za vse ki ste proti SIMOBILOVIM podražitvam (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


ajataja -> za vse ki ste proti SIMOBILOVIM podražitvam (11.8.2011 15:24:47)

PROTI PLAČILU 10 € SI. MOBIL!!!!!!!!
Vsi, ki ste naročniki pri si.mobil in se borite za pravice potrošnikov - ČAS JE ZA AKCIJO!!! Pripravljamo pritožbo in se ne strinjamo s plačilom 10€ na leto. V pogodbi, ki smo jo sklenili - le tega nismo podpisali!!!!!!! Kdor se pridružuje naj mi pošlje sporočilo in navede svoje podatke (naslov in tel.št). Mogoče nam pa uspe!! PRIDRUŽITE SE MI!!!!!! Ne pustimo se izkoriščati!!! :) Gremoooooo





Anonimen -> RE: za vse ki ste proti SIMOBILOVIM podražitvam (11.8.2011 16:23:47)

Sem absolutno proti tej podražitvi ... uporaba njihove naročniške številke in sim kartice my ass ... sem njihov naročnik, a imam preneseno mobitelovo številko in SVOJO sim kartico ... mi grejo kar kocine pokonci.

Kaj si pa mislila ukrenit z našimi podatki, če ti jih posredujemo?




ajataja -> RE: za vse ki ste proti SIMOBILOVIM podražitvam (11.8.2011 16:34:49)

podatke pomagam zbirat prijateljici in bodo posredovani skupaj z pritožbo na Simobil.




Anonimen -> RE: za vse ki ste proti SIMOBILOVIM podražitvam (11.8.2011 16:39:16)

Jah posredovanje podatkov tako na slepo je bolj tako tako ... bi bilo boljše, ko bi se tvoja prijateljica malo predstavila tule gor in jasno napisala kaj namerava storiti.




luka jan -> RE: za vse ki ste proti SIMOBILOVIM podražitvam (11.8.2011 17:26:47)


IZVIRNO SPOROČILO: ajataja

PROTI PLAČILU 10 € SI. MOBIL!!!!!!!!
Vsi, ki ste naročniki pri si.mobil in se borite za pravice potrošnikov - ČAS JE ZA AKCIJO!!! Pripravljamo pritožbo in se ne strinjamo s plačilom 10€ na leto. V pogodbi, ki smo jo sklenili - le tega nismo podpisali!!!!!!! Kdor se pridružuje naj mi pošlje sporočilo in navede svoje podatke (naslov in tel.št). Mogoče nam pa uspe!! PRIDRUŽITE SE MI!!!!!! Ne pustimo se izkoriščati!!! :) Gremoooooo




Kaj pa vem, če bo iz te moke kaj kruha. Na začetku totalna panike, potem se vse poleže in je pozabljeno. Mislim, da bo takšen tudi scenarij te podražitve.[sm=smiley13.gif]




Doll -> RE: za vse ki ste proti SIMOBILOVIM podražitvam (11.8.2011 18:31:52)

jaz grem pa zaradi tega stran od simobila in grem na tušmobil .naročnino bom imela še bolj ugodnejšo ,kot zdaj in to malo manj kot 7 e




luka jan -> RE: za vse ki ste proti SIMOBILOVIM podražitvam (11.8.2011 19:01:03)


IZVIRNO SPOROČILO: Doll

jaz grem pa zaradi tega stran od simobila in grem na tušmobil .naročnino bom imela še bolj ugodnejšo ,kot zdaj in to malo manj kot 7 e


Pred časom je bila cela država v luftu zaradi Mobitela, danes zaradi Simobila, po moje bo kmalu na vrsti tudi Tušmobil. A se splača prestavljat?[sm=zmeden.gif]




Felicita -> RE: za vse ki ste proti SIMOBILOVIM podražitvam (11.8.2011 19:15:26)

