|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ko rodi en jan.ez ali pa urš.ka....
22.8.2011 16:48:54   
majch
gepirati- spadati, pasati user posted image

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ko rodi en jan.ez ali pa urš.ka....
22.8.2011 17:09:21   
Vijoličarka
Hm. Kaj pa vem. JJ vsekakor zelo zelo visoko kotira na moji listi antipatikov, vendar je tukaj treba upoštevati tudi varnost in zdravje mamice in sinka.  

Od JJ bi sicer pričakovala, da bo doplačal za zasebno sobo, imel notri svojo Urško in Črtomirja, pa štiri varnostnike pred vrati. To bi bilo normalno in sprejemljivo, ker žal, se najdejo taki, ki bi hoteli škodovati nedolžnemu otroku ali utrujati žensko, ki je pravkar rodila.

Šlampasto, šlampasto, Janez. Namesto tega naj bi torej stražil kar celo porodnišnico in vznemirjal ostale srečne očke, ki bi radi k svojim ženam in otrokom.

Seveda je neprijetno, ampak po svoje je tudi to razumljivo. Radovedneže, predvsem 'novinarje' prav malo briga, če bodo zanesli kam kakšne bacile, vznemirli kakšnega malega revčka, prekinili kakšne potrebne postopke, naredili večjo ali manjšo godljo, samo da bodo dobili dragocene slike Urške z nepopolno frizuro in Črtomirja s pomečkanim obrazom, morda celo brez plenic.





_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   [Brisano sporočilo]
22.8.2011 18:13:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ko rodi en jan.ez ali pa urš.ka....
22.8.2011 18:24:20   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: MILLEENA

Ne pretiravajte in ne napihujte, ker tole ne drži povsem.


Torej, kako pa je šlo? Glej, verjemem, da se komu zdita oba nadve topli osebi, to me ne briga. Briga me pa to, da nekemu očku grozijo gorile. Mislim, pa WTF?!? si pa zdaj J. ti, da se mora ustaljen red v neki javni ustanovi podrediti????

Samo to me moti. tudi jaz pa vem, da je gospa medna res pravo srce.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   [Brisano sporočilo]
22.8.2011 18:45:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ko rodi en jan.ez ali pa urš.ka....
22.8.2011 19:16:57   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: MILLEENA
ker je ta gospa Urška ena prav simpatična in topla oseba, o kateri zelo veliko sošolcev iz velenjske gimnazije pove marsikaj lepega. Srečno.


sem iz velenjske gimnazije. In ne, velika večina ne bo povedala nič pozitivnega o njej. Žal. O podrobnostih pa ne bi.

Drugače pa nimam osebno nič proti njej ali JJ. Želim pa obema veliko sreče in veselja ob odraščanju njunega sinčka.

Drugače pa ne verjamem, da so se gorile spravile na vsakega obiskovalca. Očitno je tega očka kaj motilo in je glasno komentiral stanje ali pa celo besedno pikal.

Tudi ko sem sama rojevala je bila v sosednji sobi žena enega slov. veljaka, pa ne strankarskega. Pred vstopom v porodni blok sta bila dva varnostnika oz. dve gorili. Mene sta pustila pri miru. Sta očitno vedela, da je potrebno pustiti nosečnice pri miru, ker drugače user posted image . Ko pa je partner prišel za menoj sta ga samo vprašala kaj in kako. Itak je sestra spuščala dalje tiste, ki so imeli kaj tam za delat.
Znotraj porodnega bloka pa se veljak ni delal nič posebnega, moški so celo udarili partijo kart in trepetali pred porodnimi sobami. Z ženo sva rodili pol ure narazen in po porodu nama je prišel čestitati in pokazati svojega sinčka. Skratka nič fensi. Na oddelku pa v njihovo sobo res nisi mogel kar tako.

lp, mojca

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ko rodi en jan.ez ali pa urš.ka....
22.8.2011 19:24:18   
mika
Drugače pa ne verjamem, da so se gorile spravile na vsakega obiskovalca. Očitno je tega očka kaj motilo in je glasno komentiral stanje ali pa celo besedno pikal.


