[Brisano sporočilo] (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (19.8.2011 22:12:48)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Lianna -> RE: Pramworld, UK... (20.8.2011 8:04:33)

Glede poštnine je načeloma 25 funtov na paket. Vseeno je najbolje, da jim prej pišeš in ti točno povejo. Prijateljica je naročala avtosedež in mojzesovo košaro in je bilo vse ok.




Masha_M -> RE: Pramworld, UK... (20.8.2011 8:15:28)

Že dvakrat. S poštnino vred je bil sedež še vedno 60 € cenejši kot enak v BC. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (20.8.2011 12:44:57)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




jakipaki83 -> RE: Pramworld, UK... (20.8.2011 20:34:54)

Tudi jaz 2x. S poštnino vred smo prihranili 70 evrov proti BC. Prišlo je enkrat v 7 dneh, enkrat v 5.




Anonimen -> RE: Pramworld, UK... (21.8.2011 10:10:08)

Mi smo naročile sedež Evolvo 123 tule in je s poštnino vred prišla 100€ ceneje kot v BC. Poštnina je prišla nekih 40€, če se prav spomnim. Je pa od zadnjega potrdila naročila z naše strani pa do dobave bilo manj kot en teden.




šrimpf -> RE: Pramworld, UK... (8.9.2011 10:43:04)

tudi jaz želim naročiti evolvo preko spletne strani pramworld, pa nikakor ne pridemo čez naročilo, zatakne se pri plačilu z Mastercardom. s kartico naj bi bilo vse ok, veljavna je, ni mi več jasno, kaj je narobe. Vedno mi napiše "authorisation failed", ko ponovno poskusim, pa napiše "same payment placed twice", s tem, daoni trdijo, da niso dobili nobenega naročila. glede na "order history" pa naj bi izvedli že 4 naročila. a mi lahko ena napiše celoten postopek, čeprov mi resnično ni jasno, kaj bi lahko zabluzila. Sva se že ustrašila, da je to kak "mirror page", ampak saj verjetno ne morejo preko varnostnega gesla?
Torej če mi katera lahko pomaga, se zelo priporočam.




Anonimen -> RE: Pramworld, UK... (8.9.2011 15:14:05)

mi smo tegale maxy cosi naročili tukaj. razlika v ceni je minimalna [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Stran: [1]