dejmo spet pokazat solidarnost in bodimo dobrodelni (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Čebel@ -> dejmo spet pokazat solidarnost in bodimo dobrodelni (8.8.2011 12:38:56)

Pišem kar tukaj,ker nas je največ.

Povezala sem se z Varno hišo Ljubljana in dobila sem seznam stvari ki jih potrebujejo.Zelo vam bojo hvaležni,če boste karkoli našli v svojem domu kar ne potrebujete

seznam:
3 x prešite odeje za enojno posteljno (dimenzije cca 140 x 200)

40 x brisača velikosti cca 100 x 50

20 x brisača velikosti cca 140 x 70

20 x jogi prevlek za posteljo (dimenzija postelje: 90 x 200)

20 x prevleke za odejo in blazino



8 x likalne deske

8 x stojalo za obešanje perila



60kg x praška za pranje perila

30l x praška za pomivanje posode

20l mehčalca



fotelj / zofa (dolžine max 200 ? )

dežniki

dežni plašči

DVD kasete za otroke

5 x plastični vrtni stoli

5 x kuhinjski noži (mali)

8 x budilka

3 x radio s CD plajerjem




thaiss -> RE: dejmo spet pokazat solidarnost in bodimo dobrodelni (8.8.2011 12:52:35)

prispevam brisače in prašek za pomivanje posode




Čebel@ -> RE: dejmo spet pokazat solidarnost in bodimo dobrodelni (8.8.2011 12:55:15)


IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

prispevam brisače in prašek za pomivanje posode

super[sm=bravo.gif]še količino mi povejte,da popravim seznam[sm=smiley1.gif]......aha....fino bi bilo da bi se vse pripeljalo do mene v Domžale in jim bom jaz dostavila ko bo vse nabrano




Alfabeta -> RE: dejmo spet pokazat solidarnost in bodimo dobrodelni (8.8.2011 13:17:43)


IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

DVD kasete za otroke



Kasete ali DVD-je? Mi imamo VHS kaset za celo vrečo. Če jh potrebujejo jih dam rade volje.

Kaj pa otroška oblačila?




Čebel@ -> RE: dejmo spet pokazat solidarnost in bodimo dobrodelni (8.8.2011 13:24:05)


IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta


IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

DVD kasete za otroke



Kasete ali DVD-je? Mi imamo VHS kaset za celo vrečo. Če jh potrebujejo jih dam rade volje.

Kaj pa otroška oblačila?

seznam sem samo prekopirala,tko da žal kaset ne rabijo.so mi pa sporočili,da ne smejo biti risanke zdanlovdane[sm=smiley13.gif]...oblačil trenutno ne potrebujejo,bi bilo pa fino,da jih pospravite,če jih imate,ker septembra bom poiskala ustavnovo,kjer pa rabijo oblačila




Čebel@ -> RE: dejmo spet pokazat solidarnost in bodimo dobrodelni (8.8.2011 15:28:34)

sem jih še 1x klicala...lahko so risanke tudi na videokasetah in ni treba da so risanke original




TomTaylor -> RE: dejmo spet pokazat solidarnost in bodimo dobrodelni (8.8.2011 17:04:12)

jz bi imela 1 kovter in 4 x posteljnino, pa še kaj bi se našlo. A kakšne igračke (predvsem za dojenčke oz. mlajše od 1 leta če kaj potrebujejo?)




Čebel@ -> RE: dejmo spet pokazat solidarnost in bodimo dobrodelni (8.8.2011 18:52:39)


IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

jz bi imela 1 kovter in 4 x posteljnino, pa še kaj bi se našlo. A kakšne igračke (predvsem za dojenčke oz. mlajše od 1 leta če kaj potrebujejo?)

igračk sicer ni na seznamu,ampak sem prepričana,da jih bojo vseeno veseli[sm=smiley20.gif]




TomTaylor -> RE: dejmo spet pokazat solidarnost in bodimo dobrodelni (8.8.2011 21:36:45)

Kaj pa odeje? Imam 2 kom 150x200 iz flisa, ampak sta čist okej še.




TomTaylor -> RE: dejmo spet pokazat solidarnost in bodimo dobrodelni (8.8.2011 21:39:09)

Btw, meni so Domžale malo iz poti, a boš/bo (katera) slučajno okoli ali mimo Kranja (Radovljice) šla v Domžale, pa da ti/ji oddam?




Čebel@ -> RE: dejmo spet pokazat solidarnost in bodimo dobrodelni (9.8.2011 7:41:20)


IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

Kaj pa odeje? Imam 2 kom 150x200 iz flisa, ampak sta čist okej še.

če želiš daš lahko zraven,lahko pa spraviš in počakaš na nasledno akcijo....glede prevoza-do Kranja lahko tudi jaz pridem iskat




thaiss -> RE: dejmo spet pokazat solidarnost in bodimo dobrodelni (9.8.2011 8:03:50)

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@


IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

prispevam brisače in prašek za pomivanje posode

super[sm=bravo.gif] še količino mi povejte,da popravim seznam[sm=smiley1.gif] ......aha....fino bi bilo da bi se vse pripeljalo do mene v Domžale in jim bom jaz dostavila ko bo vse nabrano


4 kom brisač
1 kom prašek za posodo




thaiss -> RE: dejmo spet pokazat solidarnost in bodimo dobrodelni (9.8.2011 8:04:27)

jaz sem iz obale, in se na tisti konec pred oktobrom ne bom vozila, lahko pošljem?




Čebel@ -> RE: dejmo spet pokazat solidarnost in bodimo dobrodelni (9.8.2011 8:10:10)


IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@


IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

prispevam brisače in prašek za pomivanje posode

super[sm=bravo.gif] še količino mi povejte,da popravim seznam[sm=smiley1.gif] ......aha....fino bi bilo da bi se vse pripeljalo do mene v Domžale in jim bom jaz dostavila ko bo vse nabrano


4 kom brisač
1 kom prašek za posodo

[sm=smiley20.gif]dej mi prosim piši na zs kako bi bilo z dostavo oz. z prevozom[sm=smiley1.gif]




Čebel@ -> RE: dejmo spet pokazat solidarnost in bodimo dobrodelni (9.8.2011 8:10:54)


IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

jaz sem iz obale, in se na tisti konec pred oktobrom ne bom vozila, lahko pošljem?

seveda lahko[sm=bravo.gif]




Čebel@ -> RE: dejmo spet pokazat solidarnost in bodimo dobrodelni (10.8.2011 8:23:20)

samo malo dvignem[sm=smiley1.gif]




Čebel@ -> RE: dejmo spet pokazat solidarnost in bodimo dobrodelni (13.8.2011 8:01:59)

tukaj žal ni velikega interesa[sm=smiley13.gif]...akcija poteka do 15.9....če je še kdo zainterisiran pomagat,naj mi piše na malcki.palcki@gmail.com....tudi tiste ki ste se že javile




Stran: [1]