|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Spletna trgovina "modrčkov"
30.9.2011 8:56:11   
zaspancek1
Itak, da si me prehitela user posted image Torej imaš podobne probleme, kot jaz - eni modrci balconette (tanizki) in tudi plunge stil mi nikakor niso ok in mi tudi uhajajo ven, čeprav je prava številka.
Žal je tudi tu tako, da moraš najprej najti pravi model zase in se tega držat, ostalo pa potem preizkušaš dalje.
Aja, za stran Figleaves imam pa kodo za 20% popusta do vključno ponedeljka, 3.10. - če katera rabi. 

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Spletna trgovina "modrčkov"
30.9.2011 8:56:16   
Anonimen
Ma ja ... lej taprvi modrček je čist kul, samo če bi hotela da pas nosi 80% teže, potem bi si mogla naramnice čisto raztegnit, joške bi imela pa malo nad popkom ... to pa ravno ni, a ne? user posted image  user posted image
Zaspancek, ful imam željo dobit en takle T-shirt modrc, ker imam čipkastih že ravno polno grlo ... samo tut tegale iz tvojega linka ni za moj obseg in košarico ... mah ... prav kupila si bom karto za london pa prazen kufer bom s seboj nesla in prišla domou s polnm kufrom modrcov ... častna user posted image

(odgovor članu zaspancek1)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Spletna trgovina "modrčkov"
30.9.2011 9:30:57   
zaspancek1
Grem kar zravn!!!user posted image
Drugače pa tale Panache ni slab (mislim, da imam točno takšnega) - sicer ni čisti Tshirt, je pa vsaj material večslojen.
Barv je pa malo morje:
http://www.bravissimo.com/products/lingerie/sensational-set_s/tango-balconette-bra/deep-coral/pn53dl/?show=16&sort=4&brand=panache
Samo pri teh je pa obseg malo manjši  (no, to so moje izkušnje z dvema modeloma - tango in porcelain) in imam obseg številko večji.
Ok, moram nehat težit.user posted image   Upam, da boš našla model zase.
No, potem pa pridejo na vrsto še kopalke, a ne? user posted image

< Sporočilo je popravil zaspancek1 -- 30.9.2011 9:33:20 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Spletna trgovina "modrčkov"
30.9.2011 9:31:34   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

... prav kupila si bom karto za london pa prazen kufer bom s seboj nesla in prišla domou s polnm kufrom modrcov ... častna user posted image


Pol pa ta denar raje investiraj v zmanjšanje prsi. A si o tem že kdaj razmišljala? Sprašujem zato, ker tudi sama obupujem, ko je treba it v nakup modrčkov. Kopalke so pa itak nočna morauser posted image . Pa v bistvu niti nimam neke strašno velike košarice (D), ampak v trgovinah se mi zdi, kot da delajo samo perilo za tiste plohaste.  Mogoče bo tale spletna stran res za poskusit.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Spletna trgovina "modrčkov"
30.9.2011 9:38:33   
Anonimen
Joj pikica* ti ne veš kaka mora je šele za moje premoženje kopalke kupovat ... sem zdej že na tem, da jih kupim sam da so mi prav, barva in kroj niti nista važna user posted image  ... pa še po naših štacunah je ta problem, da avtomatsko če je velika košara se obseg 80 težko dobi oz. je to že ZF.
Redukcija premoženja ... ja o tem sem že zelo razmišljala ... v bistvu sem odločena da grem, samo bi prvo rada še enega otoka imela, pa če bo pri tistem mogoče dojenje šlo, ker pri prvi ni šlo pa sem si zelo želela. Če grem ap na redukcijo, pa dojenje 100% nebi bilo možno.

(odgovor članu pikica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Spletna trgovina "modrčkov"
30.9.2011 9:49:20   
zaspancek1
Heh, ko ta operacija ne bi bila tako kompliciran, bi se najbrž marsikatera odločila za. Povečanje prsi je simpl, tu pa gre skoraj za rekonstrukcijo (zmanjšanje in dvig prsi). Lansko leto je bila cena v Nemčiji približno 11.000 EUR.

