fb in nagradna igra zadeni kupon (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


J.L. -> fb in nagradna igra zadeni kupon (11.8.2011 11:05:18)

že večkrat sem FB opazila nagrado igro z znanimi znamkami (adidas, zara, H&M, ...), kjer vtipkaš svojo mobilno številko ( ta je pogoj za sodelovanje v nag igri), oni ti pa večkrat tedensko pošljejo sms, ki ti ga drago zaračunajo!
je katera že sodelovala? OK, četudi mi zaračunajo 10€, pa da dobim nagradni bon za trgovino v vrednosti skoraj 500€ pozabim na ta znesek. če pa je mala možnost dobitka sploh nebi dala telefonske ker to res nerada dajem. torej  ima katera izkušnje?




tecnobica -> RE: fb in nagradna igra zadeni kupon (11.8.2011 12:11:52)

Nikoli, ampak res nikoli ne dajem svoje telefonske številke. Če gre na mail, potem ja, imam enga za nagradne igre pa lahko pol spamajo kolk hočjo.




luka jan -> RE: fb in nagradna igra zadeni kupon (11.8.2011 14:19:57)

Jaz ne padam več na te fore, sem že veliko preveč mobitela plačala zaradi tega, pa nikoli in nikdar še nič dobila s tega naslova. Tako da, hvala.

Sem tudi sama zasledila tole kao nagradno igro, pa sem kar hitro opustila misel na to, da bom jaz dobitnica. Jaz ti skratka ne priporočam.[sm=smiley13.gif]




ona -> RE: fb in nagradna igra zadeni kupon (11.8.2011 16:13:49)

Isto kot predhodnice, nikoli ne dajem nikamor telefonske, še posebej ne od mobitela . če pa sodelujem npr. v nagradni igri od slovenskih novic kjer moraš telefonsko vnest jo dam vedno od faksa potem pa naj kar kličejo če hočejo [sm=jezicek.gif]




poli* -> RE: fb in nagradna igra zadeni kupon (11.8.2011 21:14:04)

Jaz se ne prijavljam na nobene nagradnje igre preko neta (razen včasih na rr), ker so dostikrat virusi, al pa nagrado vedno pobere Marija Novak iz Ljubljane [sm=smiley36.gif]. Če daš svoj email te zasipajo z virusnimi maili, če pa telefonsko, dobivaš pa drage sms-je.




Felicita -> RE: fb in nagradna igra zadeni kupon (11.8.2011 21:53:42)

ne nasedam reklamam, ki so prevedene z google translate.
in ne dajem svoje številke, svoj mail pa samo spamerski (ki ga obiščem 2x letno da ga spraznim vseh ponudb, za katere sem obkljukala da 'jih ne želim prejemati'.




Felicita -> RE: fb in nagradna igra zadeni kupon (11.8.2011 21:54:29)

dvojno.




tecnobica -> RE: fb in nagradna igra zadeni kupon (12.8.2011 12:35:13)

Aja, to misliš na FB ko napiše zadeni COUPON? Tega pa res nikoli ne klikam, ker če ne znajo niti v SLO jezik prevesti, ni vredno niti sekunde porabiti za klik.




andea -> RE: fb in nagradna igra zadeni kupon (12.8.2011 12:47:44)

Moja mami je nasedla na to foro in je v parih minutah dobila 7 SMS-ov (en ponudnik), je mela celo štalo, da je skenslala da ni več dobivala sMS-ov. Mogla bi jo pa vprašat ob kolk dnarja je bla.
Jaz se pa takih stvari izogibam.




Stran: [1]