lupinica maxicosi na voziček jane? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


lipikica -> lupinica maxicosi na voziček jane? (19.9.2011 12:22:12)

nekje sem zasledila da paša maxicosi lupina na jane vozičke? ima katera izkušnje s tem? mam to lupinico in ta voziček pa ne vem kako bi to montirala gor, ali tisti adapterji ki obstajajo pašajo na jane? hvala




Anonimen -> RE: lupinica maxicosi na voziček jane? (19.9.2011 12:28:03)

Tudi jaz sem zasledila, da naj bi pasala MC lupinica zdaj gor. Samo valjda s posebnimi adapterji, ki jih moraš dokupit.




plonkec -> RE: lupinica maxicosi na voziček jane? (3.11.2011 20:09:29)

Pravkar sem kupila adapter za voziček concord neo - maxi cosi lupinica, ki pa preverjeno paše tudi na voziček JAne slalom pro, čeprav tega na tem adapterju ne piše...




m_o_i -> RE: lupinica maxicosi na voziček jane? (3.11.2011 20:14:18)

ce zelite dobro svojim otrokom, jih imejte v lupinicah samo toliko casa, kot je nujno potrebno(beri: v avtu).
vozickajte jih v bolj prostornih zadevah, da bo dete lahko normalno dihalo...

---moje skromno mnenje(in tudi vse bolj mnenje pediatrov)---




Anonimen -> RE: lupinica maxicosi na voziček jane? (3.11.2011 20:51:20)


IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

ce zelite dobro svojim otrokom, jih imejte v lupinicah samo toliko casa, kot je nujno potrebno(beri: v avtu).
vozickajte jih v bolj prostornih zadevah, da bo dete lahko normalno dihalo...

---moje skromno mnenje(in tudi vse bolj mnenje pediatrov)---

Ta priporočila veljajo za dojenčke, ki še ne znajo sami glave držat pokonci ... torej tja do 3-4 meseca. Kasneje ni problem, če je otrok v lupinici nekoliko dlje ... npr. če v trgovino skočiš in samo pripneš lupinico na voziček itd.




plonkec -> RE: lupinica maxicosi na voziček jane? (4.11.2011 9:26:46)

MA saj ni mišljeno da bi se vozičkali tak... AMpak včasih ne gre drugač -eni pač niti za min ne puščamo otroka samega v avtu, kot večkrat sama vidim, da to delajo... Pa tudi samo lupinici je težko nosit s sabo, pa še na tla jo je pol treba odlagat, če moreš kaj prijet, podpisat itd... takrat je super da vzameš iz avta lupinico in jo daš na vozek....
Za sprehode in to pa se absolutno strinjam, da mora bit košara.




pumpkin23 -> RE: lupinica maxicosi na voziček jane? (3.12.2011 13:22:43)

plonkec-mene zanima kje si dobila adapter za concord neo. Mamo isti problem z vozičkom Jane in lupinico cybex.




Stran: [1]