hlače !! (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


zofa -> hlače !! (6.6.2011 11:41:59)

Strašno rada bi imela ene hlače, ki so podobne kavbojkam, samo, da so spodaj ozke na patent po možnosti z gumbki na patentu, zgoraj pa normalne kot kavbojke, vendar ne aladinke, ki so zgoraj tako široke. Upam, da sem dobro razložila kaj si želim. Kje kupiti ?? Hvala !




malaMravljica -> RE: hlače !! (6.6.2011 11:58:38)

  ne vem ce mi bo hotelo pokazati slikco. Take hlace ima Esprit in so zelooo lepe. Poglej na stran od esprit, pod jeans in boyfriend look.
Sem jih pa videla se nekje, samo ne vem kje, vem sam, da zelo lepe.




TomTaylor -> RE: hlače !! (6.6.2011 12:34:54)



http://www.esprit.eu/?LKZ=SI&camp=SI_IC_GG_SB_40_001
A tole si mislila Mravljica? Sam to niso take kot jih želi..




J.L. -> RE: hlače !! (6.6.2011 12:39:27)

IZVIRNO SPOROČILO: zofa

Strašno rada bi imela ene hlače, ki so podobne kavbojkam, samo, da so spodaj ozke na patent po možnosti z gumbki na patentu, zgoraj pa normalne kot kavbojke, vendar ne aladinke, ki so zgoraj tako široke. Upam, da sem dobro razložila kaj si želim. Kje kupiti ?? Hvala !


to zanima tudi mene...




danee -> RE: hlače !! (6.6.2011 13:58:01)

Jaz bi tudi imela take hlače, pa ne vem kje naj jih iščem !?




pikica* -> RE: hlače !! (6.6.2011 14:33:21)

Tally Weijl.




Tutan -> RE: hlače !! (6.6.2011 14:40:57)

V Sportini sem nazadnje kupila takšne od Tally Welly (ali nekaj takšnega). Pa mi niso všeč, tako da se mi motajo po omari (v št.36, če koga zanima).




muco -> RE: hlače !! (6.6.2011 21:15:55)

Smo prečesali celo Supernovo pa nismo dobili takšnih hlač, potem pa jih je žena kupila v Taily Weily v E. Leclercu vizavi Supernove.




TomTaylor -> RE: hlače !! (6.6.2011 22:16:15)

IZVIRNO SPOROČILO: Tutan

V Sportini sem nazadnje kupila takšne od Tally Welly (ali nekaj takšnega). Pa mi niso všeč, tako da se mi motajo po omari (v št.36, če koga zanima).


ja, mene - nosim 36-38 odvisno od modela [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] . Se slišiva jutri preko ZS - zdaj šibam - se tamala joka..

Aja, a si bolj velika - namreč dostikrat imam težave velikost-dolžina. Imam 173 cm...




muco -> RE: hlače !! (6.6.2011 22:25:25)


IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: Tutan

V Sportini sem nazadnje kupila takšne od Tally Welly (ali nekaj takšnega). Pa mi niso všeč, tako da se mi motajo po omari (v št.36, če koga zanima).


ja, mene - nosim 36-38 odvisno od modela [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] . Se slišiva jutri preko ZS - zdaj šibam - se tamala joka..

Aja, a si bolj velika - namreč dostikrat imam težave velikost-dolžina. Imam 173 cm...



Ne skrbi, ti jih bo prodala moja žena ! Več kot enkrat se jih ne bo oblekla, ker so grde kot [sm=smiley35.gif],[sm=smiley11.gif]


[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




malaMravljica -> RE: hlače !! (7.6.2011 15:15:56)

Tom Tailor, ta stran od esprit ne odpre direkt linka, pa tudi na nemski strani teh hlac ni vec. Jih pa imajo, sem jih videla v trgovini, na lutki so bile in so res lepe. Pa ce se ne motim ima Benetton take, sam oni imajo pa pajaca oz sedaj je neka nova beseda zunaj, pac z zgornjim delom. Zudi lepe. Vem katere misli, so meni tudi vsec, sam jih nisem kupla, ker meni osebno se zdi, da rabis na to cevlje s tisto polno visoko peto, jaz sem pa bolj na nizkih cevljih zadnje case, ker tekam za malim kot nora.




Stran: [1]