|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KRVAVENJE V 5. TEDNU??
23.7.2011 16:06:22   
loleta
eno vprašanje...je kravenje v 5. tednu normalno??? sem šla prej na wc in sem videla, da čisto malo krvavim...(bolj svetle barve)... me mora skrbeti? user posted image

Je imela katera podobne težave?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KRVAVENJE V 5. TEDNU??
23.7.2011 16:16:08   
2.2.
na tvojem mestu bi se šla kar pokazat k G, ker to ni v redu in gre lahko za SS.

(odgovor članu loleta)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KRVAVENJE V 5. TEDNU??
23.7.2011 16:20:47   
loleta
kaj pa če nihče od g ne dela? naj pokličem kar v bolnico?

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KRVAVENJE V 5. TEDNU??
23.7.2011 16:22:40   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: loleta

kaj pa če nihče od g ne dela? naj pokličem kar v bolnico?


jaz bi na tvojem mestu šla kar tja
pa veliko user posted image

(odgovor članu loleta)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KRVAVENJE V 5. TEDNU??
23.7.2011 16:44:34   
loleta
sem klicala zdaj k dežurnemu in so rekli, da rabim napotnico za v bolnico...bom šla verjetno kar danes

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KRVAVENJE V 5. TEDNU??
23.7.2011 16:49:27   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: loleta

sem klicala zdaj k dežurnemu in so rekli, da rabim napotnico za v bolnico...bom šla verjetno kar danes


ko sem jaz krvavela v 15.tednu, so me brez napotnice vzeli, pa sem potem v ponedeljek morala prinest napotnico...no, za vzpodbudo, pri meni je bilo vse ok in imam sedaj 16 mesecev starega sinka. user posted image
fajn porihtaj, pa javiuser posted image

(odgovor članu loleta)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
23.7.2011 16:59:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu katy83)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KRVAVENJE V 5. TEDNU??
23.7.2011 17:16:59   
Norica

IZVIRNO SPOROČILO: loleta

eno vprašanje...je kravenje v 5. tednu normalno??? sem šla prej na wc in sem videla, da čisto malo krvavim...(bolj svetle barve)... me mora skrbeti? user posted image

Je imela katera podobne težave?



Jaz sem v 5 t zakrvarela čist malo svetlo roze barva in v 2 dneh splavila. Sčistilo se je samo. Šla sem na urgenco takoj, vendar niso nič mogli narediti. Plod je bil notri, utripa itak še ni bilo, ker je bilo prezgodaj in so me poslali domov. Čez dva dni se je vse zlilo v šoljki. Potem sem ponovno sla na urgenco in ni bilo več nič notri.
Držim pesti, da se pri tebi ne konča tako user posted image

_____________________________

Otroci niso naša last...
So majhna bitja, ki se prikradejo
v naša življenja in nam prinašajo veselje in odgovornost - vendar niso naša last.
Samo pomagamo jim, da postanejo to, kar so.
- Ruth Nuneviller Steinman

(odgovor članu loleta)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KRVAVENJE V 5. TEDNU??
23.7.2011 17:35:12   
loleta
sem govorila z dežurnim zdravnikom in je rekel, naj počivam do ponedeljka. v pon pa k svojem gin. če me začne boleti, pa jutri na urgenco. da v bistvu ni kaj narest, če bi prišlo do splava. pa vas je tiste, ki ste imele ss, kaj bolelo? ker jaz ne čutim neke bolečine. le slabo mi je in včasih me kaj špikne

(odgovor članu Norica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: KRVAVENJE V 5. TEDNU??
23.7.2011 17:43:48   
twiggi
jaz sem nekaj dni krvavela v 6. tednu. kri ni bila svetla ampak temnejše barve. sem takoj šla h ginekologinji, katera mi je predpisala tablete dabroston in strogo mirovanje. ampak to je bilo res strogo. vmes sem imela še grozno močne bolečine, tako da se niti premikat nisem mogla. z velikim strahom sem hodila na stranišče, ker nisem vedela kaj se lahko zgodi. na srečo sem nehala krvavet. tablete sem jemala vse skupaj 5 tednov, mirovanje imam pa še zdaj ( čeprav se lahko tudi gibam in hodim na sprehode, samo dvigovat ne smem težkih stvari ). pri meni se je vse srečno izšlo. sem v 24 tednu. user posted image

ti kr idi v bolnico, četudi nimaš napotnice. vzeti te morajo!


