|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nekst kveščn - Krk
14.8.2011 22:09:46   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: BellaB
Ce imas v avtu se kako Enyo (Only time), ti ne bo zal, ko bos prsla na vrh hriba in se spustila navzdol ;) Preizkuseno lani :)

Zakaj pa Enyo?

(odgovor članu BellaB)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Nekst kveščn - Krk
14.8.2011 22:11:52   
BellaB
Probi, bos vidla ;)

Pr meni je blo cist nakljucno, da je bla Enya - Only time gli takrat na "sporedu" ko smo se zacel spuscati dol... enkratno. Ok, kaka romanticna, pocasna pesem je tud OK :))

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Nekst kveščn - Krk
14.8.2011 22:13:13   
skuštrana
Toplo priporocam ogled Stare Baske


Tisto je najlepši pogled na Krku, ko iz zabiti prideš v ...uuuu.

Dol spustit se super, nazaj pridet je pa loterija.. Sem ravno danes šla, ma, me ima da bi vse tiste avte tam parkirane nekam zmetala. Nam se je enkrat že en kreten zabil v rit, ko smo se tam izogibali tistih parkiranih avtomobilov!


< Sporočilo je popravil skuštrana -- 14.8.2011 22:14:40 >


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu BellaB)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Nekst kveščn - Krk
14.8.2011 22:15:01   
BellaB
Milo receno... jaz sem se zdej, eno leto po "izletu" pod vtisom. Tega ne gre zamudit res ne. :)

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Nekst kveščn - Krk
14.8.2011 22:21:11   
Kerensa*
Stara Baška, torej... + ena slow-romance... vredno poskusit'.

(odgovor članu BellaB)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Nekst kveščn - Krk
14.8.2011 23:13:11   
Shorty_
meni posebno pa imajo poseben čar Njivice, mala vasica pred Malinskouser posted image tako majhno in simpatično je vse skupaj, je pa res da sem tam preživela 17 nepozabnih poletij user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Nekst kveščn - Krk
14.8.2011 23:19:49   
LERO
Stara Baška je zelo lepa. Lepe plaže - Baška, Šilo, Punat (glavna plaža, do katere prideš - držiš se table Stara Baška, nekje na koncu Punata je odcep desno in se nato spuščaš proti morju).
Pred Staro Baško je tudi en super zalivček, ki se nahaja pod kamnolomom. Do njega pa moraš skozi eno privat naselje (par hiš). Točne poti se ne spomnim. Je pa zakon.

(odgovor članu BellaB)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Nekst kveščn - Krk
15.8.2011 11:33:52   
tecnobica

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

No - a je na Krku kaj za videt' al' je bolje iti na kakšen drug bližnji otok (by the way - a se da še na katerega it' po mostu?)?


Kerensa. Ne vem če poznaš stran geocaching.com. Če imaš GPS napravo, se registriraj, poišči Krk. Gor je enih 25 "zakladkov", ki te pripeljejo na zanimive lokacije. Pa še otrokom je zanimivo iskati škatle v grmovju.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Nekst kveščn - Krk
15.8.2011 20:12:20   
luka jan
Kerensa, Krk je super, šele sedaj sem videla da ga niti ne poznam.user posted image Hvala vsem za koristne informacije, znajo še kako prav pridet.

Drugače pa Kerensa a ni blo govora da šibaš proti Dubrovniku, al sem spet kaj zamešala?user posted image user posted image

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Nekst kveščn - Krk
15.8.2011 21:36:22   
tilči
meni so Vantačiči zakonuser posted image Čisto morje,peščena plaža za otročke ali betonirana,kjer imaš takoj globoko vodo;sprehodi ob obali,..
Že 4.leto hodimo tja in po vsej verjetnosti tudi še naslednje leto.Le apartma smo letos zamenjali,da smo bili blizu plaže

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?