IZVIRNO SPOROČILO: ajataja

PROTI PLAČILU 10 € SI. MOBIL!!!!!!!!
Vsi, ki ste naročniki pri si.mobil in se borite za pravice potrošnikov - ČAS JE ZA AKCIJO!!! Pripravljamo pritožbo in se ne strinjamo s plačilom 10€ na leto. V pogodbi, ki smo jo sklenili - le tega nismo podpisali!!!!!!! Kdor se pridružuje naj mi pošlje sporočilo in navede svoje podatke (naslov in tel.št). Mogoče nam pa uspe!! PRIDRUŽITE SE MI!!!!!! Ne pustimo se izkoriščati!!! :) Gremoooooo




u bistvu si podpisala da se strinjaš z enostranskim spreminjanjem pogodbe s strani simobila - žal. vsaka pogodba z operaterjem vsebuje to klavzulo ker tako lahko podražujejo kot se jim zazdi.

sicer se ne strinjam s podražitvijo ampak mislim da pravno težko kej dosežeš - lažje s pritožbo na ZPS ali podoben organ.




Doll -> RE: za vse ki ste proti SIMOBILOVIM podražitvam (11.8.2011 19:33:35)

IZVIRNO SPOROČILO: luka jan


IZVIRNO SPOROČILO: Doll

jaz grem pa zaradi tega stran od simobila in grem na tušmobil .naročnino bom imela še bolj ugodnejšo ,kot zdaj in to malo manj kot 7 e


Pred časom je bila cela država v luftu zaradi Mobitela, danes zaradi Simobila, po moje bo kmalu na vrsti tudi Tušmobil. A se splača prestavljat?[sm=zmeden.gif]



ja,se splača četudi kaj povišajo




Anonimen -> RE: za vse ki ste proti SIMOBILOVIM podražitvam (11.8.2011 20:10:58)

nekje sem prebrala zanimivo idejo, da bi to, kar bo sedaj v tem pavšalu, tudi izkoristili. torej, zamenjajte svoje sim kartice z novejšimi. meni je pred kratkim crknila 5 let stara sim in sem izgubila vse številke (ker sem jih imela shranjene na sim in ne na telefonu). zanimivo pa, da mi za storitev niso zaračunali (najbrž zato, ker ni bila moja krivda).[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




ajataja -> RE: za vse ki ste proti SIMOBILOVIM podražitvam (11.8.2011 21:28:43)

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Jah posredovanje podatkov tako na slepo je bolj tako tako ... bi bilo boljše, ko bi se tvoja prijateljica malo predstavila tule gor in jasno napisala kaj namerava storiti.

namen je pač isti,kot zbiranje podpisov,čisto prostovoljno,zbralo se je nekaj ljudi,ki bodo napisali dopis in zraven priložili podatke simobilovih naročnikov,tistih ki se s temi podržitvami ne strinjajo.Itak najbrž nekega groznega uspeha po moje ne bo,ampak vsaj to je nekaj da jim pokažemo da ne bomo kar tiho in mirno požrli vsega .So pa Simobilovi naročniki kar zainteresirani in podpirajo tole akcijo vsaj sodeč po tem koliko podatkov so že zbrali.




Aloha -> RE: za vse ki ste proti SIMOBILOVIM podražitvam (12.8.2011 9:14:22)

Tudi sama se proti tej podražitvi, ampak mislim, da je to spet ena tistih zgodb - psi lajajo, karavana gre dalje.

Glede Tušmobila.. res sicer poznam samo eno osebo, ki ima račun pri njih, ampak komaj čaka, da pretečeta dve leti, da zamenja operaterja, ker je baje pokritost signala zelo slaba (razen seveda v večjih mestih).




Tutan -> RE: za vse ki ste proti SIMOBILOVIM podražitvam (12.8.2011 10:02:48)


IZVIRNO SPOROČILO: Doll

IZVIRNO SPOROČILO: luka jan


IZVIRNO SPOROČILO: Doll

jaz grem pa zaradi tega stran od simobila in grem na tušmobil .naročnino bom imela še bolj ugodnejšo ,kot zdaj in to malo manj kot 7 e


Pred časom je bila cela država v luftu zaradi Mobitela, danes zaradi Simobila, po moje bo kmalu na vrsti tudi Tušmobil. A se splača prestavljat?[sm=zmeden.gif]



ja,se splača četudi kaj povišajo


Tušmobil minusi, zaradi katerih ne grem k njim:
- slaba pokritost z njihovim signalom (res se mi ne da iskat signala drugega operaterja tam, kjer tuš nima pokrito [sm=smiley13.gif])
- visoki računi v primeru, da kličeš iz tujine
- njihovi ''dodatki'' v primeru, da koristiš več kot zakupljene minute so dragi