Tud men se zdi tako

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ko rodi en jan.ez ali pa urš.ka....
22.8.2011 20:06:58   
zoja82
problem bi lahko rešili tako da bi dali ta pomembna dva v privat sobo in nebi rabli varnostnikov user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: ko rodi en jan.ez ali pa urš.ka....
22.8.2011 20:32:53   
Alfabeta

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

... in hoče kdo na obisk k svoji ženi in novorojenčku... ga ustavijo 4 gorilazzz.... stisnejo na zid, ker pa bi on res rad videl svojo družinico in sili v poronišnico.... Osebje mu okmivava, češ, ne, gorilazzzz so tu zaradi jane.za in njegove potonice...
... ko le pristopi jane.ek in razreši godljo ter možaka spustijo naprej....??????


resnična zgodba iz celjske porodnšnice, ki me prime na hitro refleksno izpraznitev želodčne vsebine !!!!

Pa kaj si eni usratei dovolijo?????


Lahko da je resnična zgodba, ampak ko sem jo prvič prebrala mi je najprej padlo na misel, da je napihnjena. Vsaj tale del odebeljen. Sicer pa; a si tpo situacijo videla? Vprašam zato, ker ponavadi je tako, da nekdo je tam, pove naprej, drugi še eno besedo doda, tretji še eno in imaš celo kolobocijo. Itak pa da so atraktivne zgodbe privlačnejše.... Pa še čas kislih kumaric je...

Pa da ne bo pomote, politika me ne zanima, spljoh user posted image , niti nisem leva ali desna....mi je to še najmanjša briga.....


Aja, pa čestitke staršema za novega člana!!! user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: ko rodi en jan.ez ali pa urš.ka....
22.8.2011 23:00:17   
tofsi
Sem šla kar nekajkrat mimo porodnišnice, čez vhod pa po stopnicah v klet pa nIsem videla varnostnikov. Dajte no imate bujno domišlijo. Kako se bi počutile če bi o vas in o vašem naraščaju , družini kar naprej nekaj pisali????

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: ko rodi en jan.ez ali pa urš.ka....
23.8.2011 9:29:36   
liliana
Kako se bi počutile če bi o vas in o vašem naraščaju , družini kar naprej nekaj pisali????


Uspešen politik, kar JJ definitino je, živi od tega, da se o njem vedno nekaj piše.....če se pa ne piše, pa sam pošlje kake slikice medijem.......

(odgovor članu tofsi)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: ko rodi en jan.ez ali pa urš.ka....
24.8.2011 1:02:00   
janne
Huanita, prav razocarala si me s svojo primitivnostjo. Ker se ocitno ne strinjas z njegovo politiko se gres spustiti na nivo zaljenja.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: ko rodi en jan.ez ali pa urš.ka....
24.8.2011 7:36:38   
kalbo
Da ne bo pomote. Janeza Janše ne prebavljam ravno dobro, prav tako ne vseh možnih ceremonij z Urško pred časom. To, da bodo varnostniki pred vrati sobe na oddelku je pa čisto logično, če ne že nujno potrbno. Janez Janša je najprepoznavnejši politik v Sloveniji, bivši predsednik vlade in so varnostniki potrebni že za zaščito otroka in mamice, če že ne zanj. Najbrš nobeni mamici v sobi, sploh pa ne Urški nebi blo fajn, da se pretihotapi not en primitiven novinar s fotoaparatom in jo celo slika z zadnjo platjo na povšterčku, ker si po možnosti lufta šive, in razgaljeno joško, ker hrani svojega sina. Da o bacilih in drugem ne govorim.
Če bi se pa odločil za privat sobo, bi pa spet drobili, češ lej ga, kaj se pre..se..rava.

Huanita, spet si padla na novinarskem izpitu.

(odgovor članu janne)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: ko rodi en jan.ez ali pa urš.ka....
24.8.2011 9:42:36   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Huanita, spet si padla na novinarskem izpitu.