Če imaš pa samo D košarico (kar sicer ni malo, ampak v primerjavi z G ali pa J je pa res), potem imaš malo morje izbire na netu (v trgovinah pri nas pa res ne, razen kakšnega Triumpha in LaSenze):
http://www.brasandhoney.com/freya-swimwear/
http://www.clara-olivia.com/test_rangeViewer.asp?categoryID=274
To sem videla v živo in izgleda fenomenalno (samo meni ta halterneck pri košarici F ni ok, ker me veže):
http://www.belle-lingerie.co.uk/1348/Freya/3031-Freya-Hoopla-Halter-Bikini-Top/
Te je kupila pa moja sodelavka (sicer tankini), jaz bi pa kar modrc:
http://www.clara-olivia.com/test_rangeViewer.asp?categoryID=431



(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Spletna trgovina "modrčkov"
30.9.2011 9:51:12   
Nika v službi
Ja, delim vaše muke pri izbiri modrčkov in kopalk. Sama nosim 90H ali 95G, včasih navlečem tudi F (celo E mi je pri nekaterih prav!), odvisno od modela in res je ZF najti primeren modrc ali kopalke. Slednje so sploh problem. Ker kombinacijo 46 + F košarica (to mi običajno pri kopalkah zadostuje) je res problem najti. Večinoma kupujem po tujini, vendar je marsikdaj pač stvar sreče. Tako sem uspela kupiti nekaj modrčkov v Nemčiji v outletih za nekaj evrov, ampak to je bila res čista sreča. Se pa zgodi, da pridem in nimajo nič zame.

Očitno se bo treba malce pozabavat s temi UK ponudniki, kot rečeno, sama uporabljam Miss Mery of Sweden in so določeni modeli zakon, recimo tegale noro rada nosim.




_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Spletna trgovina "modrčkov"
30.9.2011 10:09:17   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: zaspancek1

potem imaš malo morje izbire na netu (v trgovinah pri nas pa res ne, razen kakšnega Triumpha in LaSenze):



Ja, na netu. Ampak je takšno kupovanje (pri perilu) čista loterija. No, ko enkrat najdeš model, potem gre. Naše trgovine so pa ena sama žalost.


IZVIRNO SPOROČILO: zaspancek1

To sem videla v živo in izgleda fenomenalno (samo meni ta halterneck pri košarici F ni ok, ker me veže):
http://www.belle-lingerie.co.uk/1348/Freya/3031-Freya-Hoopla-Halter-Bikini-Top/



Tega sem si že jaz ogledovala. Pri D košarici po moje ne bi smelo nič vezat. Mogoče ga pa res naročimuser posted image .

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Spletna trgovina "modrčkov"
1.10.2011 9:44:00   
StrawberrY
Otika, jaz imam doma popolnoma nov Lisca nedrček, 85 E. Enkrat sem ga kupila, me je trgovka nahecala, da mi bo vse skupaj bolj stalo pod obleko, če dam eno večjo košarico, podloženo. No ko sem doma to probala je zgledal tako kot da hočem enga fentat z mojimi oblinamiuser posted image . IN je nedrček pristal v omari, do danes, ko imam pospravljanje.
Je pa bele barve, gladek.

Če tebi ne odgovarja obseg,košarica (se mi ne da za nazaj brati koliko ima katera košarice)user posted image ga podarim kateri drugi.

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Spletna trgovina "modrčkov"
1.10.2011 19:47:06   
Anonimen
Uf, Jagodka ... tale 85E še ni šla mimo moje 80J, pa tudi Liscini modeli mi nikoli niso odgovarjali ... ampak vseeno hvala za tako dobrosrčno gesto!!! user posted image

(odgovor članu StrawberrY)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Spletna trgovina "modrčkov"
1.10.2011 20:31:06   
StrawberrY

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Uf, Jagodka ... tale 85E še ni šla mimo moje 80J, pa tudi Liscini modeli mi nikoli niso odgovarjali ... ampak vseeno hvala za tako dobrosrčno gesto!!! user posted image


Upam, da se katera druga najde, ker ga je kar škoda stran vržt, čist novega.
No zanimivo, meni pa ravno vsi od modeli od Lisce odgovarjajo.

Ampak takrat, ko si zbirala oblekco za poroko, pa si dala sliko gor, madonca da se ni vidl, da si tako bogato obdarjena.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Spletna trgovina "modrčkov"
1.10.2011 20:53:44   
Anonimen
MA saj to tut meni ni jasno ... naprimer se mi ne zdi, da imam tako večje oprsje kot moja mami, ki nosi 80D ... ampak če dam pa njen modrc gor mi pa obedve njeni košarici ravno eno joško pokrijeta user posted image ... mah bo že ...

