|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zategovanje glavice nazaj
18.8.2005 9:52:57   
Barči78
Ojla,
Zanima me, če katera od vas vozi svojega otroka na fizioterapije, ker tišči glavico nazaj in na trdo steguje nogice?
LP, Barči
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zategovanje glavice nazaj
18.8.2005 10:01:25   
SISI25
Moja dva sta jo oba zategovala. Pa mi je tam pokazala samo kako se otroka nosi... KAr smo že itak prej vedeli. Sta pa kar naenkrat sama nehala.

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zategovanje glavice nazaj
18.8.2005 10:04:34   
vrtnica777
ja tudi mi smo bili .... mi je pokazala vaje, ena izmed njih je bila da mora biti otrok čisto skupaj kot v trebuhu, se mi je moj mali zasmilil in tega nismo delali... čez en mesec smo imeli pregled in je fizioterapvtka rekla da se vidi da smo izvajali vaje ker se je tako popravil... sedaj smo stari 6 mesecev in je zopet začel glavo nazaj dajati ampak sedaj iz radovednosti. ne sekiraj se to samo mine...:sloncek:

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zategovanje glavice nazaj
18.8.2005 10:05:06   
vrtnica777
aja si mogoče pomislila da dela to iz trme....

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zategovanje glavice nazaj
18.8.2005 10:09:03   
Barči78
Res je, da je to bolj očitno takrat kadar joka, vendar še ni stara 3 mesece, tako da ne vem če je že trmasta. Ko jo oblačim in jo dam na bok se hoče obrniti na trebuh, vendar to tako, da glavico potegne čisto nazaj, da jo komaj zadržim. Potrebna bo telovadba, pa me zanima kako se to hitro poštima. Rada pa tudi vziguje ritko.
LP, Barči

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zategovanje glavice nazaj
18.8.2005 10:16:04   
vrtnica777
ja meni so pokazali nekaj vaj npr. da otroka pestuješ tako kot je bil v času nosečnosti v trebuhu, to se pravi noge prekrižaš, roke tudi in ga z glavo potisneš proti trebuhu in ga tako pestuješ, ta je najboljša, samo če ti bo otroček hotel ostati v takem položaju...

druga je da se vsedeš na pojstlo, nasloniš nazaj in noge skrčiš, svojega otročka pa položiš v sedeči položaj na svoj trebuh da je tudi malo bolj skupaj (v obliki loka)

to je baje najbolje da preneha glavico tiščati nazaj, saj jo tudi ne more ker ima zadaj oporo, važno je samo da ji daš vedno neko oporo za glavico, da je ne more dat nazaj, naj se ti ne smili, brado mora imeti čimbolj pri prsih)

no upam da sem malo pomagala;)

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zategovanje glavice nazaj
18.8.2005 10:54:11   
Barči78
Dali bomo vse od sebe, da ji pomagamo, hvala za nasvete.
LP, Barči

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?