|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zamenjam
25.5.2011 7:48:39   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Hmmm... če dovoliš fotografiranje (sebe, postopka izdelave torte, slaščičarne same itd.), potem bi se pa, v zameno za en veeelik kos mnjamsi jagodne torte potrudila, da sestavim fotoreportažo z naslovom "Najboljša slaščičarna na Primorskem". user posted image


A v tak biznis si se ti to vrgla user posted image user posted image . No se bova zmenle, tortica te bo pa čakala user posted image


_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Zamenjam
25.5.2011 7:50:15   
Kerensa*
Nisem se ravno vrgla v fotografiranje slaščičarn user posted image , ampak v fotoreporterstvo pa.

Če mi pa tvoji šefi dajo še kakšen popust na torte v zameno za reklamo... I'm already there. user posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Zamenjam
25.5.2011 7:51:17   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Nisem se ravno vrgla v fotografiranje slaščičarn user posted image , ampak v fotoreporterstvo pa.

Če mi pa tvoji šefi dajo še kakšen popust na torte v zameno za reklamo... I'm already there. user posted image


user posted image , se bomo zmenli user posted image


_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Zamenjam
25.5.2011 7:52:40   
Kerensa*
Zmenjeno. user posted image

Za datum, kdaj bi mi uspelo priti na Kozino, te pa še obvestim. Ti mi pa tačas najdi kakšen zanimiv kontakt (odgovornega urednika ali kaj podobnega) od Primorskih novic oz. ostalih cajtngov, ki jih imate "tam dol". user posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Zamenjam
26.5.2011 8:30:47   
Kerensa*
Zvočniki Econo, sub-woofer in 4 mali, črno-srebrne barve, nazadnje, ko so bili priključeni, so delali.

DVD player, znamke Kiss, model DP-1100, z manjšo okvaro ("vratca" nagajajo), črne barve.

Zamenjam, kakor vse ostalo, za kofe ali pir. user posted image

Aja, pa sobno anteno, črne barve, delujočo, podarim - če ima kdo z njo še kaj za početi.


< Sporočilo je popravil Kerensa* -- 26.5.2011 8:31:18 >

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Zamenjam
27.5.2011 11:18:02   
Kerensa*
Airex blazina, rdeče barve, rabljena, vendar cela, za očistit', ker je stala v kleti.

Menjam za 2kg Barcaffeja ali 2x 6-pack Laško Club piva.

Na voljo do 31.5., prevoz uredite sami (sem v LJ - BTC).

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Zamenjam
27.5.2011 11:45:36   
picola1
u, to bi pa jst mela, če je še na voljo...

_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Zamenjam
27.5.2011 12:50:06   
Najaa
DVD še maš? Nam je crknu in bi rabla neki, da mi z risankami ne okupirata skoz rač.

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Zamenjam
27.5.2011 14:19:13   
Kerensa*
Picola - rezerviram zate?

Najaa - DVD ima manjšo okvaro. Če zna kdo od vas pogledati, kaj točno je sploh narobe...

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Zamenjam
27.5.2011 14:44:26   
katy83
Kerensa, si dobila moj mail? user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Zamenjam
27.5.2011 14:59:02   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Airex blazina, rdeče barve, rabljena, vendar cela, za očistit', ker je stala v kleti.
Menjam za 2kg Barcaffeja ali 2x 6-pack Laško Club piva.

Mater, bo zaloge kafeta. Konca sveta ne rabiš jemat tako resno.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Zamenjam
27.5.2011 15:01:18   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Picola - rezerviram zate?




Ja, prosim. Dobiš mail. Hvala. user posted image


_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Zamenjam
27.5.2011 20:34:01   
Najaa
Kerensa, če je okvara taka, da se zarad nje ne da gledat, pol ni treba. Naj ga kdo drug vzame. Namreč moj dragi zna vsega boga popravit, sam preden se spravi zraven, mi že brada zraste.

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Zamenjam
28.5.2011 9:08:48   
Kerensa*
Trenutno DVD playerja ne moreš normalno uporabljati (vratca za odpiranje/zapiranje se zatikajo, upam pa, da ni še kaj v notranjosti narobe - no, nazadnje ni bilo, kajti mi smo DVD player odklopili, ko nam je DVD ostal noter).

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Zamenjam
3.6.2011 14:48:09   
picola1
Ej, bejba...poslala sem ti mail pa mi ne odgovarjaš. A si ga sploh dobila? 

_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Zamenjam
3.6.2011 14:50:02   
Kerensa*
Na-a, nič nisem dobila. user posted image

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Zamenjam
3.6.2011 14:59:25   
picola1
Ajoj...user posted image Ok, ti bom pa kar tukaj napisala...A sploh še imaš tisto blazino, glede na to, da si napisala, da jo boš imela do 31.5.? Včeraj je bil mož v lj pa bi jo lahko dvignil...V torek bom pa jaz. A boš v torek zjutraj doma?


_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Zamenjam
3.6.2011 15:03:06   
pety78
Kerensa, maš kej za japke za zamenjat? user posted image user posted image user posted image

_____________________________



(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Zamenjam
3.6.2011 15:03:48   
Kerensa*
Načeloma naj bi bila doma v torek, ja, stvari pa bomo dokončno metali stran ta vikend, saj nam je v tem tednu zmanjkalo časa za vse, kar smo hoteli narediti.

Jo bom spravila do torka, tačas se pa slišiva za detajle.

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Zamenjam
3.6.2011 15:04:39   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: pety78
Kerensa, maš kej za japke za zamenjat? user posted image user posted image user posted image

Jaz tebi... nekaj, ti pa meni... jabolka? user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Zamenjam
3.6.2011 15:10:40   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: pety78
Kerensa, maš kej za japke za zamenjat? user posted image user posted image user posted image

Jaz tebi... nekaj, ti pa meni... jabolka? user posted image



Ja, da ne boš samo od kofeta pa pira živela. user posted image

Hec! user posted image


_____________________________



(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Zamenjam
3.6.2011 15:45:08   
Kerensa*
Kava je zame, pivo pa z g. Moža in obiske, by the way. user posted image

Jem pa samo kisla zelena jabolka. Tista, ki so zelena in kisla, ko so zrela, da ne bo pomote.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Zamenjam
3.6.2011 20:59:46   
nya_a

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Hišni telefon, brezžični (podstavek za polnjenje + prenosna slušalka), Panasonic, model KX-TG1100FX, temno-sive barve, delujoč, zamenjam za 1 kg Mercatorjeve kave ali 6-pack Mercatorjevega piva. Na voljo do 31.5., potem gre v smeti. Osebni prevzem v LJ.



a tole še imaš? k men je že drugič zdej usekalo v njega, prvič mi ga je en kolega porpavil, zdaj se pa ne grem več :)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Zamenjam
3.6.2011 22:16:01   
Kerensa*
Imam.

(odgovor članu nya_a)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Zamenjam
4.6.2011 8:41:46   
Sacherca
Jaz bi se ustulila v tole temo,ker imam tudi nekaj za zamenjat .user posted image

Za menjat imam fondue - pripopam sliko zvecer, baby phone ,ki pa mi baterija ne drzi dolgo,ampak, ce imate moznost, da je tako v dojenckovi sobi kot tudi v vasi vklopljen v vticnico pa dela ok.

Potrebujemo pa star bojler - rabi user posted image za nek svoj home made projekt user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?