katero dieto (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


titania -> katero dieto (11.6.2011 23:15:51)

priporočate in zakaj?




majakla -> RE: katero dieto (12.6.2011 0:15:44)

Priporočam "manj jej" dieto, ker deluje.  [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




luka jan -> RE: katero dieto (12.6.2011 0:33:05)


IZVIRNO SPOROČILO: majakla

Priporočam "manj jej" dieto, ker deluje.  [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]


Točno ta, zraven pa še veliko gibanja in rezultati bodo tu.[sm=smiley1.gif][sm=bravo.gif]




Felicita -> RE: katero dieto (12.6.2011 8:37:12)

tut jest sm za 'manj žri, več migej' dieto. če si bolj lene sorte že 'več migej' da zelo dobre rezultate zelo hitro (govorim iz lastnih izkušenj).




josephine27 -> RE: katero dieto (12.6.2011 10:20:54)

sama priporočam bolj jej zdravo v smislu da izbiraš zdravo prehrano, ki nima preveč sladkorja, soli, maščob... potem pa tud jej manj. odvisno kakšne prehranjevalne navade imaš zdaj. gibanje pa v vsakem primeru pomaga.




urška -> RE: katero dieto (12.6.2011 13:58:41)

GI dieta. Preberi knjigo GI dieta - hujšajmo z veseljem. Stvar v bistvu ni dieta ampak je način zdravega prehranjevanja, ki ga lahko "furaš" celo življenje. Rezultati pa so, definitivno.




Spark -> RE: katero dieto (12.6.2011 20:00:34)

Meni je pri vsem tem teorija kristalno jasna, ampak na praksi vedno padem.




posh -> RE: katero dieto (12.6.2011 20:39:18)

Za lene obstaja nož.




TomTaylor -> RE: katero dieto (13.6.2011 5:32:09)

Nobena dieta. Samo nekaj zdrave pameti in nekaj zmernosti.




Peli -> RE: katero dieto (13.6.2011 14:06:44)

Najprej potrebuješ VOLJO, potem pa kot so že pisale predhodnice, "manj žri", pa več gibanja.
Jest trenutno nimam volje, tko da nič še ne bo... :(




jagoda77 -> RE: katero dieto (13.6.2011 14:12:18)


IZVIRNO SPOROČILO: titania

priporočate in zakaj?



prvo se je treba v glavi odločit, kaj bi rada in če si za to pripravljena narediti marsikaj oz. se potruditi
potem se ne lotiš diet, ampak že ne vem kolikokrat rečeno... jesti 5x na dan, zmanjšati vnos sladkorja, maščob in hidratov in predvsem aktivnosti... aerobika, fitnes, tek, kolo.... pa to ne tako malo ležerno, ampak intenzivno in ne pričakovat rezultate v enem mesecu.... hujša se vedno na dolgi rok, ker s tem ko spremenimo način življenja, se izgubljeni kilogrami ne vrnejo, z dietami je pa tako, da so jojo efekt... ko neham in preidemo na "star" način prehranjevanja, pridobimo še 1x več kilogramov....




november2010 -> RE: katero dieto (13.6.2011 14:12:50)

kot so že ostale rekle: dieta jej po pameti, jaz pa bi zraven še ma montignaca dodala. :)




malabiba30 -> RE: katero dieto (13.6.2011 16:09:13)

bom napisala isto kot predhodnice :-)

manj in večkrat jej (5 obrokov na dan ) in gibaj....
je pa potrebno v začetku res veliiikoooo volje...če ti pride to v kri, potem si pa zmagala.

rezultati pa so definitivno opazni - govorim iz iskušenj - dala z pravim prehranjevanjem in gibanjem dol skoraj 12kg, mi je bilo pa v začetku zeloooo težko (ne zaradi hrane, ampak zaradi vsakodnevnega gibanja), danes pa si ne predstavljam dneva, da ga nebi zapolnila z vsaj pol ure rekreacije [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




koala -> RE: katero dieto (14.6.2011 9:06:56)

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

tut jest sm za 'manj žri, več migej' dieto. če si bolj lene sorte že 'več migej' da zelo dobre rezultate zelo hitro (govorim iz lastnih izkušenj).



Ta najbolj učinkuje!!!!!!!!!!!!!!




titania -> RE: katero dieto (14.6.2011 10:32:14)

hvala za nasvete :) Sej to mi je že jasno manj - olj zdravo jej + gibaj.
Sam js bi rada neki na papirju, da me bo vedno spominjalo - opominjalo kaj lahko, kaj ne smem, kaj moram.. :)




urška -> RE: katero dieto (16.6.2011 9:33:33)

IZVIRNO SPOROČILO: titania

hvala za nasvete :) Sej to mi je že jasno manj - olj zdravo jej + gibaj.
Sam js bi rada neki na papirju, da me bo vedno spominjalo - opominjalo kaj lahko, kaj ne smem, kaj moram.. :)



še enkrat: preberi knjigo GI dieta - hujšajmo z veseljem. Gre za zdrav način prehranjevaja, ki ga komot furaš celo življenje (pri vsej familiji), hkrati pa je knjiga polna nasvetov kako zgubljat kilograme.




Najaa -> RE: katero dieto (16.6.2011 10:29:23)


IZVIRNO SPOROČILO: titania

hvala za nasvete :) Sej to mi je že jasno manj - olj zdravo jej + gibaj.
Sam js bi rada neki na papirju, da me bo vedno spominjalo - opominjalo kaj lahko, kaj ne smem, kaj moram.. :)



Sej si lahko napišeš na list z velikimi rdečimi črkami - JEJ 5X NA DAN IN TO ZDRAVO. In si nalepiš na hladilnik. [sm=smiley36.gif]
Resno, ali pa malo pobrskaj po netu in si napiši jedilnik za 14 dni, zdravo hrano. Meni najbolj odgovarja ločevanje, pa ne ločujem čisto po dieti, ampak pri obrokih pa. Da se moraš izogibat sladkarij in bele moke kolikor se da, ti je pa verjetno jasno.
Pa danes se lahko postiš po luni, boš vidla kako super se boš jutri počutila. [sm=smiley1.gif]




Raho -> RE: katero dieto (17.6.2011 9:59:53)

Nobeno. Pomembno je le to, da več migaš in si s tem okrepiš bazalni metabolizem (tako telo tudi v mirovanju pokuri več kalorij - če je le-ta višji) ter da ne ješ po 19.00 uri oziroma se po 16.00 uri izogibaš ogljikovih hidratov. Aja - pa da imaš na dan 5 obrokov.




TomTaylor -> RE: katero dieto (17.6.2011 10:21:44)

O, Raho!




Raho -> RE: katero dieto (17.6.2011 12:12:22)

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

O, Raho!

O, TT!




Stran: [1]