_____________________________

Najin mali se nama pridruži 11.11.2011 !

(odgovor članu Norica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: KRVAVENJE V 5. TEDNU??
23.7.2011 17:54:19   
loleta
ne vem kaj naj naredim...

mislite, da bi mi lahko 2 testa CB pokazala napačno +?

(odgovor članu twiggi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: KRVAVENJE V 5. TEDNU??
23.7.2011 18:23:21   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: loleta

ne vem kaj naj naredim...

mislite, da bi mi lahko 2 testa CB pokazala napačno +?



na tvojem mestu bi se jaz kar v bolnico zapeljala

in mislilm, da ti 2 CB ne moreta napačno pokazat +

(odgovor članu loleta)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: KRVAVENJE V 5. TEDNU??
23.7.2011 19:02:50   
2.2.
mene pred SS ni nevem kako bolelo, sicer dop. bila normalno v službi pop. pa na poti in v nakupih veliko na nogah. ko sem prišla domov bila zelo utrujena brez bolečin samo spala bi in ponoči je bil SS.
na tvojem mestu če imaš še vedno krvav izcedek bi kar šla na urgenco-napotnice pa itak ne rabiš če je nujno-vzet te morajo. sicer proti SS nimajo kaj samo zaradi sebe se pojdi pokazat.
pa sporoči kako se je izteklo.

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: KRVAVENJE V 5. TEDNU??
23.7.2011 19:23:24   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: 2.2.

mene pred SS ni nevem kako bolelo, sicer dop. bila normalno v službi pop. pa na poti in v nakupih veliko na nogah. ko sem prišla domov bila zelo utrujena brez bolečin samo spala bi in ponoči je bil SS.
na tvojem mestu če imaš še vedno krvav izcedek bi kar šla na urgenco-napotnice pa itak ne rabiš če je nujno-vzet te morajo. sicer proti SS nimajo kaj samo zaradi sebe se pojdi pokazat.
pa sporoči kako se je izteklo.


Nimajo ji kje pomagat. Po mojem, če se bo obdržalo se bo,.. če ne pa ne.

v prvo sem tudi jaz na začetku krvavela oz imela en svetlo roza flekec, ene dva dneva. In so rekli, ko sem šla na urgenco, da naj počivam, da mi nimajo kej dat. In res, moj sin ima sedaj 8 let.

Pri drugi nosečnosti, pa sem dobila temnordeč izcedek in je pa bil plod najbrž že en teden mrtev oz brez utripa ( tako so mi razložili kasneje ko sem mela splav). Bil asem v devetem tednu in je šlo.user posted image

Po mojem bo vse ok.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: KRVAVENJE V 5. TEDNU??
23.7.2011 20:10:50   
loleta
sem klicala v bolnico in so mi rekli, da ni kaj za narest...če ni bolečin, lahko počakam do pon. zaradi sebe, pa se lahko pridem pokazati. tako da bom najbrž jutri dop šla kar v bolnico, da vidimo, kaj je...

sedaj imam že tako krvavite, čist podobno M, tako da mislim, da vse kaže na SSuser posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: KRVAVENJE V 5. TEDNU??
23.7.2011 20:20:34   
črticaa
IZVIRNO SPOROČILO: loleta

sem klicala v bolnico in so mi rekli, da ni kaj za narest...če ni bolečin, lahko počakam do pon. zaradi sebe, pa se lahko pridem pokazati. tako da bom najbrž jutri dop šla kar v bolnico, da vidimo, kaj je...

sedaj imam že tako krvavite, čist podobno M, tako da mislim, da vse kaže na SSuser posted image



upam da ni SS,... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

mogoče bi bilo bolje da te nekdo kar pelje v bolnico,..tam bodo takoj vedeli (na oddelku), za kakšen tip krvavitve gre,..... je pa res da CB pokaže + tudi za izvenmaternično nosečnost, pri katerih v vsakem primeru pride do splava.

