čebele pod napuščem (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Oceania -> čebele pod napuščem (4.7.2011 8:19:00)

Danes je hčerka opazila, da imamo na frčadi gnezdo. Najprej sem mislila, da so ose in po spodletelem poskusu odstranitve sem ugotovila da so čebele. Kaj naj zdaj? A obstaja kakšen human način odstranitve, naj pokličem gasilce?




Čebel@ -> RE: čebele pod napuščem (4.7.2011 8:25:41)


IZVIRNO SPOROČILO: Oceania

Danes je hčerka opazila, da imamo na frčadi gnezdo. Najprej sem mislila, da so ose in po spodletelem poskusu odstranitve sem ugotovila da so čebele. Kaj naj zdaj? A obstaja kakšen human način odstranitve, naj pokličem gasilce?


kje?[sm=zmeden.gif]
jaz bi prej kot gasilce,poklicala kakšnega čebelarja




Oceania -> RE: čebele pod napuščem (4.7.2011 8:43:57)

Ja tako tudi jaz mislim. Lani smo imeli eno čudno situacijo. Čebele so rojile nad našo hišo, očitno so nekomu ušle in to je izgledalo kot v grozljivki. Vreme oblačno, nad hišo pa brenčanje in tak oblak čebel, da se je kar stemnilo.




Čebel@ -> RE: čebele pod napuščem (4.7.2011 12:52:28)


IZVIRNO SPOROČILO: Oceania

Ja tako tudi jaz mislim. Lani smo imeli eno čudno situacijo. Čebele so rojile nad našo hišo, očitno so nekomu ušle in to je izgledalo kot v grozljivki. Vreme oblačno, nad hišo pa brenčanje in tak oblak čebel, da se je kar stemnilo.


o kriza[sm=zmeden.gif][sm=smiley13.gif]...definitivno bi poklicala kakšnega čebelarja iz bližine in bi ti mogoče jih pomagal odstraniti




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (4.7.2011 14:48:26)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Doll -> RE: čebele pod napuščem (4.7.2011 19:39:02)

metulj se prekleto motiš. Pred leti sem imela najmanj 20 "gnezd" na balkonu. Same so si naredila. Rešila sem se jih tako da sem čakala [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] da gredo po opravilih ,ko so šle sem vse pošpricala s sprejem proti mrčesu,strgala dol in vrgla v smetje. Od takrat nimam nobenih težav,par dni so se vračala ,ampak ker niso imele kam it so pač šle drugam




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (4.7.2011 22:36:25)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Stran: [1]