kopanje in tampon (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


J.L. -> kopanje in tampon (21.8.2011 9:23:07)

ali se za kopanje v bazenih med M uporabjajo navadni tamponi ali moraji biti posebni za v vodo? namreč nebi rada da se kopam z navadnimi in pridem z bazena rdeča![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image]




Doll -> RE: kopanje in tampon (21.8.2011 9:32:03)

Nikoli nisem prišla z bazena rdeča[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




J.L. -> RE: kopanje in tampon (21.8.2011 9:38:36)

pa je treba po prihodu iz vode takoj menjat tampon ali na 3-4 ure kolikor pač naj bi se menjaval?! 




mamamajča -> RE: kopanje in tampon (21.8.2011 9:41:40)

Ja, idi se kopat, pač malo prej menjaj tampon za vask slučaj...... meni je sicer skrajno neprijetno, se res ne grem rada kopat, ko mam najmočnejšo menstruacijo, torej tista vmesna dva dneva[sm=smiley11.gif]




roladica -> RE: kopanje in tampon (21.8.2011 9:59:51)

Meni sta tudi prva dva dneva, ko je M najmočnejša neprijetna. Sicer pa vedno, ko sem prišla iz vode je bil tampon popolnoma namočen z vodo, tako da sem si jih menjala precej pogosteje kot običajno, v bistvu vsakič ko sem prišla iz vode. Odvisno po moje tudi kako močno M imaš.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (21.8.2011 10:07:23)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




josephine27 -> RE: kopanje in tampon (21.8.2011 11:14:16)

ko prideš ven takoj zamenjaš pa je. meni ni nikol spuščalo. se pa prvi in drugi dan nikoli ne kopam, ker imam običajno boleče in obilne m.




katy83 -> RE: kopanje in tampon (21.8.2011 11:17:40)

pri meni je isto...ko pridem iz vode ga moram zamenjat, ker je čisto napit od vode. 




ronja -> RE: kopanje in tampon (21.8.2011 11:31:47)

Navadni so meni vedno ok služili. Ga pa zamenjam takoj, ko pridem ven iz vode (oz. pod tušem), ker se tampon namoči tudi iz druge strani od vode. Pa seveda ga dam not tik pred kopanjem, samo ko greš čez leto plavat za 1 uro, je to lažje uskladit. Na splošno mislim, da ne bi smel bit problem, tudi če bi ga že prej nekaj časa imela, če nimaš ravno ful navala, vsekakor ga pa zamenjaj, ko prideš iz vode, takrat potem ne bo več ziher. Ko preoblečeš mokre kopalke še to zrihtaj, pa bo vse ok.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (21.8.2011 15:55:23)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




liliana -> RE: kopanje in tampon (21.8.2011 17:29:19)

IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

ali se za kopanje v bazenih med M uporabjajo navadni tamponi ali moraji biti posebni za v vodo? namreč nebi rada da se kopam z navadnimi in pridem z bazena rdeča![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image]


Ne poznam posebnih za vodo....[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

drugače pa je tako.....če imaš obilne menstruacije, vsaj prva dva dni, se lahko zgodi, da prideš rdeča iz vode.....še posebno, če si v vodi uro in več......če pa tvoje menstruacije niso ne vem kako obilne, pa se komot kopaš s tamponom in si ga "zaradi varnosti" zamenjaš takoj, ko prideš iz vode oz. si ga ob kopanju menjaš pogogosteje kot običajno.......






moci -> RE: kopanje in tampon (22.8.2011 11:53:40)

navaden je čisto ok, zamenjaš, ko prideš iz vode.
lunina skodelica je pa še boljša.




TomTaylor -> RE: kopanje in tampon (22.8.2011 11:57:15)

lunette je zakon. 




tecnobica -> RE: kopanje in tampon (22.8.2011 12:59:17)


IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

lunette je zakon. 


Se strinjam.




**Tinkara78** -> RE: kopanje in tampon (23.8.2011 16:39:06)

IZVIRNO SPOROČILO: tecnobica


IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

lunette je zakon. 


Se strinjam.


še moj podpis!




emica2008 -> RE: kopanje in tampon (23.8.2011 19:20:55)

IZVIRNO SPOROČILO: **Tinkara78**

IZVIRNO SPOROČILO: tecnobica


IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

lunette je zakon. 


p
Se strinjam.


še moj podpis!



pa še moj podpis...ob najmočnejši menstruaciji ni bilo potrebno nič praznit... ko da se nebi kopala....super zadeva






Stran: [1]