katere poučne risanke (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


J.L. -> katere poučne risanke (29.8.2011 14:36:43)

vrtite 3.5 oz 4letnikom?





mateyka -> RE: katere poučne risanke (29.8.2011 17:18:17)

Dora the explorer?




milki -> RE: katere poučne risanke (29.8.2011 20:45:30)

Palček david




luka jan -> RE: katere poučne risanke (29.8.2011 21:18:39)


IZVIRNO SPOROČILO: milki

Palček david


A je to tista risanka ki je stara že 30 let, al kaj novega??




Tutan -> RE: katere poučne risanke (30.8.2011 7:38:10)

IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

vrtite 3.5 oz 4letnikom?



Definiraj poučna...




alda -> RE: katere poučne risanke (30.8.2011 7:42:38)

Krtek,
no tudi A je to in Lolek sta lahko poučna, npr . kaj naj nebi delali [sm=jezicek.gif][sm=smiley36.gif][sm=jezicek.gif]




katicka -> RE: katere poučne risanke (30.8.2011 8:42:27)

mi gledamo fifi,rorija,čebelico majo,frančeka,poštar peter,hello kitty, nody,..




sončnica24 -> RE: katere poučne risanke (30.8.2011 10:15:32)

Meni se dokaj poučna zdi risanka: Franček, pa tudi Mojster Miha (dela se v kolektivu), Nodi tudi. 




pety78 -> RE: katere poučne risanke (30.8.2011 10:17:21)

Meni se pa Nodi zdi zelo lepa in poučna. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




milki -> RE: katere poučne risanke (30.8.2011 11:25:08)

Tista stara[sm=bravo.gif]
IZVIRNO SPOROČILO: luka jan


IZVIRNO SPOROČILO: milki

Palček david


A je to tista risanka ki je stara že 30 let, al kaj novega??






ronja -> RE: katere poučne risanke (30.8.2011 12:11:14)

Moji punci imata pri dediju celo polico risank, ampak gledata skoraj izključno Pujso Pepo. Včasih še Frančka, ampak pujso pepo veliko rajši. Tom in jerryja ne marata, raznih drugih tudi ne. Doma včasih pogledamo kak del animiranega filma (ker celega ne zdržita) - recimo ples v đungli ali pa kak romantičen del levjega kralja. Je pa treba ful pazit, ker je tavelika precej občutljiva in ji ne smeš zavrtet kakega žalostnega prizora, vsaj spomladi je bilo tako, zdaj nismo nič probali.
Ne vem pa, katere so poučne - recimo tista francoska "To je živeljenje" je sigruno poučna, samo ni glih za čisto male...




TomTaylor -> RE: katere poučne risanke (30.8.2011 12:19:35)

Naša je pri 4 "prerasla" že vse risanke v smislu Nodi, Pepa, Poštar,...v bistvu te "poučne" risanke. Zanimale so jo Barbie risanke, Princeske, winx, ben 10,...
No, pa v zadnjem času pogleda smrkce pri živžavu in pujso pepo po sili razmer - ker jo tamala (2) ful rada gleda.




TomTaylor -> RE: katere poučne risanke (30.8.2011 12:20:56)

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Moji punci imata pri dediju celo polico risank, ampak gledata skoraj izključno Pujso Pepo. Včasih še Frančka, ampak pujso pepo veliko rajši. Tom in jerryja ne marata, raznih drugih tudi ne. Doma včasih pogledamo kak del animiranega filma (ker celega ne zdržita) - recimo ples v đungli ali pa kak romantičen del levjega kralja. Je pa treba ful pazit, ker je tavelika precej občutljiva in ji ne smeš zavrtet kakega žalostnega prizora, vsaj spomladi je bilo tako, zdaj nismo nič probali.
Ne vem pa, katere so poučne - recimo tista francoska "To je živeljenje" je sigruno poučna, samo ni glih za čisto male...



To je bila moja najljubša risanka v osnovni šoli. So jo pa ponavljali in kadar smo ujeli kkšen del, jo je moja tavečja z enakim "apetitom" gledala kot jaz. Ena boljših risank, res.




TomTaylor -> RE: katere poučne risanke (30.8.2011 12:22:58)

Pravi naslov je "nekoč je bilo življenje":
1. del:
http://www.youtube.com/watch?v=SNMAVLfzahE

priporočam [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




ronja -> RE: katere poučne risanke (30.8.2011 12:26:20)

Pravi naslov je "nekoč je bilo življenje":

Pardon, se mi je zdelo, da sem ga neki posračkala... No, glavno, da je zdaj pravi naslov zunaj:) Je bila pa to tudi moja najljubša risanka in ko so začele izhajat v Delu na dvdjih, sva jih naročila - če so ti všeč, pokliči, če se jih še da dobit - zdajšnje so sicer sinhronizirane, amapk za tamale je to itak ok.




alda -> RE: katere poučne risanke (30.8.2011 12:55:20)

IMAM doma celo zbirko nekoč je bilo življenje in je res fantastična!!




Stran: [1]