POJDI V BOLNICO, ker drugače boš sama povzročila SS, ker se boš preveč obremenjevala in sekirala

(odgovor članu loleta)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: KRVAVENJE V 5. TEDNU??
23.7.2011 20:30:52   
loleta
za izvenmaterično nosečnot, bi imela baje hude bolečine. tako mi je rekla sestrav bolnici... jutri dopoldan bom šla

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: KRVAVENJE V 5. TEDNU??
23.7.2011 20:47:42   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: loleta

sem klicala v bolnico in so mi rekli, da ni kaj za narest...če ni bolečin, lahko počakam do pon. zaradi sebe, pa se lahko pridem pokazati. tako da bom najbrž jutri dop šla kar v bolnico, da vidimo, kaj je...

sedaj imam že tako krvavite, čist podobno M, tako da mislim, da vse kaže na SSuser posted image



to ne kaže lih dobro.user posted image . ne želim ti dajat lažnega upanja,.. vseeno ti želim, da bi bla kaka druga krvavitev in ne ss.user posted image . Javi jutri kako je blo pri G.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu loleta)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: KRVAVENJE V 5. TEDNU??
23.7.2011 20:49:02   
loleta
po ss pa pride navadna m al kako?

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: KRVAVENJE V 5. TEDNU??
23.7.2011 20:50:16   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: loleta

za izvenmaterično nosečnot, bi imela baje hude bolečine. tako mi je rekla sestrav bolnici... jutri dopoldan bom šla


to drži,.. po mojem ni to. No, če samo krvaviš, če te ne zvija oz nimaš krčev kot pri menstruaciji,.. je mogoče pa le kaka druga krvavitev. škoda, ki nisi šla direkt v bolnico,.. po telefonu itak vedno rečejo, da je treba počivat,.. ben je kar je, po mojem najboljše, da greš spat, pa da malo odmisliš, da ne študiraš preveč, jutri pa hitro k zdravniku, da boš vedela pri čem si.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu loleta)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: KRVAVENJE V 5. TEDNU??
23.7.2011 20:51:23   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: loleta

po ss pa pride navadna m al kako?


ja, če bo ss, dobiš menstruacijo in se sčisti. Ker je še zelo zgodaj, ni nekih posebnosti po mojem. Če si pa noseča več tednov,.. pol je drugo.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu loleta)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: KRVAVENJE V 5. TEDNU??
23.7.2011 20:56:10   
loleta
take res čisto čisto blage krče imam...kot bi me nekdo "božal" po trebuhu...res nič posebnega. je pa krvavitev čedalje bolj podobna M...

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: KRVAVENJE V 5. TEDNU??
23.7.2011 20:56:20   
Anonimen
Nažalost sem imela jaz isto izkušnjo en teden nazaj, sprva malo krvavela (le ko sem se obrisala), potem vedno več in ponoči se mi je ulilo (na rojstni dan od mojega dragega, pozitiven CB pa naj bi bil darilo user posted image ). Upam da se pri tebi obdrži!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu loleta)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: KRVAVENJE V 5. TEDNU??
23.7.2011 20:58:03   
loleta
kaj si pa potem morala v bolnico al kako?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: KRVAVENJE V 5. TEDNU??
23.7.2011 21:00:40   
Sa.Ka
Pojdi počivat, ne tukaj viset na RR. Vse dobro! user posted image

(odgovor članu loleta)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Koliko časa dnevno vaši 2-5 letniki gledajo TV?
darja72



15 minut (25%)

1 uro (39%)

več kot 2 uri (13%)

več kot 3 ure (4%)

nič (18%)


Število vseh glasov: 430

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!