|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Si predstavljate da bi od jutri naprej
24.5.2011 20:32:34   
Anonimen
Pogrešala bi internet in SMS-e.
Tv-ja itak nimam, po telefonu ne čvekam.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Si predstavljate da bi od jutri naprej
24.5.2011 22:22:09   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Pogrešala bi internet in SMS-e.
Tv-ja itak nimam, po telefonu ne čvekam.


Zato pa si milijonarkauser posted image user posted image user posted image

Če bi seštela vse svoje mobitel račune bi se ti sigurno tudi jaz pridružila v klubu milijonarjev.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Si predstavljate da bi od jutri naprej
24.5.2011 22:44:15   
nejcko
Jaz brez mobiča komot, ga tako malo že zdaj uporabljam, da ni omembe vredno.
Brz tv pogojno, verjetno bi, ker ga na vikendu tudi po več tednov ne pogrešam, torej bi šlo.
Brz pc pa enako kot brez tv. Mah, težje ... bi pogrešala čvekanje, priznam user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Si predstavljate da bi od jutri naprej
25.5.2011 6:19:23   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

... živeli brez interneta, TV, mobitela...? Mobitel bi z lahkoto prebolela, pa TV tudi, ampak PC pa težko. Vi?


Si ne predstavljam, šiht bi mi ukinili, ker je 50% mojega dela odvisnega prav od inter&intra-neta.
Doma bi brez TV-ja čisto preživela, brez interneta pomojem tudi, brez mobitela pa vprašanje.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Si predstavljate da bi od jutri naprej
25.5.2011 20:25:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: luka jan


IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Pogrešala bi internet in SMS-e.
Tv-ja itak nimam, po telefonu ne čvekam.


Zato pa si milijonarkauser posted image user posted image user posted image

Če bi seštela vse svoje mobitel račune bi se ti sigurno tudi jaz pridružila v klubu milijonarjev.user posted image


Da mi je res biti user posted image .


(odgovor članu luka jan)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Si predstavljate da bi od jutri naprej
26.5.2011 8:40:19   
Blueeyes
samo mobitelu bi se težko odrekla... brez tv sem itak že zdej pa nimam nobene potrebe po njem, brez pc-ja pa tud ne bi bil glih problem

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Si predstavljate da bi od jutri naprej
26.5.2011 14:21:52   
srki
Ja, komot. Živi dokaz, saj me res že dolgo, dolgo ni bilo tle gor. Doma si računalnika še prižgem ne. Mogoče sem čudna, al pa ne, ne vemuser posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Si predstavljate da bi od jutri naprej
26.5.2011 14:52:44   
liliana
Jaz si pa tega ne predstavljam.......user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Si predstavljate da bi od jutri naprej
26.5.2011 21:50:33   
Peli
vse dam, samo interneta ne :)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Si predstavljate da bi od jutri naprej
27.5.2011 19:19:22   
oktober11
mobitel - bi se dalo preživeti brez njega, nisem več za neke dolge pogovore in sms-e "kak si kaj, kaj počneš". ob popoldnevih in ob vikendih skoraj nikoli ne pogledam na njega, pozneje me pa ljudje kregajo ko jim po 3 dneh sms odpišem al pa pokličem nazaj user posted image
tv - poleti komot brez njega, pozimi pa bi verjetno huje bilo user posted image
računalnik & internet- uf, tega pa ne dam user posted image zadnjih par let sem navajena da vsako stvar poguglam, poiščem, preverim, analiziram,... ko me hoče dragi zaposliti mi reče naj se neko stvar pozanimam in takoj ima več kot dovolj cajta za sebe. edino na dopustu ne pogrešam teh zadev, tako da sem med tistimi ki pustijo računalnik doma ko kam odpotujejo. čeprav sem zadnje čase omejila čas ki ga posvetim računalniku, ne iščem nekaj za brezveze, ampak guglam točno tisto kar me zanima, nato pa šibam počet kaj drugega. se vidi da se familylife približuje user posted image in da so druge prioritete.

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Si predstavljate da bi od jutri naprej
27.5.2011 19:28:08   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: oktober11

mobitel - bi se dalo preživeti brez njega, nisem več za neke dolge pogovore in sms-e "kak si kaj, kaj počneš". ob popoldnevih in ob vikendih skoraj nikoli ne pogledam na njega, pozneje me pa ljudje kregajo ko jim po 3 dneh sms odpišem al pa pokličem nazaj user posted image
tv - poleti komot brez njega, pozimi pa bi verjetno huje bilo user posted image
računalnik & internet- uf, tega pa ne dam user posted image zadnjih par let sem navajena da vsako stvar poguglam, poiščem, preverim, analiziram,... ko me hoče dragi zaposliti mi reče naj se neko stvar pozanimam in takoj ima več kot dovolj cajta za sebe. edino na dopustu ne pogrešam teh zadev, tako da sem med tistimi ki pustijo računalnik doma ko kam odpotujejo. čeprav sem zadnje čase omejila čas ki ga posvetim računalniku, ne iščem nekaj za brezveze, ampak guglam točno tisto kar me zanima, nato pa šibam počet kaj drugega. se vidi da se familylife približuje user posted image in da so druge prioritete.


To se tudi meni dogaja. Tisti ki me dobro poznajo mi namesto na mobitel raje pošljejo sporočilo na fb, tu ga sigurno pogledam.user posted image Samo čez teden pa nadoknadim vse za nazaj, od pogovorov do sms-ov.user posted image

(odgovor članu oktober11)
Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?