To so izkušnje drugih, ne moje lastne, tako da me ne držat za besedo. Ampak velika večina je po preteku pogodbe s Tušmobilom prešla na druge operaterje. Tuš ima pa en ogromen plus, ki ga koristi moja babica. Ob nakupu v Tušu pridobi dodatne minute za predplačniški paket - torej si napolni telefon za 5€ ravno 1x na 3 mesece, ostalo ji zadoščajo tiste minute.

Če naredim en hiter overview na svojem telefonu - je največ telefonskih iz Mobitela, nekaj jih je Simobil in le ena je 070, ki pa je svojo telefonsko prenesla k Mobitelu. Ostajam pri mobitelu.




Pia* -> RE: za vse ki ste proti SIMOBILOVIM podražitvam (12.8.2011 10:30:52)

IZVIRNO SPOROČILO: Tutan


IZVIRNO SPOROČILO: Doll

IZVIRNO SPOROČILO: luka jan


IZVIRNO SPOROČILO: Doll

jaz grem pa zaradi tega stran od simobila in grem na tušmobil .naročnino bom imela še bolj ugodnejšo ,kot zdaj in to malo manj kot 7 e


Pred časom je bila cela država v luftu zaradi Mobitela, danes zaradi Simobila, po moje bo kmalu na vrsti tudi Tušmobil. A se splača prestavljat?[sm=zmeden.gif]



ja,se splača četudi kaj povišajo


Tušmobil minusi, zaradi katerih ne grem k njim:
- slaba pokritost z njihovim signalom (res se mi ne da iskat signala drugega operaterja tam, kjer tuš nima pokrito [sm=smiley13.gif] )
- visoki računi v primeru, da kličeš iz tujine
- njihovi ''dodatki'' v primeru, da koristiš več kot zakupljene minute so dragi

To so izkušnje drugih, ne moje lastne, tako da me ne držat za besedo. Ampak velika večina je po preteku pogodbe s Tušmobilom prešla na druge operaterje. Tuš ima pa en ogromen plus, ki ga koristi moja babica. Ob nakupu v Tušu pridobi dodatne minute za predplačniški paket - torej si napolni telefon za 5€ ravno 1x na 3 mesece, ostalo ji zadoščajo tiste minute.

Če naredim en hiter overview na svojem telefonu - je največ telefonskih iz Mobitela, nekaj jih je Simobil in le ena je 070, ki pa je svojo telefonsko prenesla k Mobitelu. Ostajam pri mobitelu.



To so eni izmed glavnih razlogov zakaj sem Tuš ukinila, 1 leto sem komaj zdržala potem sem pa kartico vrgla vn, šla na simobil si pridobila novo in Tuš plačevala do preteka 2 let in takoj, ko je preteklo, sem ga ukinila!NIKOLI VEČ TUŠA!
Raje letno plačam 10€ simobilu kot da imam tuš. Pa sem proti 10€/letno!




Mipka -> RE: za vse ki ste proti SIMOBILOVIM podražitvam (12.8.2011 11:20:43)

Kaj pa vem, če se bo s to akcijo kaj naredilo. Po moje ne dosti. Jaz sem odšla na Tušmobil. Že prej sem bila na Tušmobilu (v firmi imamo službene telefone na Tušmobilu) in jaz z njimi nisem imela težav. Pokritost je res bila problem, vendar se je to sedaj v zadnjem letu zelo spremenilo, tako da s tem sedaj ni težav. Pa tudi če gostuješ v drugem omrežju si na telefonu tako narediš da te opozarja da gostuješ, samo meni se to redko zgodi. Jaz sem vzela kar ta paket All Inclusive in moram rečt da je super, neomejeno vse za 30€ na mesec. Meni je zakon! Ne rabim več skrebt kok se pogovarjam in srfam...




