali na računovodstu v službi povedali kaj rabiš.....meni se zdi, da je potrebena le tvoja EMŠO.....najlažje pa je, da se pokliče na ZZZS in tam točno povedo kaj rabijo, če v službi tega ne vedo.....


no zdaj sem zvedla, da rabim neko izjavo podpisat, pa kopijo potrdila da sva poročena in ne sme bit starejši od 1 mesca? To zadnje glih ne razumem, bom pa na zzzs morala še poklicat ja.
hvala za odgovore.



to potrebuješ,ja. Dobiš ga brezplačno na upravni enoti.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (8.10.2011 8:30:43)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Stran: [1]