Hemeroidi in Hadensa (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


klekla -> Hemeroidi in Hadensa (7.6.2011 7:50:17)

Pozdravljeni

Čeprav vem da se je v tem že veliko pisalo imam vseeno eno vprašanje. Imam namreč hemeroide in sem si kupila mazilo Hadensa. Zanima me po koliko časa naj bi hemeroidi izginili mažem se vsak dan po 3x nekje 14 dni ampak jaz kadar grem na veliko potrebo imam še vedno dve bulici. Potem ko se namažem je pa spet OK. Potem me pa še zanima ali se namažem samo po bulicah ali si moram kremo dati tudi v zadnjico ( glede na to da sem zraven dobila tudi neko palčko za dodajanje v zadnjično odprtino ).

Za vse odgovore se vam že v naprej lepo zahvaljujem.

Kaja




Anonimen -> RE: Hemeroidi in Hadensa (7.6.2011 11:06:43)

joj, ti hemeroidi tečni...poznam. treba si je globinsko mazati, ampak mene so vedno tako bolel da nisem zmogla kaj dosti globoko nardit[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]. hm...kako dolgo traja?   če popolnoma izginejo nevem, lahko pa zadevo precej omiliš, če poskrbiš za dobro prebavo ( mehko blato ) saj se takrat ne napenjaš in mučiš, kot pri trdem blatu, ki stvar močno poslabša.  




hmm... -> RE: Hemeroidi in Hadensa (7.6.2011 14:40:18)

Umivanje z mrzlo vodo na tem predelu.




urosz -> RE: Hemeroidi in Hadensa (8.6.2011 22:42:52)

Pozdravljeni.
Mene pa zanima, kje ste kupili Hadensa kremo.

Hvala lepa
Uros




klekla -> RE: Hemeroidi in Hadensa (9.6.2011 7:30:38)

Kupiti se jo da v lekarni v Avstriji, drugače sem jo pa naročila na internetni strani www.goldpharma.com






Stran: [1]