Doll -> RE: za vse ki ste proti SIMOBILOVIM podražitvam (12.8.2011 12:25:38)

Tušmobil GSM/EDGE 97,95 %  ,tako da ni slaba pokritost omrežja. Simobil ima pa 99%




ajataja -> RE: za vse ki ste proti SIMOBILOVIM podražitvam (12.8.2011 13:32:19)

Hvala vsem ,ki ste posredovali svoje podatke in upam da tej ekipi,ki pripravlja pritožbe uspe .[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




issa -> RE: za vse ki ste proti SIMOBILOVIM podražitvam (12.8.2011 13:33:48)

ne razumem o kakšnih brezplačnih storitvah za svoje naročnike bi nam zdaj zračunali[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] že samo primer dobra dva meseca nazaj so mojemu ukradli telefon na delovnem mestu..(telefon je bil spravljen v zaklenjenm predalu, torej ne kar na okah), moral je skočit v zadnji prostor kjer je stranki nekaj popravo (ni ga bilo par minutk) in so mu vdrli in odnesli,..na bencinski pa še lepo z moneto plačali,..pa je vse moral poravnati, blokado, novo sim, ponovno aktivacijo,..itd....torej kaj je bilo tu brezplačnega?? in seveda preden je dobil gospode na telefon (je trajalo več kot pol ure) da je blokiral cifro, so vmes oni že natankali avto....torej?? že tako bodo dvignili naročnino za dva eura, nebi to naj bilo noter že v naročnini?? kao???




luka jan -> RE: za vse ki ste proti SIMOBILOVIM podražitvam (12.8.2011 21:52:58)


IZVIRNO SPOROČILO: Doll

Tušmobil GSM/EDGE 97,95 %  ,tako da ni slaba pokritost omrežja. Simobil ima pa 99%


Tele številke so me kar malo v smeh spravile. Le kako to da oba tako slabo delata, če imata pa dokaj dobro pokritost?[sm=jezicek.gif][sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]




BellaB -> RE: za vse ki ste proti SIMOBILOVIM podražitvam (12.8.2011 22:04:33)

Vse za plemenit namen, ampak moje telefonske stevilke in osebnih podatkov ne nameravam nikomur posiljat.

Sicer pa sem se odlocla, da bom stevilko na Simobilu najverjetneje odpovedala, ker je skor ne rabim vec, omrezje pr nas je nikakvo, v bistvu placujem za nekaj kr ne uporabljam. Imam sicer par prjatlov ki imajo simobil, ampak je tud res, da jih mam na msn/gmailu tko da... ne splaca se mi vec gurat dve stevilki. Viva Mobitel..
Ce bom pa v prihodnosti rabla simobil stevilko (kar tezko verjamem), bom sla narest novo. Podatkov pa kot sem rekla ne nameravam posiljat.




Doll -> RE: za vse ki ste proti SIMOBILOVIM podražitvam (13.8.2011 9:35:19)

luka jan,če ti je smešno,se pa smej.Smeh je pol zdravja. Dejstvo je da nobeden ,ki ga jaz poznam nima težav z omrežij,niti trgovski potniki




luka jan -> RE: za vse ki ste proti SIMOBILOVIM podražitvam (13.8.2011 13:01:14)


IZVIRNO SPOROČILO: Doll

luka jan,če ti je smešno,se pa smej.Smeh je pol zdravja. Dejstvo je da nobeden ,ki ga jaz poznam nima težav z omrežij,niti trgovski potniki


Hvala za dovoljenje.[sm=jezicek.gif]

Sama imam po novem Simobilovo predplačniško kartico in je ŽIV POGREB. Edino v LJ in CE mi še nekako vleče, povsod drugje pa mi kar naprej al prekinja, al odmeva, al odnaša signal. Skratka, nezadovoljna u nulo. Tušmobila sama nimam, imam pa par znancev ki ga imajo in povsod isti problemi. Imam pa tudi Mobitleovo naročniško razmerje, ki pa DELA, brez ven metanja, prekinjanja.... Razlika med temi tremi operaterji v pokritosti pa je minimalna, Zato moj smeh in samo zato.[sm=smiley1.gif]




*soncek* -> RE: za vse ki ste proti SIMOBILOVIM podražitvam (13.8.2011 14:24:34)

