Ku ku.. ali lahko... (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


tris -> Ku ku.. ali lahko... (22.8.2005 8:52:13)

vprašam kako se vaši malčki prebujajo???
Naš se skoraj zmeram prebudi tako da cmiha in steguje nogice močno v luft pa naprej pa nazaj? Kaj je to?:zmeden2:




štimana -> Ku ku.. ali lahko... (22.8.2005 9:00:47)

Ja naš pa včasih zajoka... in ga potem vzamem še k sebi v posteljo, včasih pa je kar tiho in se malo igra sam s sabo ali pa kuka čez posteljo.

dio




Pajaca -> Ku ku.. ali lahko... (22.8.2005 9:01:49)

to je jutranja telovadba.

naša se še pol ure igra s kužkom pa medvedom pa kar pač najde v postlci.




puncica -> Ku ku.. ali lahko... (22.8.2005 13:29:18)

Po moje se tud preteguje sicer pa naša pupa zdej pride v sobo kjer imamo računalnik in kjer mami ta cajt ko spi RR-ja:)-:)-:)-




sabini -> Ku ku.. ali lahko... (22.8.2005 13:29:29)

Moj je pa po novem začel vedno full jokat, preden se zbudi ne samo zjutraj tudi čez dan:((ga moram prav zbudit da vidi da je vse o.k. in potem se pa začne smejat.....:duda:kmalu 4 mesece

Nimam pojma zakaj verjetno ne zna učk odpret

l.p.




lin -> Ku ku.. ali lahko... (22.8.2005 14:15:20)

Lin ko se zbudi se vsede na postlo in se igra in neki momlja pol ko se pa naveliča(če je prej nisem slišala)pa pokliče (zamomlja neki bolj naglas):)




tiktak -> Ku ku.. ali lahko... (22.8.2005 19:29:51)

Naša najprej malo potelovadi (včasih se obrne v postelji za 90 °), če je ne šmirglam začne včasih kašljat, če je pa bolj neučakana pa neki stoka in jamra dokler ne pridem! Gleda pa tako, da ma 2x večje oči kot ponavad.;)




elizabeta p -> Ku ku.. ali lahko... (22.8.2005 21:55:03)

Se vsede, gleda okoli. KO pride k sebi pa reče, da bo šel Leon k mamici. Pol se pri meni v postelji še ene pol ure crklja pola pa vstaneva. Ma 2,5 let.




Stran: [1]