|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Fotonaredi
8.9.2011 14:20:37   
bosukotu
opozorilo vsem, ki boste morda uporabili fotonaredi.
Izdelki so zelo ne kakovostno narejeni kot bi jih delali v vrtcu za
vajo,  ko pa pošlješ reklamacijio pa ni odgovora.
Skratka podjetje, ki ni vredno svojega imena. Nateg da ga ni 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Fotonaredi
8.9.2011 22:08:16   
Najaa
Se podpišem. Slaba kvaliteta poleg tega pa še program tako čudno narejen, počasen... nikol več.

(odgovor članu bosukotu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Fotonaredi
9.9.2011 7:27:37   
katjandraž
Hvala za info. Sama sem pred časom prek ene teh spletnih stranih, ki ponujajo storitve s popustom, kupila 2 bona za špiralno fotoknjigo. Velja samo do 15.9. in sem začela delat, vendra sem zraven norela, ker se slike tako počasi loadajo. No, vidim, da bom še bolj znorela, ko bodo narejene user posted image .
Če sta kupili preko take strani, bi bilo mogoče fino, da to napišeta na njihovo spletno stran, da bodo vedeli, s kom ni pametno sodelovati, pa da se še kdo ne n...

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Fotonaredi
9.9.2011 8:38:48   
Luni
Hm user posted image zanimivo... jaz sem bila pa lani zelo zadovoljna z novoletnimi čestitkami. Enkratne so bile, vsi prejemniki pa navdušeni....user posted image user posted image user posted image

_____________________________



(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Fotonaredi
9.9.2011 9:06:50   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: katjandraž

Hvala za info. Sama sem pred časom prek ene teh spletnih stranih, ki ponujajo storitve s popustom, kupila 2 bona za špiralno fotoknjigo.


Jaz tudi user posted image
Glede na napisano bom ti dve fotoknjigi naredila taki simpl varianti, ne bom preveč časa in energije vlagala. Mogoče pa ne bosta slabo izpadli user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Fotonaredi
15.9.2011 22:44:46   
katjandraž
jaz bom en kupon vrgla stran zgleda, ker tako počasi loada, da se mi bo zmešalo. Če bi imela ure časa sedeti pred compom, bi še šlo, tako pa user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Fotonaredi
16.9.2011 8:51:41   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Luni

Hm user posted image zanimivo... jaz sem bila pa lani zelo zadovoljna z novoletnimi čestitkami. Enkratne so bile, vsi prejemniki pa navdušeni....user posted image user posted image user posted image


Verjetno v redni prodaji vse lepo izpade, ko potalajo bone in je mal večji naval, je pa slabša kvaliteta, počasi dela... Sej tudi recimo za DM je značilno, da če daš delat slike v akciji, so ful popackane, prav vidi se na njih smeti.

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Fotonaredi
16.9.2011 11:52:59   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: katjandraž

jaz bom en kupon vrgla stran zgleda, ker tako počasi loada, da se mi bo zmešalo. Če bi imela ure časa sedeti pred compom, bi še šlo, tako pa user posted image


Jaz sem uspela ob 23.30 poslati naročilo. In sem isto knjigico kar 2x naročila, mi je vseeno bilo škoda enega kupona.

Na njihovo "fleksibilnost" pa kaže odgovor na prošnjo, da bi obe naročili združili, poslali v enem paketu in seveda zaračunali eno poštnino - ne gre user posted image

No, na mail pa so ažurno odgovorili. user posted image

Kakšne bodo knjigice, pa še sporočim.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Fotonaredi
16.9.2011 20:14:11   
katjandraž
bubi, dobra ideja, škoda, k se nisem spomnila včeraj user posted image Ja, to pa je res fleksibilnost. Upam, da bo vsaj knjigica lepa.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Fotonaredi
17.9.2011 9:04:08   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: katjandraž

bubi, dobra ideja, škoda, k se nisem spomnila včeraj user posted image Ja, to pa je res fleksibilnost. Upam, da bo vsaj knjigica lepa.


Jaz tudi upam.
Vidiš, škoda, da nisem bila še na RR zraven, sem itak nekaj ur pred računalnikom presedela. Bi ti že pred polnočjo dala idejo user posted image user posted image user posted image

Sicer pa bi jim jaz mail poslala, opisala težave in prosila, če lahko še danes koristiš bon. Pa kar isto naročiš, če nimaš časa za novo knjigico.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Fotonaredi
21.9.2011 13:58:09   
*bubi*
Danes dobila eno (od dveh enakih hkrati naročenih) knjigic in sem ful zadovoljna.  user posted image user posted image user posted image  iiii, kak je lepa (itak, ko pa so lepe slike not user posted image )

Tisk, barve, kvaliteta papirja... nimam pripomb.

Res pa je, da gre za špiralno vezavo in to ne bo nikoli primerljivo s trdo vezavo.... ampak to sem vedela že ob nakupu kuponov.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Fotonaredi
17.8.2012 16:42:34   
Kanny
Da še jaz povem svojo izkušnjo. Predno sem naložila slike na njihov strežnik je traaaaajaaal..in še to sem dajala dve pa po dve gor...res noro počasi. To sem rabila skor cel teden da sem našla čas in voljo.

Ko sem jo oblikovala (foto knjigo) in poslala je trajalo več kot so obljubili predno so jo sploh naredili. Ko sem jim pisala kje hodi so napisali da bodo dali danes oz. najkasneje jutri na pošto. Čakam in čakam in nič. Potem pokličem čez 3 dni. Pa pravijo, da so dali še enkrat tiskat da je bilo kao pretemno natisnjeno.

Halooo???? Spet čakam. Vem da je to takoj natisnjeno. Uglavnem so mi nato končno poslali. Nič posebnega kar se kvalitete tiče. Jaz pri njih ne bi in ne bom nikooooli več naročala. Škoda mi je samo to, da vas nisem že prej prebrala na netu, im malo prečekirala to firmo.


(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Fotonaredi
17.8.2012 18:27:56   
*bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: Kanny

Da še jaz povem svojo izkušnjo. Predno sem naložila slike na njihov strežnik je traaaaajaaal..in še to sem dajala dve pa po dve gor...res noro počasi. To sem rabila skor cel teden da sem našla čas in voljo.




Vidim, da je stara tema, v kateri sem tudi sama že pisala. No, jaz sem pa še vseeno vzela en kuponček za njihovo knjigico, slikice sama že prej nekoliko pomanjšam, potem pa pustim čez noč, da mi jih naloži.... pa z dobrimi živci se lotim izdelave, nikoli več zadnji dan. Pač dva dni prej user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Kanny)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?