IZVIRNO SPOROČILO: luka jan


IZVIRNO SPOROČILO: Doll

luka jan,če ti je smešno,se pa smej.Smeh je pol zdravja. Dejstvo je da nobeden ,ki ga jaz poznam nima težav z omrežij,niti trgovski potniki


Hvala za dovoljenje.[sm=jezicek.gif]

Sama imam po novem Simobilovo predplačniško kartico in je ŽIV POGREB. Edino v LJ in CE mi še nekako vleče, povsod drugje pa mi kar naprej al prekinja, al odmeva, al odnaša signal. Skratka, nezadovoljna u nulo. Tušmobila sama nimam, imam pa par znancev ki ga imajo in povsod isti problemi. Imam pa tudi Mobitleovo naročniško razmerje, ki pa DELA, brez ven metanja, prekinjanja.... Razlika med temi tremi operaterji v pokritosti pa je minimalna, Zato moj smeh in samo zato.[sm=smiley1.gif]


Jaz imam Tušmobil in mi dela brez problema. Nič ne odmeva, nič ven ne meče. Problem s signalom imam edino na dveh mestih, kjer je problem tudi pri Mobielu, povsod drugod mi pa dela brez problemov.




Najaa -> RE: za vse ki ste proti SIMOBILOVIM podražitvam (13.8.2011 14:40:33)

IZVIRNO SPOROČILO: luka jan


IZVIRNO SPOROČILO: Doll

luka jan,če ti je smešno,se pa smej.Smeh je pol zdravja. Dejstvo je da nobeden ,ki ga jaz poznam nima težav z omrežij,niti trgovski potniki


Hvala za dovoljenje.[sm=jezicek.gif]

Sama imam po novem Simobilovo predplačniško kartico in je ŽIV POGREB. Edino v LJ in CE mi še nekako vleče, povsod drugje pa mi kar naprej al prekinja, al odmeva, al odnaša signal. Skratka, nezadovoljna u nulo. Tušmobila sama nimam, imam pa par znancev ki ga imajo in povsod isti problemi. Imam pa tudi Mobitleovo naročniško razmerje, ki pa DELA, brez ven metanja, prekinjanja.... Razlika med temi tremi operaterji v pokritosti pa je minimalna, Zato moj smeh in samo zato.[sm=smiley1.gif]


Čudno, sama imam predplačniško številko od Simobila že kar nekaj let pa mi vedno dobro vse dela, pokritost je super... res fajn tak da sem zeloooo vesela, da nimam naročnine, sploh zarad teh njihovih izmišljanj zdej. Kr neki da se plačuje brezveze, ko je pa treba z njihove strani kej naredit, znajo pa dobro kasirat. Zanimivo, da členi v pogodbi ne veljajo za obe stranki enako. Oni si lahko sprot zmišljujejo, stranka mora pa vse plačat, kadar se kaj zgodi. Banda ena. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image]




Anonimen -> RE: za vse ki ste proti SIMOBILOVIM podražitvam (13.8.2011 19:29:45)

IZVIRNO SPOROČILO: luka jan


IZVIRNO SPOROČILO: Doll

luka jan,če ti je smešno,se pa smej.Smeh je pol zdravja. Dejstvo je da nobeden ,ki ga jaz poznam nima težav z omrežij,niti trgovski potniki


Hvala za dovoljenje.[sm=jezicek.gif]

Sama imam po novem Simobilovo predplačniško kartico in je ŽIV POGREB. Edino v LJ in CE mi še nekako vleče, povsod drugje pa mi kar naprej al prekinja, al odmeva, al odnaša signal. Skratka, nezadovoljna u nulo. Tušmobila sama nimam, imam pa par znancev ki ga imajo in povsod isti problemi. Imam pa tudi Mobitleovo naročniško razmerje, ki pa DELA, brez ven metanja, prekinjanja.... Razlika med temi tremi operaterji v pokritosti pa je minimalna, Zato moj smeh in samo zato.[sm=smiley1.gif]


meni Simobil vleče 10 km čez hrvaško mejo. telefon in internet. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] možev Mobitel pa stalno prekinja in ven meče. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>