od kdaj naprej kengurujček? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


jicky -> od kdaj naprej kengurujček? (21.8.2005 21:58:39)

Potrebujem vašo pomoč. Z možem sva kupila kengurujčka za sinčka, ki ima sedaj dva meseca. Od kdaj naprej naj bi ga uporabljali? V navodilih sicer piše, da od rojstva naprej, a se mi to ne zdi pametno, glede na to, da še ne drži samostojno glavice. Kakšne so vaše izkušnje?

Hvala in lp,
jicky :)




ibiza -> od kdaj naprej kengurujček? (21.8.2005 22:13:57)

mi smo ga uporabljal pri 2 mesecih, samo varovalo za glavco smo dal gor.




frutka_ -> od kdaj naprej kengurujček? (21.8.2005 22:54:19)

Jaz sem imela kengurujčka, ki se uporablja od rojstva dalje, dojenček v njem lahko leži. Ko otrok samostojno drži glavico ga morda lahko daš noter. Seveda za krajše razdalje, ne za kakšne turne pohode ;).
Sicer pa, če ima dobro podprto glavico ko je noter (podpreš jo s pleničko) lahko doma poskusita tudi prej.

Jaz sem ga nosila v kengurujčku okorg 2.meseca pa nekje do 5.. Potem je bil prevelik in zima se je začela pa ga z oblačili nisem mogla več stlačiti noter :zmeden:




tris -> od kdaj naprej kengurujček? (22.8.2005 8:40:21)

Mi smo kupili kengurujček ko je imel 3 mesece ker je že sam držu glavico je pa zelo fajn in tudi on se dobro počuti notri! Ne vem probaj, sicer pa ima varovalo za glavico vendar mora otrok biti obrnjen proti vajinemu trebuhu tako da nič ne vidi. Če bo priden kot :miska: potem huraa!!!:bravo:




petja75 -> od kdaj naprej kengurujček? (22.8.2005 11:03:15)

pedijatri svetujejo uporabo kengurujčka, šele po tem ko lahko otrok sam sedi, prodajalke pa pravijo da od drugega meseca.
jaz čakam da bo pupa lahko sama sedela, čeprav že komaj čakam kdaj bo to....




Stran: [1]