Morje - 3,5 meseca star otrok (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


suzanar -> Morje - 3,5 meseca star otrok (6.6.2011 22:17:20)

Pozdravljene,

potrebujem nasvet glede dopusta - na morje bomo šli s 3,5 meseca staro dojenčico. kupili bomo senčnik,
ko bo močno sonce bomo v apartmaju, v senci....kako pa je s kopanjem? A se lahko kopa v morju, a naj
kupim bazenček (sedela itak še ne bo)....

Prosim za nasvet




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (7.6.2011 1:26:38)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




naja17 -> RE: Morje - 3,5 meseca star otrok (7.6.2011 6:52:58)

Mi gremo danes za dva dni in moj mini je star lih 3 mesece in dober teden. Če bi bilo toplo, bi ga že zih namočila, ampak to rundo še ne. Konec meseca pa gremo v Dalmacijo in če bo toplo, ga bom ja, postopoma, če se ne bo prtožval, ga bom namočila. Drgač pa bazenček, bazeni ne....




josephine27 -> RE: Morje - 3,5 meseca star otrok (7.6.2011 7:55:26)

moj je imel 2,5 meseca ko smo bili prvič na morju. kopali ga nismo, smo pa pustili da je počofotal z nogami in z rokami po morju. itak ga moraš met v naročju. bazenček pa po moje pride v poštev šele takrat ko otrok lahko sedi. za tako male mora bit voda res zelo topla da jih lahko kopaš.





janapan -> RE: Morje - 3,5 meseca star otrok (7.6.2011 8:10:14)

Naša je imela na morju tudi 3,5 mesecev. V morje sem jo pomočila ampak je imelo morje takrat res ekstremne temperature 29 stopinj. DRugače pa itak tak majhen otrok nima ne vem kakšnega interesa za morje....mi smo jo pač kot običajno zvečer kopali, ko pa je bilo res vroče smo jo tudi podnevi....kar zunaj v banjici. Mi smo imeli visečo mrežo s sabo in jaz sem si jo lepo napela v senčko med drevesa ob obali in tam sva se s tamalo gugali....je blo rav fajn....toplo priporočam.




november2010 -> RE: Morje - 3,5 meseca star otrok (7.6.2011 8:13:52)

No, s tako majhnim jaz nikoli nisem bila na morju, sam v morje ga ne bi dajala, niti ne bi kupovala bazenčkov, ker po moje še nima smisla.... v kolikor se jaz spomnim mojih dveh pri tej starosti, sta itak več ali manj še spala (res pa je da mam jaz očitno zelo speče dojenčke :) )




Najaa -> RE: Morje - 3,5 meseca star otrok (7.6.2011 8:53:54)

Malo mu pa že lahko namočiš nogice, če bo vroče. Poleti pa fredov obroč in veselo v morje, bo užival.




tasa_m -> RE: Morje - 3,5 meseca star otrok (7.6.2011 8:56:52)

Naša je imela slabe 3,5 mesece, ko smo šli prvič in smo ji nogce namočli v morje, pol pa je bila predvsem v njenem bazenčku v senčki...

Tak da, fajn se imejte in uživajte!!




Peli -> RE: Morje - 3,5 meseca star otrok (7.6.2011 13:24:27)

Trimesečnega dojenčka jest še nebi dajala v morje, nogice namočit pa. V bazenčku ne vem kaj bi tak otrok delal. Važno je da je v senčki.




Stran: [1]