Glede na kvaliteto večine naših novinarjev, ga je naredila z odliko.

lp

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   [Brisano sporočilo]
24.8.2011 10:30:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojcaziga)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: ko rodi en jan.ez ali pa urš.ka....
24.8.2011 10:37:33   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Huanita, spet si padla na novinarskem izpitu.


Glede na kvaliteto večine naših novinarjev, ga je naredila z odliko.

lp



Napaka na vrstico je odlika? Da o stilu pisanja "ala slovenske novice". user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: ko rodi en jan.ez ali pa urš.ka....
24.8.2011 10:47:57   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Huanita, spet si padla na novinarskem izpitu.


Glede na kvaliteto večine naših novinarjev, ga je naredila z odliko.

lp



Napaka na vrstico je odlika? Da o stilu pisanja "ala slovenske novice". user posted image


Ja, saj večina naših novinarjev je tipa "Slovenske novice". In njen prispevek bi lahko kandidiral za naslovnico. Koga brigajo dejstva in kaj se je v resnici zgodilo........

lp

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: ko rodi en jan.ez ali pa urš.ka....
24.8.2011 10:54:01   
uškinamama
aha, tako pa ja user posted image  .

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   [Brisano sporočilo]
24.8.2011 11:29:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: ko rodi en jan.ez ali pa urš.ka....
24.8.2011 12:15:36   
HuAnita
predsednik vlade in so varnostniki potrebni že za zaščito otroka in mamice, če že ne zanj


Kaj sem spet naredila?????!!!!
Pa dajte mi že nehat davit s tem novinarstvom, prosim!!!!!
A se jaz kdaj v delo prodajalk, faracevtov, pilotov, šolnikov vtikujem????!!!!
Sunce vam žarko, kako ste vsi pametni, piše kot anonimna oseba, NE kot novinarka....

Mislim, to je tako, kot da bi rekla, da je Sharon Stone k.urba, ker se v filmu da dol z Baldwinom, čeprav je poročena z nemih drugim????!!!! Kaj ima to veze z njenim privat živlnjenjem???!! Popolnoma nič.


Glede simpatij ali antipatij ne bom komentirala, zgodbo sem - ko sem osebo spraševala - halo, ali to mar zna?!? - ista vprašanja kot vi, pa mi je vse do podrobnosti opisala.
Ampak spet revolt proti meni, zaradi poklica (???!!!), me pa prav zanima, Kalbo, kako bi ti odreagiral? Se mi zdi precej zaščitniški do svoje družine, no, verjamem, da bi hladnokrvno razumel, da on je pač 'di ja.nez', pa pač odšel, ne da bi videl svoje novorojeno dete, eni so pač bolj vročekrvni in v stilu Kalimera...
Različnost pač, ki jo večina tako na vsa usta zagovarja, ampak enakopravnost, ki pa jo očitno vsak razume drugače...


Ende in basta, ste me prav razpištoliliuser posted image  - no, morda tudi zato ni nobene pisarske napake - se mi zdiuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: ko rodi en jan.ez ali pa urš.ka....
24.8.2011 12:18:05   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Ende in basta, ste me prav razpištoliliuser posted image  - no, morda tudi zato ni nobene pisarske napake - se mi zdiuser posted image


Ne, ne, ste me vrgli iz tira - 500 tiskarskih napak....

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: ko rodi en jan.ez ali pa urš.ka....
24.8.2011 12:18:26   
pety78
faracevtov


M si pozabila! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________



(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   [Brisano sporočilo]
24.8.2011 12:28:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: ko rodi en jan.ez ali pa urš.ka....
24.8.2011 12:34:03   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Ende in basta, ste me prav razpištoliliuser posted image  - no, morda tudi zato ni nobene pisarske napake - se mi zdiuser posted image


Ne, ne, ste me vrgli iz tira - 500 tiskarskih napak....


Ampak, ženo, ti pejt rajši na dopust!user posted image Tudi če spregledam tiskarske napake, mi ni kej dost jasno, kaj si sploh želela povedat. Samo eno kričanje. Si kot jz v času PMS. Sori no, ampak res. user posted image

(p.s. upam, da me ne boš napeesdila zdej user posted image )


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   [Brisano sporočilo]
24.8.2011 13:05:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?