Kako postaviti posteljo? Sever-Jug (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Ekaz -> Kako postaviti posteljo? Sever-Jug (14.6.2011 12:28:31)

Kmalu bomo morali za našo punčko zamenjati posteljo in preurediti sobo - večja postelja, miza,...Ste pri opremljanju pozorni na postavitev npr. postelje? Včasih je veljalo, da mora biti vzglavje na severno stran. Pri nas sta oči in mami imela tako. Bili smo prepričani, da imamo pravilno (no, s tem nismo obsedeni, vendar, ko je pogovor nanesel na to temo, smo bili nekako zadovoljni). Ko je oči zbolel za rakom, smo na koncu poskusili čisto vse - tudi bioenergetika iz Kočevja, ki je rekel, da je njuna spalnica povsem nezdrava, da za glavo "teče nekakšna voda".....Ne bi si rada kasneje kdaj očitala...Prosim za vaše izkušnje. Hvala. 




eva1 -> RE: Kako postaviti posteljo? Sever-Jug (14.6.2011 12:34:08)

Jaz sem dala premerit prostor predno sem kupila novo sobo...je pa zanimivo..meni je gospod rekel, naj se postavim v en kot in diham, in v drugi, in tretji..pa sem sama povedala kje mislim da je najbolje(in tam je tudi po izmeritvah bilo najbolje), isto sem kasneje rekla možu in sestri, ter mamici in so vse rekle, da po njihovem je tam najboljši prostor(pa pojma niso imeli, ker jih ni bilo zraven ko smo opravljali meritve)! Res zanimivo! Baje vodni tok ni ful škodljiv, najbolj je baje škodljivo ležanje na hartmanovi mreži(oz tam kjer se mreža seka) in na prelomnicah, če sem jaz kej prav razumela! 




Stran: [1]