Apple IPhone - Mobitel (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Tutan -> Apple IPhone - Mobitel (5.8.2011 13:17:52)

Ima kdo kaj vez pri Mobitelu? Me zanima, če je pri njih dokončno to, da bo šel Iphone med uporabnike zgolj v najem? (25€ na mesec)




luka jan -> RE: Apple IPhone - Mobitel (5.8.2011 13:58:20)

Tudi jaz sem tako slišala in bo verjetno kar držalo. Mislim da ima en uprabnik rr veze na Mobtelu in bo znal najbolj točno odgovoriti.[sm=smiley1.gif]




Felicita -> RE: Apple IPhone - Mobitel (5.8.2011 18:34:30)

in kaj bo potem ko boš (po cca dveh letih) odplaču njegovo novo tržno vrednost? ga jim boš vrnu al kaj?

pač sej vse telefone dobiš v 'najem' ko se vežeš na operaterja (in če greš morš telefon odplačat po tržni ceni)...




luka jan -> RE: Apple IPhone - Mobitel (5.8.2011 20:43:08)

Jaz sem slišala, da ko vzameš telefon ga vzameš za neko obdobje in če ga predhodno vrneš je potrebno še nekaj plačati.Nisem brskala po njihovi spletni strani kako in kaj,je pa zakup telefona edina možnost da prideš do tega telefona na Mobitelu. Če se slučajno motim, me lahko popravite.[sm=smiley1.gif]




Tutan -> RE: Apple IPhone - Mobitel (6.8.2011 19:38:03)

V najem ga vzameš, mesečno je 25€ za doplačat neglede na paket,po koncu najema pa telefon ni tvoj.... in ravno to me moti :/




betty.ford -> RE: Apple IPhone - Mobitel (6.8.2011 21:45:27)

za koliko časa ga pa najameš?




betty.ford -> RE: Apple IPhone - Mobitel (6.8.2011 21:55:39)

sem gledala na Mobitelovi strani in v ponudbi nimajo nobenega iphona.

tole pa sem našla na jabučkovi strani...

http://www.jabuk.si/pbb/viewtopic.php?t=22305&sid=322a4afdd514ef677ddf65fbdb1b11e4




zajtam -> RE: Apple IPhone - Mobitel (6.8.2011 22:10:09)

Oj!

Takole je, najemno pogodbo za Iphone 4 ti na mobitelu napišejo za dve leti, cena mesečnega najema je 25 eur.
To najmeno pogodbo lahko prekineš tudi prej, vendar ti takrat zaračunajo administrativne stroške in sicer če prekineš pred 12 mesecem, takrat je strošek 50 eur če pa po enem letu, takrat pa je 25 eur.

Po dveh letih najema Iphone 4 se aparat vrne, v kolikor ga želiš obdržati, ga lahko, takrat je mesečni najme zanj 7 eur. Obdobje  najema po dveh letih se v tem primeru ne določi.

Če se naprava pokvari ima telefon 2 leti garancije, za katero jamči mobitel, oni tud poskrbijo za servis, v času servisa dobiš nadomestni iphone.
Če gre za mehansko poškodbo, pa za servis in popravilo odgovrjaš sam za stroške, ki nastanejo.

Upam da sem pomagal.

lp[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Tutan -> RE: Apple IPhone - Mobitel (8.8.2011 14:31:26)

Hvala... Škoda no... [sm=smiley13.gif]




luka jan -> RE: Apple IPhone - Mobitel (8.8.2011 14:52:54)

Pa kaj ti bo iPhone, batarija zdži samo par dni, pol pa filaš vsak dan.[sm=smiley19.gif]




Stran: [1]