Otroške luči za sobo (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


pajkica -> Otroške luči za sobo (27.9.2011 8:12:39)

Gledam otroške luči za sobo naših dveh fantov. V Ikei so zelo skromni z izbiro, na tej spletni strani sem našla pa res luštne.
http://www.elektro-okrogelnik.si/otroska.html

Ima katera kaj izkušenj z njimi. Predvsem mi je všeč tista v drugi vrsti, JUMBO, pa se bojim, da bo oddajala preslabo svetlobo, ker luč sveti navzgor.

Vesela bom kake izkušnje iz prve roke.




Julija08 -> RE: Otroške luči za sobo (28.9.2011 8:23:45)

joj, res so ful lepe lučke, tudi jaz bom potrebovala nekaj za našega škratka v kratkem...

tudi meni je všeč ta avionček in mislim, da res ni uredu, ker sveti navzgor, tko da mislim, da tisti avion zastira svetlobo.




Nika v službi -> RE: Otroške luči za sobo (28.9.2011 9:24:27)

Svetloba navzgor ni nič problematična, le luč oz. žarnica mora imeti dovolj moči (W). Če bo to glavno svetilo, je 1x60W, usmerjeno v strop, pač premalo po mojem mnenju. Mi imamo stropno luč, podobno usmerjeno navzgor, vendar je 4 x 60W, poleg tega pa ima še stensko luč, kjer je sta dve opciji - lahko prižge le polovičko (40W) ali oba dela (40W + 60W). 




m_o_i -> RE: Otroške luči za sobo (28.9.2011 20:24:33)

evo, ravno vceraj smo kupovali luci za komplet stanovanje.

takole: letala, medvedke, pajacke in podobno mu bomo narisali al pa igrace kupli-ena in edina funkcija luci pa je-moje skromno mnenje-da daje svetlobo.
posledicno ima/bo imel navadno plafonjerko z dvema zarnicama [sm=smiley14.gif]




Anonimen -> RE: Otroške luči za sobo (28.9.2011 22:03:55)

Naša ima v sobi natanko ti dve plafonieri v obliki sončka (bol na dnu tega linka), potem pri postelji pa še tisto roza ikeino rožico in je prav kjut [sm=smiley1.gif]




st1nina -> RE: Otroške luči za sobo (30.9.2011 17:54:48)

Uaaaaauuuuu. Kakšne luštne lučke. Mi imamo v otroški sobi luč takšno, kot v večjem delu stanovanja, velike okrogle, bele krogle.
Pri dveh letih, al pa malo kasneje, bomo kupili otroško sobo in takrat zamenjali luč. Super, je tale link, si ga bom shranila za kasneje.




Stran: [1]