polnilec za prenosni dvd (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


nia5 -> polnilec za prenosni dvd (1.7.2011 10:50:16)

Čao, šla bom v noro pamet z iskanjem polnilca za prenosni dvd predvajalnik, zato vas prosim za kakršno koli informacijo in pomoč. Moja malička je žalostna, ker je že nekaj dni brez dvd-ja, ker je polnilec hin, jaz pa sem že celi net pregledala in ne najdem polnilca, magari rabljenega. Se komu sanja, kje bi ga lahko našla ( firma je Gran Prix, model PTV 285 DVB-T), sem pa iz štajerskega konca. Za vsak info najlepša hvala [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




*bubi* -> RE: polnilec za prenosni dvd (2.7.2011 14:44:03)

To je hofer? Pa saj polnilec ni nič posebnega (navaden okrogel priključek), po moje bi šel kak univerzalen. Glavno, da ima enako pretvorbo napetosti. Nesi DVD s polnilcem v kak BigBang in vprašaj, če bi šlo.

Jaz ne vem, kateri model točno imam (tudi Grand Prix), ampak na polnilcu piše Swithing Mode Power Adapter, kar pomeni, da je res samo pretvornik napetsoti in ne rabi biti original. Glavno da je output 9V - 1A (tako piše na mojem).  




nia5 -> RE: polnilec za prenosni dvd (16.7.2011 13:15:02)

Hvala za info, sicer pa sem ga kar kompletno nazaj poslala, ker je še bil pod garancijo.




luka jan -> RE: polnilec za prenosni dvd (17.7.2011 15:49:02)


IZVIRNO SPOROČILO: nia5

Hvala za info, sicer pa sem ga kar kompletno nazaj poslala, ker je še bil pod garancijo.


A, celo to, še v garanciji. Potem pa itak nimaš kaj študirat, naj ga popravijo kot vejo in znajo. Načeloma pa glede teh stvari z njimi ni problem, al zrihtajo al pa vrnejo denar.[sm=smiley1.gif]




Stran: [1]