RE: Kateri voziček!?! (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


mateja s. -> RE: Kateri voziček!?! (25.7.2011 12:26:05)

hvala,mal sem še neizkušena in določene stvari mi še niso najbolj jasne.




Anonimen -> RE: Kateri voziček!?! (25.7.2011 12:48:43)

Saj bo [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley2.gif[/image]




MAMI 4 -> RE: Kateri voziček!?! (26.7.2011 8:44:52)

mateja- jaz sem imela Chicco trio (sicer star model -kupila pred 6 leti, je pa ostal isti sistem in kvaliteta). + je, da je zelo lahek, ker se športni del zloži kot marela je zelo praktičen (tudi za v prtljažnik), košara velika, pralna udobna (- da je da je predel kjer je glavica malo visel navzdol- imel pa je možnost dviga vzglavja, tako, da smo s tem uredili), jajček malo neroden za novorojenčka (sem dala tetra plenico zavito okloi glavice). Če primerjam z današnjimi modeli (napihljive gume) je slabše vodliv (predvsem se pozna na makadamu (eno kolo mi je med vožnjo pri drugem otroku odletelo...). Tako, da jaz imam doma še košaro (jo bom imela v dnevi sobi za dnevni počitek), jajček bom imela v avtu ali za rezervo in kupila bom Baby boom voziček (če si ne premislim...je bolj vodljiv, cena 350 eur komplet). Čeprav mi je ponudila prijateljica športni del (moj je uničen) od Chiccota...
Upam, da ti info. pridejo prav. Sicer pa za enega otroka, bi tudi Chicco moral lepo zdržati.




mateja s. -> RE: Kateri voziček!?! (26.7.2011 23:23:36)

Mami4 najlepša hvala za informacije!Si mi dala res lepo idejo z Baby boom,mi je kar hud in me je začel zanimati.Kako so kaj testi?Me pa še samo nekaj zanima,ali BABY BOOM lupinica paše na isofix,oz. avtofix?Tega nisem zasledila na oglasu.Hvala,lp




Anonimen -> RE: Kateri voziček!?! (27.7.2011 7:01:06)

ne nepase.
Samo daj raje kupi maxi cosi lupinico. gre na isofix podstavek, ena najbolj varnih je, pa se otroka bos imela lahko dolgo v njej, ker je najvecjih na trziscu.




mateja s. -> RE: Kateri voziček!?! (27.7.2011 12:32:44)

Saj to sem mislila.Nekdo mi je že drugo varianto predlagal,da kar maxi cosi avto sedež kupim do 18kg,kateri ima možnost ležečega položaja kot lupinica.Itak pa teh stvari brez isofixa se sploh ne grem,ker kot vsi želim maksimalno varnost za otroka.
Res hvala za nasvete in ideje![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]