(odgovor članu StrawberrY)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Spletna trgovina "modrčkov"
2.10.2011 10:52:50   
ronja
Videz dostikrat vara. Ko grem sama kupovat perilo, mi vedno ponujajo ful manjšega (če povem cifro, vprašajo za koga itd...)- in se mi je že zgodilo, da mi prodajalka ni verjela, da mi je res premajhno in sem mela dost prepričevanaja in ji rekla, da naj pride pogledat - potem jo je pa skor kapuser posted image : "ja,pa vam je res vsaj 2 številki premajhno!" Ja, bingo, kaj že ves čas trobim?user posted image Sploh kadar sem kupovala s trebuhom, vse mislijo, da mam male prsi - pa tudi v službi so bile sodelavke presenečene, da imam C (normalno, kadar sem nenoseča in nedoječa, kar zdaj že doglo ni bilo), ker se pač bolj puklasto držim.
Na srečo pa nosim ene in iste modrce zelo dolgo, pa s tistimi za dojenje se da tudi dobro prešvercat, te dobiš v svakojakih cifrahuser posted image . Pa doma sem brez, pa se manj znucajo, hehe. Itak mi grejo modrci na živce, že od zmeraj. Zato sem bila po zadnjem dojenju kar vesela, ko se je zadeva malo zmanjšala na normalo in sem lahko nosila tope in podobno namesto modrcev... Samo sem takoj spet zanosila, pa je šlo vse spet v... pač, saj veste, v vse 3 dimenzijeuser posted image . Jaz se lahko vsaj tolažim, da po kakih 2-3 letih, ko se še tale odlveče iz joške (če bo seveda spet ratalo dojit, upam, da ja, prvi dve sem obe lahko), da takat pa dobim svoje telo nazaj in bom mela mir s temi velikimi modrciuser posted image .

Jaz mam problem, da imam majhen obseg, pa veliko košarico - in te kombinacije zaboga ne dobiš... Idealna mi je 70 J... Ampak tega itak ne dobiš, enkrat sem dobila en modrc za dojenje tak in ta je moj najljubši:) Samo zdaj ne morem skoz tega nosit, hehe, ga moram prišparat za takrat, ko ga bom res rabilauser posted image .

< Sporočilo je popravil ronja -- 2.10.2011 10:53:14 >


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Spletna trgovina "modrčkov"
5.10.2011 19:17:56   
StrawberrY
Nič nobena se ne javi za modrček. Grem dat še na dobrodelnost, drugače pa roma v smeti.user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Spletna trgovina "modrčkov"
5.10.2011 19:24:24   
Anonimen
JA jaz upam, da se katera javi, ker je škoda novega modrčka.
Sem pa punce sedaj slišala eno neprijetno novico ... trgovina Felina iz hale A, kjer se je še dalo dobit večje modrce, se bo baje zaprla ... v Celju ravno zapirajo poslovalnico, ta pa tudi ni daleč od tega ... baje ...
Drugače pa iz anglije še ni nič slišat ... sem v ponedeljek poslala nazaj modrčka in glede na hitrost naše pošte, računam da bo nov modrc tu nekje konec drugega tedna.

(odgovor članu StrawberrY)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Spletna trgovina "modrčkov"
12.10.2011 10:13:32   
Anonimen
Grrr ... prejšnji ponedeljek sem vrnila modrčka, danes pa pošljem povpraševanje kaj je sedaj z mojim naročilom oz. menjavo in mi odgovorijo, da še niso prejeli modrčkov ... mislim haloooo ... kolk je to naša pošta sposobna ... kot da je od nas do anglije 3x dlje kot pa od anglije do sem ... s tem da sem poslala prednostno z letalsko pošto, ker naj bi bilo hitrejš user posted image  zdej bom šla še na pošto vprašat kje je paket ... poročam ... grrrr

< Sporočilo je popravil Otika -- 12.10.2011 10:14:46 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Spletna trgovina "modrčkov"
12.10.2011 10:32:05   
Nika v službi
Otika, za v bodoče priporočam uporabo UPS, DHL, TNT..., kjer lahko za relativno majhen znesek, tudi z economy varianto, dosežeš kateri koli naslov v EU ali zunaj nje. Jaz npr. uporabljam DHL Economy Select, kjer sem (službeno) izpogajala najboljše cene in imam npr. pošiljko crocsov vrnjeno v 3 dneh.

Če si poslala priporočeno, potem imaš referenčno št. za sledenje pošiljki - naj ti preverijo status.

Jaz se pošiljanju po redni pošti izogibam, predolgo traja in praviloma je čisto predrago.

Upam, da tvoja pošiljka hitro doseže naslovnika.


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Spletna trgovina "modrčkov"
12.10.2011 10:46:52   
Anonimen
Ja potrdilo o oddaji pošiljke imam, tako da bom šla med malico na pošto preverit kako in kaj ... saj mogoče neumno vprašanje, samo kako pa se pošilja preko DHL? Kam to pošiljko neseš? Jo pridejo iskat? So cene nižje kot pri Pošti Slovenije?

(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Spletna trgovina "modrčkov"
12.10.2011 11:02:33   
bodoča
Žal ti za DHL ne znam povedat, ker še nisem pošiljala kaj preko njih. Mam pa vprašanje, če mogoče katera ve, kje kupiti modrce za velik obseg in malo košarico?

