|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koliko mleka pri 10m?
25.8.2011 21:06:17   
lipikica
koliko mleka popijejo vaši 10 m? zjutraj jo še dojim,ma je bolj malo, potem poje kak čokolino, ok 120 ml mleka in zvečer kaj z mleko, spet ok 120 ml in preden gre spat ji komaj že malo vsilim po flaški ok 50 ml- po flaši mi spoh noče več pit mleka. imam občutek da ga prenmalo popije čez dan.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: koliko mleka pri 10m?
25.8.2011 21:30:36   
Star_a
Predvsem  otroka ne sili.
otrok ne rabi toliko popit,šteje se tudi prehrana.
Koliko mleka sta pa popila ne vem,ker nisem nič merila.Popila sta toliko kolikor sta hotela.Lahko je bilo to 200 ml  ali pa še manj.

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: koliko mleka pri 10m?
25.8.2011 21:32:52   
m_o_i
tvoji obcutki niso nujno(oz. niti priblizno) otrokovi

preberi knjigo "moj otrok noce jesti"

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Star_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: koliko mleka pri 10m?
26.8.2011 16:53:39   
Urshy78
jaz ga zjutraj in ponoči dojim, čez dan je GH, zvečer pred spanjem pa spije 180 ml AM, je pa star skoraj 10 mesecev

< Sporočilo je popravil Urshy78 -- 26.8.2011 16:54:02 >


_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: koliko mleka pri 10m?
26.8.2011 19:13:44   
NeylaJ
Moja zjutraj spije cca 150, ker mi zelo slabo je zelenjavo oz karkoli kar ni sladko ji popoldne po kosilu dam še flaško, cca 210 in zvečer pred spanjem 260. Stara je 10 m, ponoči je ne hranim.


(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: koliko mleka pri 10m?
27.8.2011 21:33:31   
isobel
Zjutraj se podojiva, nato poje 200 ml mlečnega obroka, do večerje se še dvakrat ali trikrat podojiva, zvečer pa spet mlečni obrok 200 ml. Žal ne vem, koliko mleka popije med dojenjem. Včasih kakšno dojenje preskočiva in takrat več pije (cca. 50 ml več). Drugače ti pa tudi jaz priporočam, da se čim manj obremenjuješ s količino hrane. Pri prvem sem jaz komplicirala na kubik in sem imela neko fiksno predstavo, koliko bi moral otrok pojesti, sedaj pri drugem sem pa veliko bolj fleksibilna. Ko noče več jesti, ga ne silim. Sem pa prebrala tisto knjigo Moj otrok noče jesti, ki ti jo je priporočala m_o_i in ti jo tudi jaz toplo priporočam.

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: koliko mleka pri 10m?
30.8.2011 14:22:22   
Mali Štrumf
Moj srček spije zjutraj okoli 200ml AM, čez dan nič mleka ne pije in zvečer dobi mlečni obrok ki vsebuje približno 200ml AM mleka user posted image ...tako da to je vse od mleka kar moj 10 mesečnik dobi, ker ga niti ne rabi...imamo dve sadni malici, eno dopoldne in eno popoldne, vmes pa kosilo ki vsebuje veliko zelenjave, meso in krompir/riž/makaroni...
Če te pa skrbi pa mogoče vprašaj še svojega pediatra, te nič ne stane user posted image ...res pa je da včasih pediatri pretiravajo s tem mlekom user posted image

(odgovor članu isobel)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: koliko mleka pri 10m?
31.8.2011 11:52:19   
sara pia
A bi mi lahko katera povedala koliko goste hrane pojejo 10m na obrok, ker se mi zdi da naša zelo malo poje in potem ji dodam še AM, poje okrog 80-100 GH user posted image  

(odgovor članu Mali Štrumf)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: koliko mleka pri 10m?
31.8.2011 12:13:02   
Star_a
IZVIRNO SPOROČILO: sara pia

A bi mi lahko katera povedala koliko goste hrane pojejo 10m na obrok, ker se mi zdi da naša zelo malo poje in potem ji dodam še AM, poje okrog 80-100 GH user posted image  


Ne,ker nisem nič merila in predvsem se nisem obremenjevala koliko moj otrok poje. Dokler otrok lepo napreduje je vseeno ali poje 100 ml ali pa 200 ml gh. Tako kot vsi odrasli ne jemo iste količine hrane tako jo tudi otroci ne.
Če lepo napreduje je brezpredmetno šteti grižlajčkeuser posted image

(odgovor članu sara pia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: koliko mleka pri 10m?
31.8.2011 19:47:31   
Anonimen
Po smernicah prehranjeva nja otrok, naj bi pri 10m še vedno popili 40-600ml mleka na dan.

Težko pa je to našopati otroku, če mu do tega ni.

(odgovor članu Star_a)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: koliko mleka pri 10m?
15.9.2011 13:53:43   
klara2007
od 150-240ml

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Katero ime bi izbrali?
lenika



Lana (57%)

Manja (15%)

Ajda (28%)


Število vseh glasov: 421

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!