|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dobili smo prvi zob
18.8.2005 20:35:00   
MonikaPon.
Danes (pri 12ih mesecih) smo dobili prvi zob, enko spodaj desno. Ne morem čisto zagotovo reči ampak se mi zdi, da je tudi leva enka že čisto malo ven pokukala.

V bistvu sem pa hotela napisat to, da ni bilo čisto nobenih problemov. Ni imela povišane temperature niti sitna ni bila čisto nič. Vem, da kakšne mamice že v naprej skrbi kako bo, ko bodo rasli zobki zato naj povem, da ni nujno vedno hudo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Dobili smo prvi zob
18.8.2005 20:38:45   
Anonimen
:bravo::bravo:
super! dons same lepe novice!
še to ti povem da je zobenje pri otrocih lahko čist neboleče. naša ma pr 13. mescih 16 zob in tut za enga nismo vedl kdaj je vn pršu, tko da če pri prvih ni blo problemov vrjetn tut pr drugih nau :zmeden: UPAM! :)

lp, lara

(odgovor članu MonikaPon.)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Dobili smo prvi zob
18.8.2005 20:55:12   
urši*
:bravo::bravo::bravo:
mi ga še čakamo, vsak dan mu najprej pogledam , če je že kaj pokukalo na plan:)
včeri sem bla pa sto procentna da je zuni, pa je bila samo neka bela smetka na dlesni:)-:ups:
no pa mirno izraščanje zob še naprej

lp

(odgovor članu MonikaPon.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Dobili smo prvi zob
18.8.2005 21:07:18   
pipica
o punce, moj sinko pa je tko bogi. Star je komaj štiri mesece, pa sta mu že dva zobka pokukala ven, oba spodaj. Kar naprej jamra, pa jokca, pa se zbuja med spanjem, tko da je pr nas kar pestro. Vse štiri mesece je imel hude krčke, pol sem si pa mislila, da so se bolečine končno prenehale, pa glejga zlomka "zobka "

Lepo da nekateri otroci dobijo zobke brez bolečin.

(odgovor članu MonikaPon.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Dobili smo prvi zob
18.8.2005 21:53:37   
pegy
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu MonikaPon.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Dobili smo prvi zob
18.8.2005 21:58:56   
Martina8
O čestitke!:bravo:
Mi smo tud dobil pri enmu letu dva spodnja zobka in morm rečt da jo ful matrajo dlesni,kar se pozna pri spanju ponoč in pri hranjenju, ker bi tamala rada sama kaj grickala, pa nima s čim!:)-
ma sej bo..
lp tinka:rozica:

(odgovor članu MonikaPon.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Dobili smo prvi zob
19.8.2005 14:38:54   
kaly
Bravo...:bravo:

(odgovor članu MonikaPon.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





POZOR: Previdno s fiziološko raztopino in ...
Prepogosto izpiranje noska s fiziološko raztopino in uporaba med mamicami priljubljenega nosnega aspiratorja prinese tud...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?