Parkiranje v ZG (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


dana -> Parkiranje v ZG (6.6.2011 8:15:54)

Ker se čez 2 dni odpravljamo na koncert v ZG, me zanimajo parkirišča, ki so v bližni stadiona Maksimir. Če katera pozna mesto, so inf. dobrodošle.
Hvala[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Kerensa* -> RE: Parkiranje v ZG (6.6.2011 8:20:47)

Na severni strani (nasproti ZOO) in na južni strani Maksimira sta parkirišči.
Eno je tudi cca. 2 km naprej po Maksimirski cesti (če ti je do pešačenja [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]).
Južno, nasproti Maksimira, so bloki - tudi tam lahko parkiraš.

Za kaj več pa ne vem.




dana -> RE: Parkiranje v ZG (6.6.2011 8:28:41)

Kerensa, hvala.
A ti parkirišči, ki sta nasproti sta plačljivi? Ne bi rada kje "na črno" parkirala, da me bo ob polnoči čakalo kako sporočilo al pa celo obvestilo, da mi je pajk odpeljal avto.




Pinga -> RE: Parkiranje v ZG (6.6.2011 8:34:03)

Oj !

Tudi midva se odpravljava v sredo  na koncert Bon Jovija in naju tudi muči kje bova varno parkirala, pa da ne bo preveč daleč od Maksimirja.

Lp




Kerensa* -> RE: Parkiranje v ZG (6.6.2011 8:34:37)

Mi smo dobri dve leti nazaj parkirali pri ZOO in ni bilo plačljivo, kako je pa prav pri Maksimiru, pa ne vem. 




Dubraska -> RE: Parkiranje v ZG (6.6.2011 8:38:20)

Mi smo pa lani junija nasproti Zoo na parkirišču poleg maximira plačali parkirnino. Pa še kar zasoljeno je bilo. 




dana -> RE: Parkiranje v ZG (6.6.2011 9:06:33)

Sj mi smo bli tud ene 2 leti nazaj v ZG, ko smo šli v ZOO, pa smo avto tud tam nek v bližini pustil na enem neurejenem parkirišču.
Sam zdele, ko bo pa taka gužva, pa mislim, da bi mogli bit že zjutraj dol, da bi se kaj tacga še dobil.
Ma men ni važno, če plačam, sam da bomo kar se da blizu stadiona, pa da ne bo bojazni, da bomo kaznovani za napačno parkiranje.




urška -> RE: Parkiranje v ZG (6.6.2011 9:23:37)

zato grem pa jaz z vlakom dol v sredo[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]

a bo res dež?[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




Pinga -> RE: Parkiranje v ZG (6.6.2011 9:35:29)

Dež ? Upam da ne, sem malo prej gledala vremensko napoved za Zagreb za sredo pa ne kaže nobenega dežja.

Kaj grete vsi že dopoldan ? Jaz še delam do 15 in grem šele potem.

Pa še to me zanima če slučajno kdo ve okvirni program in kako dolgo bo koncert trajal ?

Res se že ful veselim.

Lp




dana -> RE: Parkiranje v ZG (6.6.2011 9:37:35)

Dežja naj ne bi bilo. Je kolegica rekla da je na njihovi vremenski za sredo napovedano sonce.  
Jaz bom vseeno mela s seboj palerino, ker če bo tko kot pri nas, zna bit kaka ploha.

Urška, kako pa je z vlakom. Kdaj je odhod iz LJ in nato iz ZG? 




dana -> RE: Parkiranje v ZG (6.6.2011 9:39:51)

Pinga, jaz tud delam do cca. 14h. Potem pa domov še kaj pojest, ob 15.30 pa odrinemo.




urška -> RE: Parkiranje v ZG (6.6.2011 11:25:47)

jaz sem pri koncerti.net kupila aranžma se pravi karto+prevoz. bila je opcija za vlak ali bus. ker mi je enosavneje z vlakom smo se s prijateljicami odločile za vlak. iz našega kraja gre malo pred tretjo popoldan, predvidevam, da iz LJ kakšno uro in pol prej. mislim, da je to prav poseben vlak, ker pelje tud do železniške postaje maksimir. odhod od dol bo ob enih zjutraj. če lahko greš z vlakom pa mogoče najbolje, da kontaktiraš zgoraj omenjenega organizatorja prevozov.

predvidevam, da bo koncert končan okoli polnoči. sicer ne vem, kdaj je planiran začetek koncerta, ampak bon jovi pred deveto mislim,da ne bojo začel igrat. pa še neke predskupine so a ne? niti ne vem, kdaj bojo stadion odprli.

za kje pa imete karte? me jih imamo za golden circle[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




Pinga -> RE: Parkiranje v ZG (6.6.2011 11:51:32)

Midva tudi Golden circle !




mojca* -> RE: Parkiranje v ZG (6.6.2011 13:57:35)

punce, ob kolikoh mislite kaj bit že v zg?
ob kateri uri je sploh vstop na stadion?




maja&m -> RE: Parkiranje v ZG (6.6.2011 22:32:34)

Ponavadi je okoli Maksimirja v času večjih koncertov prava gužva in ludnica, zaprto ali polno....tako, da imejte več opcij kje parkirat. Če se ne motim, odprejo vrata stadiona ob 17.30.




Pinga -> RE: Parkiranje v ZG (7.6.2011 7:51:22)

Ja, na karti piše da vrata odprejo ob 17.30, začetek koncerta pa ob 19.45 uri.




mojca* -> RE: Parkiranje v ZG (7.6.2011 12:06:07)

punce, ali zna katera okvirno razložit, kako se pripeljati do maksimira/zooja?
peljem prvič in je baje od izvoza z avtoceste kar nekaj vožnje čez cel zagreb....a je dobro označeno s tablami? se orientiram za center ali kako?
hvala!





dana -> RE: Parkiranje v ZG (8.6.2011 7:49:27)

Mojca, najbolje da greš na google maps pa kar vtipkaj za pot od tvojega kraja pa do Stadion Maksimir. Ti lepo napiše potek poti in zemljevid. So vse ulice na tej shemi. Je pa res, da se kar nekaj časa voziš po ZG ko prideš iz AC dol. Pa glej, da ne zgrešiš odcepa. Mi smo ga takrat ko smo šli 1. v ZOO (po moji krivdi) in smo potem iskali po celem ZG ta park. 

Pa na tramvaje pazi ko boš enkrat v centru !




sončnica24 -> RE: Parkiranje v ZG (8.6.2011 8:17:30)

Vožnja z avtom po Zagrebu je prava umetnost, mi smo šli enkrat v živalski vrt pa smo meli garmina pa smo kljub temu zgrešili izvoz na avtocesti malo je garmin zadaj ostal in smo potem prevozli pol mesta pa tramvaj tu pa tramvaj tam pa krožni - uf, je kar velik zalogaj tako da je fajn met nekoga ki pozna Zagreb s sabo in najbolje da ta avto vozi.




mika -> RE: Parkiranje v ZG (8.6.2011 12:26:59)

da je fajn met nekoga ki pozna Zagreb s sabo in najbolje da ta avto vozi.


Drži. Mi smo šli v ZOO za 1. maj in nikjer nobene table. Na srečo oče pozna dobro Zagreb, tako da težav nismo imeli, smo pa gledali, če bi bil kje kakšen znak ...nikjer nobenega.

Aja, cena za prkiranje je pa bila smešno nizka.




Stran: [1]