a kdo pozna (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Spark -> a kdo pozna (11.6.2011 10:45:18)

To spletno stran http://www.ioffer.com/
Je že kdo kaj naročal? Kakšne so izkušnje?




Getreal -> RE: a kdo pozna (11.6.2011 19:23:03)

Jaz sem. Ful ful ful bodi previdna. Zavedaj se da so vsi artifakti ponaredki, neglede na to kaj ti prodajalec zagotavlja. VSI. (ok razn tisti, ki so pač dragi in stanejo tolk, kot če bi jih kupla v navadni trgovini [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image])

1. primer: Kolegica je naročila uggice in ni bila pozorna. Naročila jih je od nekega nepreverjenega trgovca (vedno poglej kolko časa že ima profil - tisti, ki ga majo manj kot leto ali dve so malo riskantni). Alora tipo je bil prijavljen cca 2 dni, ko je naročila čevlje in seveda je blo vse skupaj nateg. Denar je pobral, čevljev pa ni blo od nikjer. Ko mu je hotla pisat pa je že zbrisal profil in izginil neznano kam. Na srečo je uporabila paypal, tko da so ji denar povrnili.

2.primer: Jaz sem si naročila fake chanel očala za 20€. Bla so carinjena seveda, ker so s poštnino iz Hong Konga šla čez 22€. Prodajalec je obljubu, da bo napisal nižjo vrednost blaga, pa ni. Tko da sem pol s carino vred pršla na cifro, ki je sicer nikol ne bi dala za fake očala.. Aja pa še obljubil mi je črno škatljico za očala, dobila pa sem belo.. tolk o tem.

Če potegnem črto - tolk kot se drkaš z vsem skupaj (zbijanje cene, iskanje boljšega ponudnika, pregovarnjanje, ko pride k tebi napačna stvar s tem da večina trgovcev ne zna po angleško več kot "yes my friend",  etc.) greš raje v H&M in kupiš karkoli že pač rabiš tam in po moje te pride manj stat in manj časa porabiš kot na iOffer.. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Felicita -> RE: a kdo pozna (11.6.2011 19:37:16)

če so ponaredki bodi sploh pozorna, ker se zna zgodit, da ne pride zadeva čez carino (zaplenijo in uničijo, ne dobiš povrnjenega denarja).




Getreal -> RE: a kdo pozna (11.6.2011 20:07:17)

jap to kar je napisala Felicita je tudi res - sem pozabla omenit. Sploh kkšna taka roba, ki je ful popularna in jo ljudje ful naročajo (recimo Uggice).. Te takoj pogruntajo.




luka jan -> RE: a kdo pozna (11.6.2011 21:13:20)

Tu je res potrebno bit previden.

Poznam enega ki je s Kitajske naročil iPfona in je le ta bil fake, seveda je bila tudi cena temu primerna. Vzel jih je nekaj komadov, zase pa še za par kolegov in potem so ga samo poklicali s carine da je telefon ponaredek, da so ga uničili in to je to.[sm=smiley13.gif]

Če že naročaš je bolje da naročiš eno malo količino, ker si res lahko ob veliko denarja. Enkrat je bil na to temo en dober prispevek, pa mislim da je šlo za uggice, te so res na tapeti.





J.L. -> RE: a kdo pozna (12.6.2011 19:08:14)

wau kakšne nore cotke!!!




J.L. -> RE: a kdo pozna (12.6.2011 19:10:57)

pozna katera za kakšno zaupanja vredno stran, kjer imajo podobna oblačila za nizke cene in dostavljajo v SLO?




Spark -> RE: a kdo pozna (12.6.2011 20:01:46)

Jaz sem čisto navdušena nad vsem, full bi imela. Mi je jasno da niso originali. Samo zaupanje,...




J.L. -> RE: a kdo pozna (12.6.2011 20:33:09)

tiste ki ste izkušene...
sem preverila rating enga prodajalca. če prav razumem, je prodal že več kot 1000 izdelkov v 61 držav in je na strani že več kot 3 leta?! torej je zaupanja vreden? kakšna pa je poštnina za cotke pri enem in istem prodajalcu?
in najboljša varjanta za, da te nemorjo nategnit pri plačilu?

I've sold 1194 items to 61 countries with a rating of 98% I've been selling on iOffer for over 3 years My last login was about 4 hours ago




J.L. -> RE: a kdo pozna (12.6.2011 20:33:49)

IZVIRNO SPOROČILO: Spark

Jaz sem čisto navdušena nad vsem, full bi imela. Mi je jasno da niso originali. Samo zaupanje,...

si e vedno pasem oči na oblačilih:) če boš imela pogum naročit mi javi izkušnjo...




hmm... -> RE: a kdo pozna (12.6.2011 20:55:09)

IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

wau kakšne nore cotke!!!



Meni so oblekce norooooooooooo lepe.




J.L. -> RE: a kdo pozna (12.6.2011 21:14:47)

IZVIRNO SPOROČILO: hmm...

IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

wau kakšne nore cotke!!!



Meni so oblekce norooooooooooo lepe.
meni je všeč prav vse! samo ni mi jasno kako to, da zgleda povsem enako kot orginal?!





Stran: [1]