|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vzglavnik za 2 letnika
12.7.2011 15:09:31   
PC Baby
našemu malčku sem danes kupila poušter, ker si že nekaj časa podlaga rokico ali igraćke pod glavo, med spanjem. v BC so mi svetovali 2 tipa, ampak oba sta nila zunaj 100% bombaž, notri pa 100% poliester. A res ni nič malo bolj naravnega priporočljivo za malčke?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vzglavnik za 2 letnika
12.7.2011 15:17:21   
enea
moji dve imata obe povštre iz pirinih lušin, no taveliki sem dobre 3 mesece nazaj zamenjala za ajdovega (ima noter ajdove lušine).Tavelika ima 8 let, tamala pa 3 leta, midva z mojim imava tudi iz ajde, moj ga ima tudi v kamionuuser posted image

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vzglavnik za 2 letnika
12.7.2011 19:05:28   
PC Baby
Enea, a je to napaka, ali je tvoja tamala res imela ob rojstvu 5.620?!!!

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vzglavnik za 2 letnika
12.7.2011 19:09:08   
enea
IZVIRNO SPOROČILO: PC Baby

Enea, a je to napaka, ali je tvoja tamala res imela ob rojstvu 5.620?!!!


user posted image user posted image  ne, ne, ni napaka

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vzglavnik za 2 letnika
12.7.2011 19:52:16   
PC Baby
O.
Svaka čast. Najprej mamici, potem pa še tamali user posted image

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vzglavnik za 2 letnika
12.7.2011 19:58:06   
enea
IZVIRNO SPOROČILO: PC Baby

O.
Svaka čast. Najprej mamici, potem pa še tamali user posted image


ja sej sedaj je pa ko ena hudajužna,.... kot ena kobilica, ji nobeden ne bi dal da je bila tako "velika",sej dolga je bila tudi, 57 cmuser posted image

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vzglavnik za 2 letnika
13.7.2011 10:13:30   
simonakr
Enea kje se kupi te povštre? Jest ga zase iščem user posted image


_____________________________

"Nihče ni nikoli tako visok kot tedaj, ko poklekne k pomoči potrebnemu otroku."

RDEČI NOSKI

19.2.2009 se je rodil naš škorček Larisa

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vzglavnik za 2 letnika
13.7.2011 10:15:27   
pety78
Jaz se tudi priporočam za mnenja o otroških vzglavnikih. Pa kaj priporočate za 6 letnika, ki se nenormalno poti med spanjem?



_____________________________



(odgovor članu simonakr)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vzglavnik za 2 letnika
13.7.2011 11:09:25   
enea
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Jaz se tudi priporočam za mnenja o otroških vzglavnikih. Pa kaj priporočate za 6 letnika, ki se nenormalno poti med spanjem?




na teh ajdovih se glava ne poti

se pa moram opravičit, ker sem pri mojem prvem postu malo zamešala stvari, tamala ima iz ajdovih lušin, tavelika in moj pa iz pirinih, jaz trenutno uporabljam dormeo memosan anatomsko oblikovan,..

ajdove male smo kupili TULE,jih naročiš in ti pošljejo

pa še o pirinih, čeprav mi nimamo teh, TULE

< Sporočilo je popravil enea -- 13.7.2011 11:12:53 >

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vzglavnik za 2 letnika
13.7.2011 12:38:01   
Abra
Kakšen pa je občutek na teh luščinah? Je trdo? Ti stalno neki šumi, ko glavo premikaš? user posted image user posted image

Moja 2,5 letnica se tudi ful poti v glavo, da je vse okrog mokro user posted image sem ji hotla kupit povšter iz svile, ki naj bi bil primeren ravno za take. Ima kdo kako izkušnjo?

