Kako velika naj bi bila vzmetnica? (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


optimizem -> Kako velika naj bi bila vzmetnica? (24.5.2011 10:19:04)

Zanima me mnenje o velikosti vzmetnice 80 x 134(to dimenzijo spravimo v sobo) za 3 letnico. Na tej velikosti naj bi spala kakšne tri ali štiri leta. Trenutno spi na velikosto 60x120.
Vsako mnenje bo dobrodošlo. Namreč kmalu pričakujemo še enega člana, ki bo zasedel njen prostor, ona pa dobi novo ležišče.




Nika v službi -> RE: Kako velika naj bi bila vzmetnica? (24.5.2011 10:28:57)

Hm, kaj pa vem, meni so to zdi precej majhno. Če bo spala še 3  4 leta, pomeni do njenega 6. oz. 7. leta starosti. Naša bo jeseni stara 6 in ima že zdaj preko 120 cm, če šteješ še vzglavnik, bi ji bila taka postelja mnogo prekratka. Širina ni problematična, dolžina pa po mojem je.




kristinaj -> RE: Kako velika naj bi bila vzmetnica? (24.5.2011 10:30:10)

meni se zdi dolžina 134 prekratka, če pomislim, da ima sedaj tri leta.. naša ima štiri pa ji je vzmetnica 130 skoraj prekratka, pa še v postelji z ograjico noče več bit. ne predstavljam si pa 6 letnice v postelji dolžine 134.

in na kakšni velikosti bi spala kasneje? oz. ne razumem zakaj tako dimenzijo in kasneje večjo... če imate možnost menjave sobe, vidva v manjšo, otroci v večjo naredite to sedaj....




Julija08 -> RE: Kako velika naj bi bila vzmetnica? (24.5.2011 10:31:36)

Jaz bom svojemu skoraj 3 letniku v kratkem uredila svojo sobico, ampak bo dobil kar normalno posteljo 200x90, ker se mi zdi brezveze čez par let kupovati še drugo.
Mi imamo mansardno in bo itak treba sobico izdelati po meri, ampak bo že taka mladinska...potem bom pa dodala kakšne detalje, da mu bo bolj všeč...




pety78 -> RE: Kako velika naj bi bila vzmetnica? (24.5.2011 10:39:33)

Uf, absolutno premalo. Naš skoraj 6 letnik še trenutno spi na dolžini 160, pa mu je na knap. Saj ne, da je tako velik, ampak spi pa tudi ne od roba do roba.
Smo pa v fazi kupovanja nove sobice za dva, bosta pa jogija kar klasične dimenzije.




Paštetka -> RE: Kako velika naj bi bila vzmetnica? (24.5.2011 10:44:17)

kako misliš, da to dimenzijo spravite v sobo? a večja ne gre noter? kaj boste pa potem po treh letih?

Kar se tiče stroškov je itak boljše, da kupiš raje večjo, kot pa si po treh letih delaš spet stroške.

Za moje pojme je to definitivo premajhna postelja. Moja dva imata posteljo 140 x 200. in to od 3. leta naprej.

Spanje je zelo pomembno in, če otrok nima placa in se skoz nekam buta med tem, ko se obrača med spanjem, se ne more glih ne vem kako naspati.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (24.5.2011 16:04:05)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




optimizem -> RE: Kako velika naj bi bila vzmetnica? (25.5.2011 8:19:40)

Hvala vsem za odgovore.
Sva se včeraj pomenila in naredila sklep, da ji kupiva jogi dimenzij 90x200.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (25.5.2011 9:32:00)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Stran: [1]