Mene je dosti skupaj, sam prsi spravim pa komaj za košarico B skupaj in kolk sem jaz po trgovinah videla je pri košarici B že velika sreča, če najdeš obseg 90, torej 90B...pol me pa vse drži, veže...Če mi je pa po obsegu prav (105/110) je pa košarica (C ali več) absolutno prevelika, razen pri redkih modelih.



_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Spletna trgovina "modrčkov"
12.10.2011 11:22:39   
zaspancek1
bodoča, poglej tu (obseg 105 je angleško 46, 110 pa 48)
http://www.figleaves.com/uk/nsf/qwiser.asp?term=46b
in
http://www.figleaves.com/uk/nsf/qwiser.asp?term=48B&original=48B&match=exact&src=Tdirect
ali tu:
http://www.brasandhoney.com/lingerie
pa tu:
www.evans.co.uk

Kar se pa tiče vračanja - jah, res je naša pošta precej počasna in je ene dvakrat trajalo 10 oz. 12 dni, da so dobili vrnjeno pošiljko, na srečo pa je nikoli niso izgubili.

< Sporočilo je popravil zaspancek1 -- 12.10.2011 11:25:25 >

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Spletna trgovina "modrčkov"
12.10.2011 11:57:28   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Ja potrdilo o oddaji pošiljke imam, tako da bom šla med malico na pošto preverit kako in kaj ... saj mogoče neumno vprašanje, samo kako pa se pošilja preko DHL? Kam to pošiljko neseš? Jo pridejo iskat? So cene nižje kot pri Pošti Slovenije?


DHL, TNT, UPS... pride iskat, UPS pa imaš tudi na Pošti, ker z njimi sodelujejo. Je pa res, da se cene za fizične osebe razlikujejo od poslovnih, tako da bi morala kar na konkretnem primeru preverit. Dobra opcija je tudi DPD, imajo kar ugodne cene.

Lej, ko/če boš imela v prihodnje še kakšno tako pošiljko, ti svetujem, da cene preveriš pri vseh navedenih ponudnikih. Pomembna je tudi volumenska teža, torej dimenzije paketov in dejanska teža, potem pa obračunajo po tisti teži, ki je večja. S temi podatki in točno poštno številko, kamor želiš poslati, se obrneš na klicne centre navedenih podjetij in dobiš cene. Nekateri imajo tudi online izračune.


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Spletna trgovina "modrčkov"
12.10.2011 12:36:16   
ronja
Otika, verjetno naša pošta ni tu nič kriva - dejansko imamo mi z našo pošto ful srečo, smo razvajeni. Drugje je javna pošta precej nezanesljiva zadeva...
Z DHLom imam pa jaz katastrofalne izkušnje - sicer z avstrijskim, pa vseeno - NIKOLI več! Tudi v službi niso bili najbolj zadovoljni in če se ne motim, so jih menjali (pri nas ni glih vseeno, kdaj neka stvar nekam pride, ker so "stvari" včasih še žive...


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Spletna trgovina "modrčkov"
12.10.2011 12:49:22   
Nika v službi
Ronja, slabe izkušnje imam tudi jaz praktično z vsemi TNT (najbolj porazno), UPS, Fedex, GLS, DPD, ... just name it... še najmanj je bilo težav z DHL. Napaka se lahko zgodi vsakemu, pomembno je, da se ne začnejo dogajat.user posted image

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Spletna trgovina "modrčkov"
12.10.2011 13:11:48   
Anonimen
Ekola bila na pošti ... v torek je pošiljka zapustila Slovenijo in od takrat naprej ni nobenih podatkov več o njej ... tako da so mi na pošti rekli, da naj še ta teden počakam, če bodo dobili, če pa ne bodo naj pa v ponedeljek pridem in bodo sprožili poizvedovanje ... grrr ... zdaj pa v spletno trgovino poslat prošnjo, če mi lahko modrček rezervirajo za še nadaljnih 14 dni itd. itn. ... res nimam sreče ...

(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Spletna trgovina "modrčkov"
13.10.2011 22:05:19   
naniplus4
In, kako se je izrteklo z vračilom / menjavo? Jaz zdaj gruntam, da bi 2 poslala nazaj, ampak se bojim, da bom dala za poštnino več, kot sem za modrčka.
So mi pa na brastop-ovi strani svetovni (sem naročila in dobila od Curvy Kate, Fantasie in Flirtelle), samo košarico sem pa naročila 1 večjo (FF), kot jo imam pri nas (ker so mi Triumph H na knap, pa vem, da imajo precej globoke košarice), obseg pa isti 34 (pri nas 75). In sem si dala duška pa sem jih naročila za cel teden user posted image  Hvala, punce za to, da ste mi dale pogum za naročanje. KONČNO imam lepe modrčke.user posted image user posted image  Pa končno nisem dala celega premoženje zanje (za vse skupaj toliko, kot dam pri nas za dva...).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?