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vzglavnik za 2 letnika
13.7.2011 15:12:13   
enea
IZVIRNO SPOROČILO: Abra

Kakšen pa je občutek na teh luščinah? Je trdo? Ti stalno neki šumi, ko glavo premikaš? user posted image user posted image



mene ne moti več, ko se enkrat navadiš, ne slišiš nič več, ni trdo, ker ni toliko lušin noter,...user posted image

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vzglavnik za 2 letnika
4.8.2011 10:29:37   
Shorty_
joj zame je pa bilo šumenje prehudo, da se samo premakneš ššššššš ššššš ššššškpššššš sem ga raje zamenjala.

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vzglavnik za 2 letnika
4.8.2011 10:38:14   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Jaz se tudi priporočam za mnenja o otroških vzglavnikih. Pa kaj priporočate za 6 letnika, ki se nenormalno poti med spanjem?




Glede vzglavnika nimam nasveta. Glede potenja (naš se je potil full, ampak res , ponoči sem mu podložila rjuho, počakal , da zaspi, umaknila rjuho, ga pobrisala in oblekla v spanju..) pa so mu pomagla ene homeopatske granule - imunostim in še ene...se ne spomnem..

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: vzglavnik za 2 letnika
4.8.2011 10:45:11   
pety78
Kje ste pa dobili te granule?

Drugače pa jaz tamalega, takoj ko zaspi, odkrijem. Pokrije se sam, ker tako želi. Potem mu dam pleničko na prsa, da pižamca ni mokra, če pa je že, pa da se malo posuši, pa lase mu 2-3x obrišem,  preden grem spat. Pod glavo tako ima zopet eno pleničko, pa še vzglavnik mu obrnem, preden grem spat. Katastrofa, no!
Če je fejst moker, ga seveda preoblečem. Revež, ga skoz drmam neki med spanjem. user posted image

Tako da bom res zeloooo vesela vsakega koristnega nasveta, ker to je že res malo nadležno.


_____________________________



(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: vzglavnik za 2 letnika
4.8.2011 11:05:10   
uškinamama
v MILJAH, oziroma Žavljah - Italija.

Nam je svetovala naša pediatrinja , ker sem ji najedala, da se poti ( saj veš, da je nočno potenje lahko znak tudi česa hujšega) , da naj se posvetujemo v tej lekarni. In res je zaleglo. Smo imeli kuro s tistimi , ki se ne spomnim imena 10 dni, z imunostimom 20 dni. Zdaj  se  ne poti deset_ino tistega kar se je prej.

http://www.farmaciaenandorra.com/eng/homeophaty/munostim.asp

< Sporočilo je popravil uškinamama -- 4.8.2011 11:08:49 >


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: vzglavnik za 2 letnika
4.8.2011 11:09:26   
pety78
Znak česa hujšega bi pa to še lahko bilo? Naš je tudi hitro moker, če je fejst aktiven.

Kako pa lahko pridem do teh granul? Rabim kak recept, ali so evrčki dovolj?

Pa hvala. user posted image


_____________________________



(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: vzglavnik za 2 letnika
4.8.2011 11:09:26   
Leela
pety, če greš homeopatu ti lahko predpiše granule tudi za take težave.

Moj skoraj 6 letnik se ne poti toliko, hoče pa spati gol, največ ima sp. hlače gor ali pa še te ne. zvečer ga moram s kremo namazat po telesu (dermatitis) in zato mu je vroče in noče pižame. tudi odkrit je celo noč.

< Sporočilo je popravil Leela -- 4.8.2011 11:13:18 >

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: vzglavnik za 2 letnika
4.8.2011 11:10:04   
Doll
V modiani kupilči .od aloe vere vzglavnik.
Full dober. prej se je mali potil kot da bi ga nekdo zalil z vodo,zdaj pa ničuser posted image

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: vzglavnik za 2 letnika
4.8.2011 11:12:11   
Leela
ja evrčke moraš pokazat, v naših lekarnah so tudi zdaj dostopna homeopatska zdravila. Sem brala, da v nekih lekarnah celo fermacevti svetujejo kaj in kako(se spoznajo na ta zdravila).


(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako ZARES pomagamo otrokovemu imunskemu s...
Antibiotike je pri zdravljenju otrok treba uporabljati smotrno, v omejeni količini in indikativno ter jih uporabljati iz...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?