Kam na potep ob jezero s kolesom (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Meggi -> Kam na potep ob jezero s kolesom (2.10.2011 7:45:41)

 Tako lepa nedelja.. morda zadnja letos tako topla... in mene vleče nekam na potep. Tako iz Celja cca 60km max.  pa da je malo vode, moćnost da se peljemo s kolesom... nekaj pojemo.. in smo na soncu, nekaj za otroke in kava za mamo! Ima na hitro katera kakšno idejo... jaz že pakiram, pa ne vem za kam! ;))




marta82 -> RE: Kam na potep ob jezero s kolesom (2.10.2011 8:35:51)

Šmartinsko jezero.




.muki. -> RE: Kam na potep ob jezero s kolesom (2.10.2011 10:12:21)

Vrbje, tam je eno jezero, pa saj itak veš! Iimaš še Braslovško in Presersko jezero tam okoli najdeš tudi še kako fajn gostilno - v Afriki imajo trampolin.




luka jan -> RE: Kam na potep ob jezero s kolesom (2.10.2011 10:39:12)


IZVIRNO SPOROČILO: .muki.

Vrbje, tam je eno jezero, pa saj itak veš! Iimaš še Braslovško in Presersko jezero tam okoli najdeš tudi še kako fajn gostilno - v Afriki imajo trampolin.



Tole je super relacija, pa ponavadi tudi gužve ni prehude. Uživajte.[sm=bravo.gif]




st1nina -> RE: Kam na potep ob jezero s kolesom (2.10.2011 12:46:31)

Meggi, samo res, zakaj bi se nekam vozila in izgubljala čas v avtomobilu?
Če si iz Celja pojdite do Šmartinskega jezera. Mi se iz Ljubljane večkrat pripeljemo do Šmartinca. Super lepo je, urejeno, varno, pa še voda je zraven...




Meggi -> RE: Kam na potep ob jezero s kolesom (4.10.2011 20:50:43)

Hvala punce.. to so mi vse znane lokacije.. že večkrat smo se stepušli tukaj.. nas je pa potegnilo na nekaj novega.... Areh, Belvi, Mariborsko pohorje.. božansko!




Stran: [1]