nočno dojenje 8 mesečnice (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


lipikica -> nočno dojenje 8 mesečnice (19.6.2011 10:52:37)

zanima me ali še zmeraj dojite vaše 8 mesečnike? naša se je od začetka zbujala 2x za jesti in je še vedni isto. ne vem koliko poje oz ali je lačna ali je to le crtanje. z dudo je pa ne morem pretentat. mislim da bi bil počasi čas da nehava jesti ponoči, kakšen nasvet kako naj naredim= ?




Najaa -> RE: nočno dojenje 8 mesečnice (19.6.2011 13:42:55)

Sem dojila ja. Pri 8m le še rabijo, če se zarad tega zbujajo.




Urshy78 -> RE: nočno dojenje 8 mesečnice (19.6.2011 14:09:28)

jaz tudi mojega 7,5 mesečnika še dojim ponoči, če se zbudi in začne jokati.




koala -> RE: nočno dojenje 8 mesečnice (19.6.2011 14:15:03)

Sem ga dojila, pa se je zbujal velikokrat. Meni je bilo lažje otroka podojit in je nazaj zaspal v 5 minutah, kot pa ga tulečega nosit pol ure, ker pomiril se brez dojke itak ni.




Zoja Lara -> RE: nočno dojenje 8 mesečnice (19.6.2011 17:17:39)

Jaz sem svoja dvojčka dojila ponoči nekje do njunega 1 leta oz. sta bla že nekje 1 leto in 2 meseca. Pol sem pa rekla dovolj, najorej sem ju samo vzela iz posteljice malo pocartala in dala nazaj spat. Malo sta še jokala, mogoče ca. 5 min nato sta zaspala. Po 1 tednu pa ju nisem več vzela iz posteljice, ampak samo poožala po laskih. Potem pa sta čez par dni spala celo noč[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Roberta69 -> RE: nočno dojenje 8 mesečnice (20.6.2011 21:25:57)

Jaz svojega 7,5-mesečnika ponoči še dojim. Sicer ne vem kolikokrat, ker leži zraven mene in niti ne porajtam preveč, kdaj se doji, ampak mislim, da običajno ne več kot 1-2 x na noč. Jaz mislim, da otroci, sami nehajo, ko ne rabijo več. Za dude pa tako in tako nismo [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image].




pikapolonice -> RE: nočno dojenje 8 mesečnice (20.6.2011 21:36:31)

Jaz sem jo dojila do približno 8 meseca tudi po petkrat na noč pa mi je bilo potem dovolj že vsega, ker sem bila čisto izčrpana. Se pa mi je smilila, da bi jo pustila jokat. Po nasvetu znanke, da naj kakšen teden skrbi ponoči nekdo drug zanjo je mala po enem tednu začela spati celo noč. Prvo noč je baje malo jokala, drugo noč ji je dala dudo jo božala po glavici in je zaspala in tako do enega tedna, ko je prespala noč. Tako se sedaj dojiva zjutraj in zvečer preden zaspi in je prav super, ko sva tako obe naspani in zadovoljni.




lipikica -> RE: nočno dojenje 8 mesečnice (21.6.2011 22:13:22)

počASI MISLIM DA BO DOVOLJ TEGA DOJENJA, KER MISLIM DA NITI  NI LAČNA, MOGOČE ZA ENKRAT JE, MA VEČ PA NE, KER NAREDIM TAKO DA PAR X POVLEČE, JO DAM NAZAJ V POSTELJO IN SPI NAPREJ. TAKO DA OČITNO GRE BOLJ ZA V+CRTANJE......MISLIM DA BO TREBA NEKAJ NAREDITI.




nananaja -> RE: nočno dojenje 8 mesečnice (22.6.2011 11:39:45)

Ravno okoli 8 mesecev je bila stara tamala, ko sem ji nehala ponujat, ker očitno ni bilo več hranjenje. Je pa en mesec rabila, da se je sprijaznila, da se ponoči spi.




Stran: [1]