novi zakon o registraciji vozil (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


NEA_TEJA -> novi zakon o registraciji vozil (2.9.2011 8:11:14)

Ker kupujem nov avto me zanima če je res da je treba po novem vse na novo delati(plačati cestnino KAR JE DO SEDAJ OSTALA,in normalno registrerati in kupiti nove tablice KATERE SO DO SEDAJ OSTALE NA VOZILU) .Se pravi sedaj moraš delati na novo čisto vse kot je bilo včasih nove tablice ,plačati cestnino in seveda normalno registracijo tehnični naj bi pa ostal.






ajataja -> RE: novi zakon o registraciji vozil (2.9.2011 8:33:32)

ja drži,ampak to je že kar nekaj časa tako.




jar -> RE: novi zakon o registraciji vozil (2.9.2011 8:55:02)


Ker kupujem nov avto me zanima


a ti kupuješ nov al star avto?




arabela* -> RE: novi zakon o registraciji vozil (2.9.2011 9:28:20)


IZVIRNO SPOROČILO: NEA_TEJA

Ker kupujem nov avto me zanima če je res da je treba po novem vse na novo delati(plačati cestnino KAR JE DO SEDAJ OSTALA,in normalno registrerati in kupiti nove tablice KATERE SO DO SEDAJ OSTALE NA VOZILU) .Se pravi sedaj moraš delati na novo čisto vse kot je bilo včasih nove tablice ,plačati cestnino in seveda normalno registracijo tehnični naj bi pa ostal.






komot ostane cestnina in stare tablice, vsaj pred pol leta je bilo še tako[sm=smiley1.gif]
Tako je z rabljenimi, za nove pa itak da moraš na novo vse naredit[sm=smiley1.gif]




arabela* -> RE: novi zakon o registraciji vozil (2.9.2011 9:29:14)


IZVIRNO SPOROČILO: jar


Ker kupujem nov avto me zanima


a ti kupuješ nov al star avto?


po napisanem sledeč predvidevam da drugi, ne čist nov[sm=smiley36.gif]




NinaŠ -> RE: novi zakon o registraciji vozil (2.9.2011 9:46:13)

Ja, po novem na vozilu ostane le tehnični pregled, "cestnina" in zavarovanje se vrneta staremu lastniku. Tablice ti lahko ostanejo vkolikor urejata prepis skupaj oz. na isti lokaciji (da se avto odjavi,  tablice deponirajo max 15 dni in nazaj prijavi na novega lastnika).
Na večini enot tehničnih pregledov ves postopek prepisa (vključno s pogodbo) urediš naenkrat.






štrumfek -> RE: novi zakon o registraciji vozil (2.9.2011 9:47:40)




IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

Ja, po novem na vozilu ostane le tehnični pregled, "cestnina" in zavarovanje se vrneta staremu lastniku. Tablice ti lahko ostanejo vkolikor urejata prepis skupaj oz. na isti lokaciji (da se avto odjavi,  tablice deponirajo max 15 dni in nazaj prijavi na novega lastnika).
Na večini enot tehničnih pregledov ves postopek prepisa (vključno s pogodbo) urediš naenkrat.





Ja, točno tako




arabela* -> RE: novi zakon o registraciji vozil (2.9.2011 10:31:27)

A je zdaj čist po novem al kako?




NinaŠ -> RE: novi zakon o registraciji vozil (2.9.2011 11:24:21)

IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

A je zdaj čist po novem al kako?
 
od 1.7.2011 




arabela* -> RE: novi zakon o registraciji vozil (2.9.2011 16:06:47)


IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

A je zdaj čist po novem al kako?
 
od 1.7.2011 



aha, hvala[sm=smiley1.gif]




Colt -> RE: novi zakon o registraciji vozil (2.9.2011 17:39:30)

Plebejstvo je treba izžet, dokler ne crknejo [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




NEA_TEJA -> RE: novi zakon o registraciji vozil (3.9.2011 21:23:44)

Meni je rekla moja zavarovalna agentka takole če sta kupec in prodajalec skupaj in se naredi vse takoj ostane cestnina in tablice.Ok no ni blo glih tko mela sem z seboj že polico narejeno se pravi bi morala plačat praktično po njenem samo prometno.Plačala pa sm cestnino dokler je veljaven tehnični na novo registrcijo vozila samo tablice so mi ostale se pravi v vrednosti 19€.
Zdej pa nevem a me je n.......a moja agentka in dala napačne podatke al pa una na tehničnem,ki se je poznala z lastnikom in sta kej zmučkala. Se bom še malo pozanimala ker mi res ni nč jasno več.




Stran: [1]