Vanish (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


LERO -> Vanish (24.5.2011 19:59:34)

Partner mi je prinesel bel vanish prah za odstranjevanje madežev namesto rozastega. Jaz pa ga rabim za barvna oblačila. A je katera z belim vanishem odstranjevala madeže na barvnem?
Ja, pa še to. Jaz ga ponavadi dam kar v stroj.





AKP -> RE: Vanish (24.5.2011 20:26:37)

Ponavadi vse fleke odstranjujem z belim Vanishem. Ga vlijem na flek in dam takoj prat pa dobim skoraj vse fleke iz cot ven. Pazi edino, da daš takoj prat, ker ti drugače razbarva oblačila.




LERO -> RE: Vanish (24.5.2011 20:56:57)

Hudiča, razbarvanja me je strah. Najbolj kamot je, če dam kar eno merico v stroj, pa je. Namakam ne.





naomy -> RE: Vanish (24.5.2011 21:21:27)

Jaz pa ponavadi zlijem (roza) Vanish direktno na madež, pustila sem tudi že čez noč pa ne spravim vedno vsega ven. Res ne razumem zakaj ne grejo madeži ven... [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image] Gre pa največkrat za madeže sadja, čokolade, kakca,... na otroških oblačilih.

Kaj se je pri vas v praksi najbolje obneslo za odstranjevanje madežev??? HELP!!!!




blak -> RE: Vanish (24.5.2011 21:33:15)

IZVIRNO SPOROČILO: naomy


Kaj se je pri vas v praksi najbolje obneslo za odstranjevanje madežev??? HELP!!!!



Jaz sedaj uporabljam odstranjevalec madežev od Ariela. Z eno staro zobno ščetko ga nanesem na madež in malo po njem podrgnem. fliknem v stroj in, ko vidim, da je stroj vzel vodo in se ogrel (ponavadi na 60stopinj), ga ugasnem in pustim, da se perilo namaka. Tako pustim kar nekaj ur ali kar čez noč. Za zdaj se mi najbolj obnese ta način. Provala sem pa itak že nevemkoliko odstarnjevalcev madežev, a se mi zdi, da je najbolj finta v temperaturi vode in v namakanju.




Anonimen -> RE: Vanish (25.5.2011 10:58:46)

jaz uporabljam blink, ki se kupi v mulerju, lepo v vročo vodo namočim in pustim čez noč, ni važno ali je belo ali je pisano, pa sem do sedaj spravla vse dol. še celo madeže ki so bili stari več kot pol leta in že preprani in jih drugi preparati niso spravli dol. nikoli se mi ni nič prebarvalo ali pustilo madež.




zvezdica05 -> RE: Vanish (25.5.2011 12:16:02)

IZVIRNO SPOROČILO: naomy

Kaj se je pri vas v praksi najbolje obneslo za odstranjevanje madežev??? HELP!!!!



Ariel za odstranjevanje madežev + meglio. Pošpricam, malo zdrgnem in dam prat na 40. Vedno gre vse, čisto vse dol.




KATI321 -> RE: Vanish (25.5.2011 12:43:34)

Jaz pa kar navaden opal. Namažem po madežu, fliknem v koš za pranje in ko je določena vrsta perila na vrsti za pranje, operem. Imam pa doma tudi obadva venisha in ariel.




Sa.Ka -> RE: Vanish (25.5.2011 12:51:51)

Nikoli nisem imela problemov z madeži, ker sem kupila same take obleke, ki se perejo na 60°.  Če pa je že kaj bilo res težko za oprat, sem madež našpricala z meglio razmaščevalcem.





Stran: [1]